Kącik komputerowy

Mój Tata uparł, się że jednak kupi mi Dell Inspiron N5010

czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na jego temat?

:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
czy ktos wie jak w open office wlaczyc widok arkuszy w calc (ichniejszym excelu)? mam plik na wielu arkuszach, w microsofcie przelaczam je hiperlaczami, ale a openoffice one nie dzialaja a nie moge znalesc jak to inaczej przelaczyc :/
Kawecan   Jeździec bez konia...
02 lutego 2011 17:54
Mam okropny problem. Mój komputer dziś zaniemógł. Po prostu jak go włączyłam to nie mógł wykonać żadnej akcji nawet głupiego pustego folderu otworzyć.  :/
Potem nie mógł się włączyć, ciągle był niebieski ekran z napisem startowym i nie mogłam go włączyć.
Niedawno spróbowałam znowu i się włączył pulpit ale nadal nic nie robił. Jeszcze ani razu nie miałam takiego problemu.
Może komuś się zdarzyło takie coś?
Kawecan, nie główkuj, tylko zrób przywracanie systemu.
Tercet, bez fajerwerków, podobnie jak dwa poprzednie.
EKornik   404 Not Found
03 lutego 2011 06:07
Kawecan, nie główkuj, tylko zrób przywracanie systemu.


Kawecan - Lepiej najpierw sprawdzić, czy sprzętowo wszystko ok (dysk, pamięć, kabelki poprawić).
Potem dopiero brać się za system.
jaki kolor mam wziąć ❓ Nie mogę się zdecydować :/
cieciorka   kocioł bałkański
03 lutego 2011 08:39
wiśnia jest piękna
w realu czerwony wygląda tak:

a niebieski, tak:

który byście wybrały?  😀
cieciorka   kocioł bałkański
03 lutego 2011 09:06
o, dużo brzydszy- ale i tak bym brała czerwony
kupiłam ACER eMachine E730G

w ogóle nie nastawiałam się na tą firmę, bo rozglądałam się bardziej za Dell albo Lenovo a skończyło się na Acer (firma podobno nieprestiżowa ale w sklepie powiedziano mi, że teraz to już wszystko jest do siebie podobne 😉 ) ma ktoś może ten model i może się wypowiedzieć na jego temat?  🤣
cieciorka   kocioł bałkański
04 lutego 2011 16:59
acery nie mają dobrej opinii, ale ja nie miałam z nimi do czynienia, nie wypowiem się 😉
Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi pomóc z prostym formularzem w PHP? Brakuje mi jednej linijki i nie umiem tego zrobić...

:kwiatek:
Pomoże mi ktoś ,potrzebuje wskazówek jak zmontować film ze zdjęciami i muzyką .Próbowałam na ,,Picasa 3,, gdzieś mi się zapisał i nie mogę go znaleźć  😡  Będę bardzo wdzięczna za pomoc ,zmarnowałam 4 godz. i nic mi nie wyszło  😵 
Może spróbuj z programem Windows Movie Maker?
Dzięki spróbuje  :kwiatek:  może coś wyjdzie  😉 
[quote author=halo link=topic=47.msg881853#msg881853 date=1296690250]
Kawecan, nie główkuj, tylko zrób przywracanie systemu.


Kawecan - Lepiej najpierw sprawdzić, czy sprzętowo wszystko ok (dysk, pamięć, kabelki poprawić).
Potem dopiero brać się za system.
[/quote]
Nie bredź! jakie "brać się za system"? Kliknąć guzik "przywracanie systemu" - a dopiero później kombinować cokolwiek innego. Już lecę najpierw "sprawdzać sprzętowo" - w laptopie szczególnie. Pewno - do serwisu!  🏇
Gillian   four letter word
22 lutego 2011 11:12
Tercet, ja mam emachine G620. Szału nie robi, ale ma duży dysk, niewiele miejsca zajmuje i ma duży ekran. Trochę furczy i burczy, zdarzało mu się przywiesić bez powodu. Ale za tą cenę to w sumie niczego lepszego się nie spodziewałam.
noen   A story of a fighter of our human race
27 lutego 2011 16:19
Mam pytanie, jak zakłada się stronę, np. stadniny. Chodzi mi o cos takiego : http://stadnina.com/ . Ile się płaci za taki bajer ?  :kwiatek:
Mam potrzebę na małego netbooka . Co polecacie ?
Z racji tego, że mój komputer ostatnio jest często zajmowany potrzebuję czegoś głównie do przeglądania internetu, gadu, skype . Pamięci dużo nie musi mieć, bo wszystkie moje pliki zostaną na 'głównym' komputerze.
Niska cena mile widziana 😉
noen   A story of a fighter of our human race
03 marca 2011 22:01
EwuśCa, nie polecam małych netbooków 😉 😀
Ada   harder. better. faster. stronger.
04 marca 2011 17:12
noen, a to dlaczego?

Pytam bo tak jak EwuśCa też się zastanawiam nad zakupem takiego malutkiego właśnie w celu korzystania właściwie tylko z internetu poza domem.
Głównie kusi mnie waga takiego małego w porównaniu ze zwykłym.
Ja polecam małe netbooki, jestem bardzo zadowolona z mojego (Samsung N130). Bateria bardzo długo trzyma (ok.6 godzin), pamięć ma sporą jak dla mnie, w każdej chwili mogę go zabrać do torebki i traktować jako pendrive 🙂
Nie doskwiera mi brak napędu, ponieważ posiadam jeszcze laptopa i komputer stacjonarny, które spokojnie wystarczą mi do odtwarzania płyt.
CuLuLa a jakie on ma oprogramowanie ? Bo w tańszych netbookach  widziałam tylko jakieś Windowsy startowe i nie wyglądają one zachęcająco, a interesuje mnie właśnie coś taniego i z normalnym oprogramowaniem 😉
A co myślicie o Androidzie ? Sprawdza się ?
noen   A story of a fighter of our human race
04 marca 2011 21:46
noen, a to dlaczego?

Pytam bo tak jak EwuśCa też się zastanawiam nad zakupem takiego malutkiego właśnie w celu korzystania właściwie tylko z internetu poza domem.
Głównie kusi mnie waga takiego małego w porównaniu ze zwykłym.


wujek takowy posiada, używałam przez 2 dni, będąc w PL, ale, że nic nie widziałam + ledwo co wciskałam klawisze, pisanie zajmowało mi 2x dłuższy czas, denerwowała mnie myszka, irytowało mnie, że jest taki mały, zdjęcia ledwo co było widać. W ciągu tak krótkiego czasu zawiesił mi się parę razy, co mnie zirytowało totalnie 😀
EwuśCa, Windows XP
Czy komuś jeszcze przestał działać Thunderbird i nie ściąga poczty z gmaila? Mi nie działa, nie mam pojęcia o co chodzi :/
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 marca 2011 23:23
mi z onetu ściąga bez problemu, może google ma jakieś problemy?
Ma ktoś z was netbooka Acer Aspire One Happy?  Bądź Lenovo S10 WIND N550?
Jeśli tak to bardzo proszę o opinie  :kwiatek:
Ewus, ja mam Dell inspiration i jest naprawde fajny, bateria trzyma do 8 godzin, miesci sie w niewielkiej torebce, daje rade w tym czego od niego chce, jedyne co mnie w nim wkurza, to Windows 7 starter i tu pytanie do do CuLuLa czy w Twoim notebooku XP to oryginalny program czy go sobie sama wgralas ? Zastanawiam sie, czy moj Dell by dal rade z XP-kiem...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się