Stajnie na Śląsku

dziękuję za wszystkie PW  😅
Jeździ ktoś teraz w Dereszu w Siemianowicach? Albo konia tam trzyma? 🙂
CeraŁ   dużo dużo zmian..
06 kwietnia 2011 07:23
Czy ma ktoś namiary do kogoś kto chcę nie za kosmiczną cenę sprzedać owies - ze Śląska????  🙇
Jesli chodzi o Deresz Siemianowice to mam w tej stajni kilku znajomych, wszyscy zadowoleni.
Mógłby ktoś napisać coś więcej o stajni w Stolarzowicach? Szukam powoli jakiegoś pensjonatu z racji, że zmianiam miejsce zamieszkania i ta stajnia wpadła mi w oko 😉
Livia   ...z innego świata
27 kwietnia 2011 08:57
Trochę nie w temacie stajni, ale nie wiem, gdzie indziej mogłabym spytać... Czy znacie jakieś miejsca, gdzie można kupić otręby pszenne i śrutę jęczmienną dla koni w okolicy Gliwic, Zabrza?
Poza Butorem w Łanach - wkurzyłam się dziś, bo tam pojechałam (a mam kawałek drogi), a tu ani śruty, ani otrąb i nie wiadomo kiedy będą, bo "nie wiadomo kiedy chłopakom będzie się chciało śrutować"... No i szukam alternatywy dla Butoru, tak w razie W. Może ktoś coś zna?  :kwiatek:
Livia
W młynie w Zbrosławicach można kupić. Ja sie wybieram w przyszłym tygodniu. Wiem ze otreby mieli coś ok 19 zł za 20 albo 25 kg worek.
Livia   ...z innego świata
27 kwietnia 2011 09:11
Hypnotize, oo, dzięki 🙂 A wiesz może, czy mają też śrutę jęczmienną tam?
s.   happiness is easy
27 kwietnia 2011 09:25
W młynie to raczej tylko otręby...

Livia, a w drugim Butorze, przed Pyskowicami? Może mają jakiś zapas.
Livia   ...z innego świata
27 kwietnia 2011 09:30
s., nie wiedziałam nawet że tam też jest Butor, dzięki 🙂 Zaraz sobie poszukam info 🙂
s.   happiness is easy
27 kwietnia 2011 09:34
Na Nasiennej, tel 322339709
Livia   ...z innego świata
27 kwietnia 2011 09:35
Dzięki, już sobie zapisuję i dzwonię :kwiatek:
Livia
w Zbro tak jak S. pisze tylko otręby niestety.
Jako,że nie da się edytować wcześniejszych wpisów na temat stajni chciałam napisać,że zmieniłam zdanie dotyczące stajni w stolarzowicach i tej stajni nie polecam
s.   happiness is easy
27 kwietnia 2011 13:31
martynka.n możesz rozwinąć?
mam pytanko nie wiecie kto ma jeszcze siano do sprzedania w okolicy Gliwic w kierunku Rud Raciborskich?
Nie zamierzam niczego rozwijać, odwołałam po prostu napisane wcześniej zdanie. I tyle.
zdublował się wpis.
[quote author=Cień na śniegu link=topic=1780.msg929751#msg929751 date=1299671675]
Znalazłam ciekawą propozycję rajdu: http://starostwo.gliwice.pl/pl/pages/posts/bieg-konny-w-smolnicy-1799.php?p=30
Co Wy na to?
[/quote]

Chętnych zapraszam do ogłoszeń 🙂😉
Wiecie coś może o takich stajniach :
Stajnia "13" Mikołów-Bujaków
stajnia na królówce, Orzesze
przeszukałam juz chyba cały internet; P
chyba, że któs by znał jeszcze jakieś stajnie mas 30 km od Katowic- ligoty. wrunki jakie muszą spełnic:
hala
pomieszczenie socjalne
cena nie z kosmosu ; P
padoki
dobre karminie ; D
JSBach, Jeśli koniecznie chcesz halę, to królowka odpada. Stajnia 13 ma halę, ale ponoć kolejka na boksy jest. Nie wiem jak karmią, ale socjal jest, padoki są i cena chyba całkiem znośna. Trzeba by było podzwonić.
wielkie dzięki za informacje ; D
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
01 maja 2011 18:26
czy ktoś mi może powiedzieć gdzie w Zbrosławicach lepiej na trening skokowy: na Górke czy do Dramy?
Nie pytaj gdzie a z kim najlepiej 🙂 Ja polecam Klaudie Rajtar stacjonuje na Górce u Pana Manka Słodczyka 🙂
wasan   Żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć
02 maja 2011 11:44
też polecam Klaudie  ❗ ❗
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
02 maja 2011 14:54
no właśnie wiem że w Dramie jest Jońca a na Górce jest też Wojciech Ginko i docelowo o nim myślałam, ale o noclegi chciałam pytać z Dramie i nie wiem czy mi nie zrobią problemu o to że trenuje w innej stajni...
znając życie to zrobią hehe
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
02 maja 2011 15:08
no właśnie dlatego nie wiem, w Dramie bedzie dużo moich znajomych i tam by mi było lepiej zostać ALE przypuszczam że będzie z tym problem
o trenerach w stajni na Górce słyszałam dużo dobrego i nie wiem jak z Jońca
wasan   Żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć
02 maja 2011 15:22
Proponuję to ustalić wcześniej, z właścicielami stajni, przed wstawieniem konia w pensjonat .Takie sprawy są zazwyczaj dyskusyjne ... niby każdy ma prawo trenować z kim mu się podoba, ale nie każdy ma odpowiednie uprawnienia i nie każdego musi akceptować właścieciel ośrodka na swojej ujeżdżalni.
Wiem z autopsji ,że jest to wszystko do załatwienia . 🙂
Witajcie!

Może trochę nie na temat, ale czy któraś z Was jeździ lub trzyma konia w Arecie w Chorzowie? Interesuje mnie klacz Dita, która chodzi tam w rekreacji, czy ktoś mógłby coś o niej powiedzieć?

I druga sprawa z tym związana, czy ktoś z Was, z okolic śląska, nie ma miejsca w swojej przydomowej stajni dla jednego konia, za koszty utrzymania? Bardzo Was proszę o PW, sprawa końskiego życia lub śmierci.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się