Kącik sportowca amatora

I to najważniejsze  😀 Nie zawsze wynik sie liczy  😉

Będziesz jeździć halowe?
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
04 listopada 2010 20:23
prawie na pewno nie. Zimą jestem bezrobotna więc nie mam kasy, nie mam trenera ani warunków do trenowania zimą. więc raczej marne szanse. Ale z pewnością pojawię sie na wiosnę w sawance, mam też nadzieje ze wczesniej uda mi coś pojechac.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 listopada 2010 20:23
Magdzior, gimnastyczny mi się super dzisiaj jeździło, ja w ogóle mogłabym same szeregi gimnastyczne jeździć 😉 Za to w linii się w ogóle odnaleźć nie mogłam 😵
Ja też nie lubię linie. Za duży dystans dla Dramki do rozpędzenia się.  😁 No i trzeba myśleć czy do przodu rozjechać czy do tyłu. Generalnie jak dobrze wejdziesz to tylko jazda równa do przodu i czekasz na konia, chyba że jakiś artysta na zawodach postawi nie pasująca odległość. 🤔 Generalnie to linie po łuku już nie są dla nas problemem, nawet wole niż w linii prostej  😎
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 listopada 2010 21:01
Koniczka - jakby to był face,to wcisnęłabym "lubię to"...dużo lepiej niż na tym filmiku z zawodów 😉 koń fajny, rzetelny, rytmiczny...ty tez ok,tylko wodze trochę tak na Marry King 😉

ja wolę linie i szeregi niż samotne oksery 🤔wirek: w lini to wiadomo,albo trzymać,albo jechać...a przy takim samotnym okserku się jedzie,jedzie,jedzie i o kurw** nie pasuje  😵
Ktoś, też tak mam  🏇

U mnie to w ogóle słabo z okiem  😁
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
04 listopada 2010 21:05
Dramka bo linie po luku generalnie sa latwiejsze. mozna regulowa lukiem gdzie odbicie wypadnie, a po prostej to tylko dlugoscia foule i wlasnym czuciem. ale tak czy siak wole linie i szeregi przynajmniej mniej wiecej wiadomo co bedzie w srodku, a nie to co do pojedynczych przeszkod 😉

Koniczka czyzbyscie zmienili trenera? widze, ze z moim znajomym teraz jezdzisz 😉 duzo fajniej to wyglada i pelen respect, ze jako pingwinowi Ci sie chce i chyba lubisz :kwiatek: w ogole Grom kiedys skakal? bo wydaje sie taki zupelnie opanowany.
Happiowa Tylko ktoś jeździ 130cm i wyżej  😎

"ja wolę linie i szeregi niż samotne oksery  w lini to wiadomo,albo trzymać,albo jechać...a przy takim samotnym okserku się jedzie,jedzie,jedzie i o kurw** nie pasuje "

Ktoś szeregi fajne jak dobrze wejdziesz..gorzej jak źle  🤔

Ja tam zawsze na parkurze upatrze sobie taki właśnie samotny szeroki okser, a później okazuje się że mam problem zupełnie z czymś innym na parkurze  😵
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 listopada 2010 21:08
ja generalnie widzę,zdarza się,że i 3 ostatnie fule  👀,ale czasami,zwłaszcza,gdy to koniec parkuru jest,to nerw mi strzela - dlatego wolę,gdy parkury kończą się linią albo szeregiem 😉


christin - no właśnie chciałam o tych łukach napisać,że łatwiejsze 😉 ,trochę jak skakanie skosem przeszkody,gdy jest to możliwe - bo albo można odbić się bliżej,albo dalej  😁
Ktoś to super by ci się jechał finał MWiM na dzień dobry 2 linie, szereg, linia,  😵

Przez ostatnią linie przegrałam złoto, a wystarczyło sie tylko wycofać  🤬 O nerwach nic mi nie mów - oślepiaja człowieka.

