telefony komórkowe

Bischa   TAFC Polska :)
01 stycznia 2011 17:23
Czy ktoś ma Nokię 6303i i wie, gdzie jest wejście na kartę?  😡 Chcę ją wyjąć i zrzucić zdjęcia (nie wiem, gdzie kabelek mam, a mam czytnik, do którego mogę kartę włożyć).
noen   A story of a fighter of our human race
05 stycznia 2011 15:30
Ma ktoś może jakieś informacje na temat Samsunga Omni HD, Iphona 4 oraz HTC HD2 ? 🙂 Byłabym bardzo wdzięczna. Chodzi mi głównie o wady i zalety, jak się użytkuję 🙂 Z góry dziękuję  :kwiatek:
Proszę o pomoc. Jestem od niedawna posiadaczką wspaniałego BlackBerry 9700 bold i mam problem z podłączeniem go do komputera przez USB. Komputer wogóle nie czyta urządzenia, nie widzi go. Sprawdzałam wszędzie gdzie się da- między innymi w "moim komputerze" i NIC. Jak to uczynić?

noen mój tata ma Iphona 4 i sprawuje się wspaniale. Nic się nie zawiesza i ma dużo "bajerów". Jedyną wadą jest to, że sam się aktualizuje przez internet i jeżeli nie masz usługi darmowego internetu musisz wyłączać to w serwisie.
noen   A story of a fighter of our human race
05 stycznia 2011 16:50
Olkaa, kurcze to mój iPhone ma tą samą wadę, i też neta musiałam wyłączyć ;/ To jest irytujące, raz mi rachunek 300zł przyszedł  🤦
Mi właśnie też kiedy jeszcze go używałam. Ogólnie mając do wyboru Iphona 3 lub 4 wybrałabym tego pierwszego dlatego, że jest wygodniejszy w trzymaniu (4ka jest bardziej kanciasta). Jednak 4 ma np. dużo lepszy aparat i więcej ulepszeń. Ja osobiście nie lubię telefonów dotykowych więc wogóle nie wybrałabym Iphona.
noen   A story of a fighter of our human race
05 stycznia 2011 17:16
Ja mam iPhone 3, ale po nim powiedziałam sobie że nigdy więcej nic z Apple, ale ten iPhone 4 tak kusi, i do mnie mówi  😁
No mój tata jest zadowolony, mówi, że super się sprawuje- jeszcze lepiej niż 3ka(miał wcześniej). Ja z kolei teraz mam tego blackberrego i bardzo polecam- jedyny problem to podłączenie do komputera.
noen   A story of a fighter of our human race
05 stycznia 2011 17:28
hmmm, a jakiegos nowszego BB masz ? Bo tez sie zastanawialam 🙂 I jak mozesz opisać go, i czemu nie mozna go do komputera podlączyc ?
9700 bold nazywa się. Nie jest chyba najnowszy. Zobacz sobie w googlach, jest bardzo dużo opinii. Poręczny, z pełną klawiaturą qwerty, bardzo szybko chodzi i ma dużo funkcji. Nie mam pojęcia dlaczego nie da się go podłączyć, poprostu komputer nie widzi urządzenia- nie da się wejść nigdzie w jego "pamięć". Dlatego nie mogę nic na niego zgrać..
noen   A story of a fighter of our human race
05 stycznia 2011 17:33
aha, to raczej taki mnie nie intereuje bo jestem osobą która ma 10000000000000 piosenek na 2 telefonach bo bez muzyki żyć nie mogę. I 100000000000000 zdjęć zawsze 😀
Wiesz, koleżanka też go ma i u niej zgrywanie działa bez problemu 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
05 stycznia 2011 17:37
aaaa, to trzeba było tak od razu. A ciężko się piszę na klawiaturze BB ?
jak dla mnie fantastycznie. Dużo lepiej niż na dotykowej
Kawecan   Jeździec bez konia...
05 stycznia 2011 19:59
Gorąco polecam Samsunga Wave 533. Dostałam na święta i jestem po uszy zakochana.  😍
Proszę o pomoc. Jestem od niedawna posiadaczką wspaniałego BlackBerry 9700 bold i mam problem z podłączeniem go do komputera przez USB. Komputer wogóle nie czyta urządzenia, nie widzi go. Sprawdzałam wszędzie gdzie się da- między innymi w "moim komputerze" i NIC. Jak to uczynić?

noen mój tata ma Iphona 4 i sprawuje się wspaniale. Nic się nie zawiesza i ma dużo "bajerów". Jedyną wadą jest to, że sam się aktualizuje przez internet i jeżeli nie masz usługi darmowego internetu musisz wyłączać to w serwisie.


