NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

majeczka   Galopem przez życie!
14 listopada 2010 18:42
już teraz się nie dam 😅
jezu jaka ona jest przykra  😵 😵 Ciekawe ile ludzi jeszcze naciągnie..

edit:

dzewczyny skąd ja kojarzę nick arkady??
noen   A story of a fighter of our human race
14 listopada 2010 18:58
chodzi o forumową Patrice ? czy jeszcze inna ? 😫
Moon   #kulistyzajebisty
14 listopada 2010 19:03
xxagaxx, arkady był na starej volcie także... 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 listopada 2010 19:04
xxagaxx, z volty. dostał bana. była też sprawa z met.

Btw, co było w tym ogłoszeniu o pracy? Czyta laska voltę i wyedytowała.

Droga Alu, skoro czytasz voltę, przestań łaskawie kraść, bo na prawdę nikt nie zazdrość Ci foteczek w kradzionych kompletach. Serio. 90% pomorza wie co robisz.
Nie było tak,jak piszesz Dramka,bo siodło przyszło do mnie w piątek,a w sobotę je próbowałam i od razu w sobotę oddzwoniłam,że za małe.A co do smsów,to odpisywałaś,tylko zbywając,że podasz adres i tak ciągle zmieniał się termin,wiedząc,że masz oddać kasę,nie kupuje się czegoś,a potem kłamiesz,że masz problemy rodzinne,potem,że jesteś za granicą itd.ja też potrzebuję pieniędzy,bo kupiłam derki i myślałam,że będę miała z czego zapłacić,niestety musiałam pożyczyć i też komuś muszę oddać,a nie lubię mieć długów.Kłamstwo ma krótkie nogi,jak się przekonałaś.
Strzyga, wyedytowała?? heheh  😵

Hmm aż żałuję że nie skopiowałam. Napisała ze szuka wraz z mama pracy w Niemczech z możliwością zabrania konia, że ma 3 klasą sportową w wkkw, skokach i ujeżdżeniu, że startuje w skokach w N, w wkkw do P. Może ronić wszystko: czyscić , sprzątać, lonżować itp

Mama kiedyś jeździła, może sprzątać karmić itp
Strzyga, tak generalnie to pisała, że jest zawodniczką skoków, ujeżdżenia i wkkw. Że startuje w N klasie w skokach, P w uj. i wkkw. MA trzecia klasę we wszystkich tych dyscyplinach. Że szuka pracy polegającej między innymi na jeżdżeniu koni, przygotowywaniu koni do zawodów itd. Również lonżowaniu, czyszczeniu koni itp. Że szuka pracy wraz z mamą, która kiedys jeździła, która może sprzątać, czyścic itd.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 listopada 2010 19:51
Kiedy ona N jechała, chyba ostatnio omija mnie w jeździeckim świecie bardzo wiele.
Strzyga, jechała na tej gniadej kobyle N na towarzyskich. Zakończyła glebą. Chyba nawet ze dwa razy próbowała, ale mogę się mylić.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 listopada 2010 20:00
Nie ma to jak dobre starty w N 😀
O kurcze...ja też miałam się z nią wymienić 😲
Strzyga, aj tam, czepiasz się. Na listach była?? Była. Przez celowniki początkowe przejechała ?? Przejechała. W tabeli wyników jest?? Jest. To start zaliczony. Hehe... 😉

D+A, ona chyba w 90% to wymianę oferuje. Tak łatwiej zamotać.
a jesli chodzi o Alicje W. to skoro sprzedaje wasze rzeczy to nie mozna podstępem chciec sie z nia za cos wymienic tak jak ona z wami? i zrobic taki sam numer? przynajmniej swoje rzeczy odzyskacie  😉
Gdzie ona sprzedaje?
Alicja W to jej nick czy co? Przyznam, że się w tym miejscu zgubiłam 😁
a jesli chodzi o Alicje W. to skoro sprzedaje wasze rzeczy to nie mozna podstępem chciec sie z nia za cos wymienic tak jak ona z wami? i zrobic taki sam numer? przynajmniej swoje rzeczy odzyskacie  😉


