O czym teraz myślisz ?

o tym, ze wszystko zaczyna sie pieprzyc, ze mialo byc inaczej,ze mam juz dosc i nie wyobrazam sobie jak to wszystko bedzie, ze ludzie ktorzy powinni mi pomoc i wspierac sami oczekuja pomocy ponad moje sily....
[quote author=mery link=topic=4892.msg803260#msg803260 date=1291927291]
a ja o jutrzejszej pensji  😜 😜 😜


jedna pozytywna sie odezwala, thanks god...
[/quote]

tia... pozytywna jak pozytywna... szkoda tylko ze pensja jednak NIE przyszla  😤 😤 😤 a miala byc do 10 max  🙄
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 grudnia 2010 20:42
że nigdy, ale to przenigdy nie przeczytam w internecie czegoś przy czym pisze że "naprawdę warto przeczytać". nigdy.
madmaddie jakieś traumatyczne przeżycia ?🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 grudnia 2010 08:56
traumatyczne. krzywiące psyche. są takie rzeczy o których człowiek wolałby się nie dowiedzieć
o tym, że nam się hala zawaliła i nię będę miała gdzie jeździć przez całą zimę  🙄
o tym, że nam się hala zawaliła i nię będę miała gdzie jeździć przez całą zimę  🙄


Ciesz się lepiej, że nikomu nic się nie stało  😲
cioeszę się, cieszę 🙂

a to wszystko przez naszego kochanego pana kierownika który oczywiście nie odśnieżał dachu przez x czasu  🤬
A.   master of sarcasm :]
13 grudnia 2010 16:36
ze w zyciu nie ma przypadkow, nic nie dzieje sie bez przyczyny i oto wlasnie w zwiazku z niesamowitym splotem okolicznosci zostalam menadzerem stadniny  🤔 z szoku wyjsc nie moge  😲
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 grudnia 2010 18:50
A. to chyba dobrze? gratulacje


tak sobie myślę co by wyszło jakby re-voltowy&voltopirowy team założył stadninę 😜
A.   master of sarcasm :]
13 grudnia 2010 18:56
madmaddie
dziekuje  :kwiatek:
to dobrze ale tez bardzo dziwnie... chociazby ze wzgledu na okolicznosci!  🤔
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
13 grudnia 2010 19:53
A.
Gratulacje! 😀
ze jutro o tej porze bede na wyczekiwanym od miesiecy koncercie 🙂🙂🙂🙂🙂
Jutro lecimy na Marsa 🙂  🏇 🏇
O tym, że dziś koncert!!!!
I, o tym, że jedna osoba nam wypadła i czy uda mi się sprzedać bilet przed Torwarem  🤔
powinno się udać 🙂 jak napiszesz na jakis forach info ze masz bilet, nawet na fanklubowym 🙂

🏇 będzie się działo  🏇
A.-wow, gratulacje! 😅

o filozofii i o tym, ze od rana siedze i robie wszystko, tylko nie pisze pracy, przez co jestem w coraz wiekszej czarnej d. no ale luuudzie, po choinke mi taki przedmiot! 🍴
O tym, że idą święta. Spędę je w towarzystwie kota i siostry, bo mamuśka będzie się byczyć w górach w tym czasie. Ale niech ma, należy jej się  😉
o tym, że w sobote mam egzamin, nie wiem jak dojedziemy w taką pogodę, ze nic na niego nie umiem :P

i że czas coś zjeść 😀
[quote author=Łosiowa link=topic=4892.msg807954#msg807954 date=1292318727]
O tym, że dziś koncert!!!!
I, o tym, że jedna osoba nam wypadła i czy uda mi się sprzedać bilet przed Torwarem  🤔
[/quote]

bierzecie udzial w akcji FLAGA? wiesz ocb z akcja"prepare for WARPAINT NIGHT! theme: FACEPAINT. NEON. ECHELON BATTLE GEAR".

"
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
14 grudnia 2010 13:19
O tym, że czas pozbyć się złudzeń i zejść na ziemię 🙁
A.   master of sarcasm :]
14 grudnia 2010 19:30
[dziekuje, kochane dziewczyny  :kwiatek:]

mysle o tym, ze zycie jest dziwne - wiem o tym od dawien dawna, ale nadal sie lapie na tym, ze zycie mnie zaskakuje - wbrew zdrowemu rozsadkowi!!!  😜
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 grudnia 2010 19:33
ja myślę że wpływ na nasze życie(lub tylko moje) mają takie maciupeńkie rzeczy
A.   master of sarcasm :]
14 grudnia 2010 19:39
ja myślę że wpływ na nasze życie(lub tylko moje) mają takie maciupeńkie rzeczy

owszem, maciupenkie, i skladaja sie w koncu na wielkie...  🤔

bierzecie udzial w akcji FLAGA? wiesz ocb z akcja"prepare for WARPAINT NIGHT! theme: FACEPAINT. NEON. ECHELON BATTLE GEAR".

"


Pierwsze słysze  😡
Jared jest cudowny  😍  Ale czuję niedosyt, za krótko  🤔
o tym ,że z konia znowu nic nie wyszło grrr marzenia zostają marzeniami 🙁
[quote author=Łosiowa link=topic=4892.msg809171#msg809171 date=1292367932]
Pierwsze słysze  😡
Jared jest cudowny  😍  Ale czuję niedosyt, za krótko  🤔
[/quote]

Hm 45 spoźnienia dało się przeżyć ale że ludzie nie walczyli o bisy, tylko pouciekali, szkoda. No i za krótko, za mało.

I szkoda ze na płyte było mało biletów, może to kwestia bezpieczeństwa ale kurcze połowa była pusta.

Flaga jako tako ale wyszła 🙂

Ogólnie myslę, że JA CHCE JESZCZE RAZ!!

Hm 45 spoźnienia dało się przeżyć ale że ludzie nie walczyli o bisy, tylko pouciekali, szkoda. No i za krótko, za mało.

I szkoda ze na płyte było mało biletów, może to kwestia bezpieczeństwa ale kurcze połowa była pusta.

Ogólnie myslę, że JA CHCE JESZCZE RAZ!!


Może i na płytę mało biletów było, ale potem na nią spokojnie wpuszczali 😉 Ja miałam bilet na miejsce wykupiony, a stałam prawie pod  sceną zgnieciona przez ludzi. Na siedzeniu bym nie wytrzymała :P
Ale faktem jest, że dziwne, że ludzie nie walczyli o bisy. Ja w ogóle nawet nie wiem kiedy Jared zniknął ze sceny, strasznie szybko się zmył
Gillian   four letter word
15 grudnia 2010 11:42
myślę o wyjeździe, ale znowu skończy się na myśleniu.
kujka   new better life mode: on
15 grudnia 2010 11:45
o tym ze sie "spaźniam" do szkoly wlasnie :P i ze jakos mi z tym dobrze bo nie przeczytalam zadanego na zajecia tekstu...  😁
O tym że jestem strasznie leniwa i ze musze się wziąść w garść
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się