Nie dostałaś razem z telefonem płytki instalacyjnej ??
też mam wave'a 533. Przeszedł już pierwszy crash test  😡 ale ma się dobrze. Jedynie mógłby wyglądać inaczej, bo do złudzenia przypomina avillę..
Rozie nie, a powinnam ?
No właśnie, w większości telefonów tak jest...
Może spróbuj z kartą (MicroSD) mojego starego telefonu komputer też nie czytał i musiałam po prostu zgrywać na kartę, a z karty na komputer.
Moon   #kulistyzajebisty
19 stycznia 2011 10:40
Voltowicze, help...
Ma ktoś Nokię 2730? Lub cośkolwiek podobnego wizualnie/funkcjonalnie?

Niestety mój LG etna po 1,5 roku odmawia współpracy czym doprowadza mnie do jasnej cholery - W serwisie powiedzieli, że nie opłaca się go naprawiać, bo to przewyższy koszta kupna czegoś nowego.
Telefon obecny mam na abonament, do lipca. W tej chwili zamierzam kupić coś bez żadnych zobowiązań a przedłużając umowę w lipcu nie brać po prostu żadnego telefonu.
Yhh, skutecznie wyleczyłam się tym samym z wszelakich klapek, rozsuwanych i przede wszystkim dotykowców!

I jak Wasze doświadczenia z kupowaniem nowych telefonu przez Allegro? Nie od jakiś osób, tylko dajmy na to mniejszych/większych sklepów/firm?
Jest kilka okazji, które miałabym na oku, jednak mam jakieś opory...
Czy ktoś wie jak przerzucić kontakty z telefonu Nokia na Iphona?
Dada, w serwisie robią takie cuda od ręki, bo mają specjalne urządzenie. U nas era robiła od ręki za 20zł 😉
Od godziny jestem wlascicielka Sony Ericsson j20i.
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak połączyć się z komputerem, aby zgrać muzykę?  😡
Graba.   je ne sais pas
30 stycznia 2011 19:11
a ściągała któraś z Was simlocka z T-mobile? cokolwiek to znaczy (sama nie wiem o co chodzi), wszystko działa bez zarzutu na karcie orange, oprócz internetu.
Simlock to blokada nakładana przez operatora na oprogramowanie, która pozwala na używanie telefonu tylko i wyłącznie w jego sieci. Orange jest chyba jakoś powiązany z T-mobile, skoro wszystko działa. Jakbyś była w Plusie to raczej by nie działało.
Graba, co to za telefon?
Czy sim lock jest ściągnięty?
Z tego co piszesz telefon działał wcześniej w sieci T-mobile.
Graba.   je ne sais pas
30 stycznia 2011 19:38
CuLuLa, samsung corby, kupowałam go jako nowy, ale nie w salonie. Chodzi normalnie na orange, jutro sprawdzę czy chodzi na Plusie.
Telefon ma już rok, ale ostatnio mnie to zainteresowało kiedy nie mogłam zmienic Profilu transmisji danych.
W takim razie trzeba zmienić oprogramowanie na niebrandowe.
Graba.   je ne sais pas
30 stycznia 2011 19:42
CuLuLa, hm, niewiele mi to mówi, ale ja się na tym nie znam 😀 nie wiesz ile orientacyjnie to może kosztować?
Czy próbowałaś konfigurować go przez zdalny konfigurator na swoją sieć? Jeżeli tak, i to nie dało rady to można spróbować wprowadzić konfigurację ręcznie, jeśli jednak to też nie daje rady to trzeba zmienić oprogramowanie na "neutralnie", czyli niebrandowe (niededykowane dla żadnej sieci). Koszt takiej zabawy we Wrocławiu to 30-40zł (wiąże się to z utratą wszystkich danych z pamięci telefonu).
Graba.   je ne sais pas
30 stycznia 2011 19:53
próbowałam i jedno i drugie 🙁 Zmiana oprogramowania to chyba jedyne wyjście. Dzięki wielkie za pomoc! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się