Ale jak ona w ogole ich nie wysyła, a co jakby policje w to wmieszac?? Tak w ogóle to odważna ta pana, że się takich numerów nie boi i na dodatek nie boi się jeszcze w "internecie pokazywac"...
Skoro nic jej nic nie zrobił tylko się każdy cieszy, to czemu ma się nie "wymieniać"?😉
Ma na to przyzwolenie 😎
Dziwię się że nikt o tym nie poinformował policji. Poszłabym po prostu i powiedziała że w internecie grasuje oszust, który wymienia się sprzętem tyle że w jedna stronę. Myślę że zrobienie podpuchy, w postaci wymiany, a wszystko to pod okiem policji załatwiło by sprawę. Ja bym jej nie popuściła gdyby mnie oszukała, a potem perfidnie prezentowała moje rzeczy na sobie albo koniu.
tylko ze nam juz nie uwierzy...
znowu temat Alicji W. poruszany 😀 😀  śmieszy mnie ta dziewczyna 😀
kiedyś wszędzie wypisywała że wygrała potęgę co było jedną wielką bzdurą 😀
podobno w stajni gdzie kiedyś stała ludzie naekali że im rzeczy giną. . . i  wszyscydomyślali się że to Alicja. . .  pewnego dnia  otworzono jej pakę, i wszystko się odnalazło 😀 😀 😀
co prawda przelew dostalam spowrotem... ale dopisuje kompletnie niepowazna uzytkownczke gajara18.  umowilam sie z nia na kupno czaprakow. podala mi nienajgorsza cene za dwa. umowilam sie z nia, ze chwile poczeka na wplate. ja wplacilam pieniadze i tego dnia dostalam wiadomosc, ze jeden z tych czaprakow to pony, i ze to wlasciwie moja wina, ze sie nie zapytalam o to. luz, powiedzialam, zeby mi go wyslala. po pewnej wymianie wiadomosci poinformowala mnie, ze ten czaprak "zostaje z nia" bo byl uzywany tylko kilka razy i jest drogi. podlinkowala mi w tej wiadomosci czaprak bardzo podobny ale innej firmy i faktycznie o 50 zl drozszy niz, ten o ktorym byla mowa. napisala, ze odda mi pieniadze, a za drugi czaprak, uzywany, zazyczyla sobie kwote rowna nowemu czaprakowi tej firmy. zrezygnowalam, a dzis faktycznie dostalam przelew. jednak moim zdaniem to jest kompletnie niepowazne zachowanie i nie polecam nikomu zakupow u niej.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 listopada 2010 13:10
zen, Nie, na imię ma Alicja, nazwisko spokojnie można znaleźć przeszukując ostatnie wyniki wkkw w sopocie, jej koń na imię ma, o ile się nie mylę, hektor.
Jakaś dziwna to musi być laska 😲 Nikt jej na policję nie zgłosił?
kurechii kupiła ode mnie czapraki po czym po paru dniach napisała, że przepuściła kase. Szlag mnie trafia - nie stać mnie to nie kupuje  👿 proste.
tajnaa hha jakie wytłumaczenie XD

    http://www.swiatkoni.pl/forum/viewtopic.php?p=287480&highlight=#287480  fajnie o nas piszą 😉
ej post sie nie wyswietlil?

edit: http://www.swiatkoni.pl/forum/viewtopic.php?p=287480&highlight=#287480 fajnie pisza tam o nas ;p
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 listopada 2010 17:10
haha i to właśnie dlatego arkady dostał u nas bana? 😀
ej post sie nie wyswietlil?

edit: http://www.swiatkoni.pl/forum/viewtopic.php?p=287480&highlight=#287480 fajnie pisza tam o nas ;p


re-volta jest dobra dla osób z wyznania harry kryszna ... haha  😵  ja sobie nie wyobrażam dnia bez re-volty na ŚK nie mogę się w ogóle odnaleźć  🍴
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się