Ja generalnie nie lubie długo czekac na przeszkode i do niej galopować i galopować, Dramce to często robie niespodzianki i pokazuje w ostatniej chwili.  😁
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 listopada 2010 21:28
Ktoś, a jakie to są wodze na Mary King? 😉 Z liniami mam właśnie ten problem, że zanim się zorientuje, czy powinnam pojechać czy przytrzymać to już jest druga przeszkoda 😉

christine, Grom nie licząc jakiś pojedynczych skoków w marnym stylu nie sakał dopóki się za to rok temu nie zabraliśym. A co do trenera - trenerka się rozdwoiła i w związku z tym w bezczas zupełny popadła bo się potomkiem zajmuje, więc teraz skaczę z jej facetem 😉
Wiem, że Ktoś jeździ wyżej, ale to ostatnie zdanie można chyba podczepić pod wszystkie klasy  😎
Koniczka Orientujesz się przy skoku na wejściu w linie.  😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 listopada 2010 21:42
Wiem, że tak powinno być, ale jakoś w praktyce mi to ni w ząb nie wychodzi 😉
Na razie ze mało za wami praktyki...przyjdzie z czasem  😉

Chociaż ja ostatnio jechałam parkur i wszystkie przeszkody mnie zaskakiwały i w ostatniej chwili przed mnie wyrastała. Ale impreza w sobotę była mocna, Marcin został królem parkietu u Robsonów  😂
Ktoś, a jakie to są wodze na Mary King? 😉

Ja co prawda nie Ktoś, ale myślę, że wodze na Mary King to dłuugie wodze🙂 (-->
)
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 listopada 2010 22:46
Aaaa, to mam odgórnie przykazane jeżdżenie na trochę dłuższych wodzach niżbym sama chciała, bo inaczej mam tendencję do zawisania na nich 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 listopada 2010 09:20
Koniczka, no dokładnie...ja robię często Marry King jak jeżdżę po płaskim 😉

Happiowa, niby tak,ale ja większe problemy z widzeniem mam jak się rozprężam i jest stosunkowo nisko...może to też kwestia koncentracji i mobilizacji...bo jak jest nisko,to i stad pasuje i stamtąd...i raz dyktuję blisko,raz daleko i robię z konia idiotę...ostatnio staram się bardzo dbać o to,by nie robić z konia kretyna...bo "strzały" z daleka,chcę sobie zachować na sytuacje awaryjne na zawodach...jeden na 40-50 skoków może się taki zdażyć,ale niestety nie może ot być reguła...bo można zapłacić karę za robienie z konia idioty i dyktowania mu raz na blisko,raz na daleko...ja zapłaciłam na Mistrzostwach Pomorza taką karę niestety 😉

Dramka, znam Twój ból...raz urwałam fulę w linii,mimo,że koń wszedł marnym skokiem,to ja go pogoniłam bez sensu na urwanie i na szczęście skończyło się tylko zrzutką....

mam ogormnego stresa przed jutrzejszymi parkurami...w domu znów jest ok,ale po ostatniej klęsce mam jeszcze jakieś lęki w głowie...no nic,trzeba zacisnąć dup** i wrócić do "dawnego" 🙂
kermit   Horses horses everywhere ..
05 listopada 2010 11:58
Koniczka - fajne te szeregi gimnastyczne - widać było, że jeździec wie co się z ciałem dzieje  😉
Nie wiem jak cały sezon halowy wytrzymam bez startu  😵 Zazdroszczę tym co mają konie na których mogą startować cały rok  🙁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 listopada 2010 16:16
Dramka, a dlaczego nie startujesz na hali?
Dramka po takich przejściach, zimno nie sprzyja jej zwyrodnieniom więc nie skaczemy odkąd sie ochłodziło  🙁
Dramka, pojeździjcie halowo ujeżdżeniówki :]
Dramka i ujeżdżenie  😁 Na czempionatach została nazwana świnką morską  😁

Mamy zwyrodnienia kręgów szyjnych, już chyba lepsze skoki  😁
A to my z wczoraj, w końcu doczekałąm się jakichkolwiek filmików:

-->


-->


bywało lepiej, ale oczywiscie wtedy nie ma z nami kamery, tak samo jak na treningach ujeżdżeniowych bo sama bym chętnie zobaczyła jak to z boku wygląda, ale narazie jakoś nie ma okazji.
Norquina   Life is too important to be taken seriously
07 listopada 2010 18:22
Czy był ktoś może wczoraj na zawodach w aromerze i robil zdjecia? dokladnie chodzi mi o LL? 🙂
ja mam takie pytanko nie wiem czy w dobrym watku ale nie miałam pomysłu gdzie to dac. co z sędziną Danutą Lusina? czytam własnie na mzj że rok przerwy ma. to jest zawieszenie jakies?
Sądzę, że w tej sprawie najlepiej zadzwonić bezpośrednio do MZJ i się dowiedzieć u źródła  😉
Kto się wybiera do Aro?  👀
Bischa   TAFC Polska :)
27 listopada 2010 20:49
Kiedy jest?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się