Instruktorzy

Instruktorzy warszawa i okolice - kogo możecie polecić, jak wąchają się ceny? jak czesto można trafić na kogoś kto na swoim koniu udziela lekcji.Szukam opini. Parę dni temu byłam "u Wasyla" może ktoś u niego był?
a to nie do ogłoszeń raczej??
nyelle   buntownik z wyboru
16 lutego 2009 15:42
aniuniak szukasz, bo nie chcesz jeździć w grupie czy w typowej szkółce rekreacyjnej? z ciekawości - szukasz instruktora - tzn uczysz się/chcesz się uczyć jeździć rekreacyjnie, czy szukasz trenera?

co do "U Wasyla" to nie jeździłam, ale koleżanka instruktorka i pingwinka trzyma tam konia. co słyszałam od niej lub po prostu wiem -z teorii, nie z praktyki 🙂 : super kameralne miejsce, gdzie na pewno można się bardzo dużo nauczyć od strony ujeżdżeniowej (możliwość treningów na koniach Profesorach przez duze P), sam Wasyl to przecież utytułowany jeździec i trener m in Farida.

pozdrawiam

edit: tak sobie tylko radośnie odpowiedziałam bo to chyba faktycznie powinno być w ogłoszeniach ;]
Edytowałam troche moje pytanie. Nie chodzi mi o rekreacje.. raczej chodzi o trenerów ujeżdzenia i skoków. Fajnie by było gdyby powstała lista osób które sa godne polecenia... Ale bardzo dziekuje za odpowiedz w sprawie Wasyla :-)
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
14 lipca 2009 20:03
odświeżam.

zostałam poproszona o zorientowanie się gdzie w Warszawie i jej okolicach 3 osoby dorosłe mogłyby uczyć się jeździć (jedna od podstaw, 2 kiedys duzo jezdzily, potem mialy przerwe).
chodzi zarowno o szkolki jazdy, jak i indywidulanych instruktorow/trenerow.

cena i dojazd nie grają roli (w ramach rozsadku rzecz jasna)

proszę o pomoc, bo ja nie mam zielonego pojęcia 🙁 przede wszystkim interesuja mnie miejsca sprawdzone ze spokojnymi konmi, oraz z zapleczem socjalnym (chodzby lazienką), tak zeby osoby 40-letnie mogly na ile to mozliwe nauczyc sie jezdzic.
Takie jazdy gdzie można się i nauczyć czegoś i odprężyć ewentualnie pojechać na spacerek na koniach super spokojnych oferuje stajnia w Lorcinie. Konie na różnym poziomie, trener sportu i instruktor na miejscu, fajne tereny i stali klienci ciągle wracający tam a i jazdy tanie bo z tego co wiem to 25 zł za godzine
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
15 lipca 2009 18:58
dzięki  :kwiatek:

a jakie są opinie o jazdach w Zyrardowie u Sobieskich i w Agrofarmie?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
20 lipca 2009 16:33
hop, hop! to jak z tą Agrofarmą w Łosiu i Zyrardowem? 🙂

edit: poproszono mnie jeszcze o opinie o jazdach w JKS Wyręba (Tarczyn) i w Chojnowie  😉
kpik   kpik bo kpi?
20 lipca 2009 19:04
w zyrardowie jest fajna instruktorka, konkretna, potrafi poprowadzić ludzi, robią postępy, tylko wymaga zaangażowania
w zyrardowie jest fajna instruktorka, konkretna, potrafi poprowadzić ludzi, robią postępy, tylko wymaga zaangażowania

Bez zaangażowania to chyba ciężko o postępy 😉
Żyrardów jak najbardziej na plus - dobre konie i zaangażowani instruktorzy (przynajmniej jakiś czas temu tak było)

Agrofarma - zdecydowany minus 🙁 znajomi byli i się MOCNO zniechęcili po tym, jak małoletnie dziewczynki prowadziły im jazdę...

ale żeby opinię wyrobić trzeba pojechać i się samemu przekonać 😉
kpik   kpik bo kpi?
21 lipca 2009 09:20
Eremitka,  taa tyle że są instruktorzy którzy tylko odbębniają godzinną jazdę i to czy ktoś chce się tylko powozić czy na serio nauczyć jeździć mają głęboko gdzieś- jej po prostu zależy i nie ma obijania się 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
21 lipca 2009 17:13
dziekuje slicznie  :kwiatek: liste zrobiłam i przekazałam dalej 🙂
Witam, interesują mnie jakiekolwiek infomacje na temat tego instruktora -zdjęcie ( do sierpnia 2012 roku pracował w Stajni w Bogusławicach http://www.stajniaboguslawice.pl/o-nas.html - nie w stadzie) Wiem, że jako Junior albo Młody Jeździec startował w skokach (do 130cm). 3 krotnie złamał nogę w kolanie. Później wyjechał pracować do Włoch jako luzak u tamtejszego trenera Młodych Jeźdzców. Wiecie o nim coś? Miał ktoś z nim styczność? Wiecie może jak się nazywa?
Wydaje się być wymagający ale i ma ogromną wiedzę.

Zdjęcie niestety małe - po powiększeniu jest rozmazane.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się