Dylemat, pomoc przy koniach, stajnia przy Szwadronie

Mam do was pytanie- dostałyśmy z koleżanką propozycje pomocy przy koniach (nie fizycznej, czyszczenie, objeżdżanie także dwóch koni dziennie). W zamian wyżywienie, nocleg, jazdy pod okiem trenera. Sęk w tym, że nie znamy nazwy stajni, ani nic takiego. W okolicach Warszawy, właściciel tej stajni to chyba prezes KJ Szwadron. 14 koni, hala, parkur. Wiecie jak może się nazywać ta stajnia? Lub właściciel? Macie jakieś opinie, polecacie? Proszę, bo mam trochę daleko do tej stajni, oferta zapowiadała się naprawdę fajna, ale nie wiem czy w ogóle jest sens tam jechać, nie wiem czy to w ogóle jest bezpieczne szczerze mówiąc. Dziękuję za rady i opinie!
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 lipca 2014 21:31
Dziś właśnie wakacje dotarły na re-voltę. Miesiąc później niż zwykle, ale są.
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 lipca 2014 21:34
O ile sie nie myle to "KJ Szwadron" jest skrotem od Klub Jezdziecki Szwadron- czyli chodzi o stajnie szwadron.. ?

Strzyga no ba, przed poprawkami w sierpniu trzeba sobie zajecie zbalezc 😀
wątek zamknięty
a adres choć znasz?  😂
wątek zamknięty
O ile sie nie myle to "KJ Szwadron" jest skrotem od Klub Jezdziecki Szwadron- czyli chodzi o stajnie szwadron.. ?

Strzyga no ba, przed poprawkami w sierpniu trzeba sobie zajecie zbalezc 😀
no właśnie niekoniecznie. Z tego co wiem Szwadron nie ma klubu....
Trudno się wypowiadać/ doradzać jeśli nie wiadomo kto będzie tym trenerem i o którą stajnię tak naprawdę chodzi.
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 lipca 2014 21:38
No ja tak na chlopski rozum. Czyli co, prywatna stajnia? 🤔
wątek zamknięty
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
21 lipca 2014 21:39
wątek zamknięty
No ja tak na chlopski rozum. Czyli co, prywatna stajnia? 🤔
ano chyba tak
wątek zamknięty
Ale Wy wstrętne harpie jesteście  🤬 Dziewczyny założyły wątek, bo dostały od jakiegoś pana propozycję jazdy na jego konikach, z zamieszkaniem i wyżywieniem. Zasięgają opinii, żeby wiedzieć, czy będą tam bezpieczne, że ich nikt nie zgwałci, nie wywiezie za granicę lub nie sprzeda na organy, a Wy się nabijacie.  😜 Oj brzydkie Wy!!
wątek zamknięty
TouchTheDreams, mogę zupełnie się mylić, ale możliwe, że chodzi o stajnię Andrzeja Wasia. Ale prezes Szwadronu (tam dosyć skomplikowany "układ waaadzy" jest) też ma chyba stajnię. Jakieś straszne zdrożności raczej w obu przypadkach nie grożą.
wątek zamknięty
Ale Wy wstrętne harpie jesteście  🤬 Dziewczyny założyły wątek, bo dostały od jakiegoś pana propozycję jazdy na jego konikach, z zamieszkaniem i wyżywieniem. Zasięgają opinii, żeby wiedzieć, czy będą tam bezpieczne, że ich nikt nie zgwałci, nie wywiezie za granicę lub nie sprzeda na organy, a Wy się nabijacie.  😜 Oj brzydkie Wy!!
nikt się nie nabija ale jak dziewczyny nie wiedzą gdzie mają pracować... Ja na siebie odpowiedzialności za ich organy i organa nie wezmę  😉
wątek zamknięty
A. Waś jest prezesem Szwadronu. Ma też prywatną stajnie jakieś 500 m obok.
Zdecydowanie polecam trzymać się jak najdalej od tego człowieka i jego bałaganu. Nie Wam jednym złożył taką propozycję i nie jedna na tym źle wyszła.
Omijać z daleka, serio


Edit. Szwadron ma klub 😉
wątek zamknięty
Pialotta, ale o co chodzi? Handluje organami, ludźmi, molestuje czy też: nie dotrzymuje obietnic, narobić się trzeba, obejście się nie podoba itd.?
wątek zamknięty
Konie do jazdy daje całkiem fajne, treningi prowadzi, obiecuje kariere sportową, opłaca zachcianki 😉 w zamian za.. dokańczać chyba nie muszę. Po prostu jeździecki sponsoring.


Edit. I jestem pewna na 100%, że właśnie dlatego szuka 'pomocy' do stajni.
wątek zamknięty
Pialotta, i wszystko jasne. Dzięki za odwagę.
wątek zamknięty
Kilka lat temu dojeżdżałam do tej stajni do konia, którego chciałam dzierżawić. W siodlarni kilka razy późniejszym wieczorem lub o poranku mignęła mi młoda amazonka w samych majtaskach. Jestem pewna, że przebierała się na jazdę.

i niech to będzie podsumowaniem tegoż wątku.
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.