Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

a można takie uciszenie, zebym nie mogla nawet czytac?  😵

bo cienko widze ten moj egz  🙄
cieciorka   kocioł bałkański
14 września 2010 23:40
nie mogę znaleźć.... bo coś się pozmieniało od kiedy ostatnie raz to robiłam- gdzie na photobuckecie zablokować dostep hasłem?

co robi pogotowie leśne?

wybaczcie, że się cytuję, ale spadłam na drugą stronę, odpowiedzi ciągle nie znam, a śmiem podejrzewać, że voltovicze mogą pomóc
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 września 2010 12:38
cieciorka, pogotowie leśne to coś w rodzaju lecznicy, schroniska dla dzikich zwierząt.
Co to znaczy, że derka jest wykonana np. z 1200D nylonu ? 😡
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
15 września 2010 17:49
laga to jest gęstość włókień, z których został zrobiony dany produkt.
im wyższy, tym materiał będzie w stanie więcej wytrzymać.
dla porównania: rajstopy mają np 40den, derka 1200 den
Edytka aha, dzięki  :kwiatek:
cieciorka, a próbowałaś tam gdzie jest My Home / All Albums / zoria1's Album kliknąć na otwartą kłódkę i ustawić na Private? Wtedy chyba będzie takie hasło jak do logowania.

Z góry przepraszam, jeśli namieszałam :kwiatek:
Gdzie w internecie mogę obejrzeć wczorajszy odcinek Kuby Wojewódzkiego? O ile w ogóle?  :kwiatek:
A może ktoś wie kiedy leci powtórka? Z góry dzięki 😉
Vana - powtórka będzie w sobotę, 18 września o godz. 00:55 w TVN  😀
Majorka dzięki  😉  :kwiatek:
Z tym że o tej godzinie  🤔wirek: to chyba nie ma co...
trzynastka   In love with the ordinary
15 września 2010 22:28
Cieszę się, że wszystkich rozbawiło moje uciszenie 😉  :kwiatek:

a można takie uciszenie, zebym nie mogla nawet czytac?  😵


Trochę po czasie ale chyba nie da się tak zablokować by się nie dało czytać :/
caroline   siwek złotogrzywek :)
15 września 2010 22:49
fin, chyba jednak nie  😎
ja przekroczyłam magiczna liczbę 100 dni  😡 

btw nie ma jakis nagród za 100 dni online na forum?  😀iabeł:


epk                 147d 4g 19m
Notarialna 121d 13g 53m
caroline         120d 2g 16m
korsik         109d 18g 53m
Koniczka         109d 5g 21m
Wiwiana         103d 10g 52m
Sigma         101d 2g 8m
halo                 99d 1g 31m
Strzyga         97d 22g 39m
quantanamera         95d 15g 43m


kurna, muszę zacząć sie wylogowywać zanim zamknę okno forum 😁 ...albo wyjde z domu 🤣
Vana, znajdź w internecie  😉
trzynastka   In love with the ordinary
15 września 2010 22:54
Caroline nie jestem pewna ale wydaje mi się, że nie da się tak "oszukać" forum, zostawiając otwarte okno.
Z moich obserwacji wynika, że po 15 minutach od ostatniego ruchu na volcie każdy znika z "listy użytkowników aktywnych" więc tym samym forum przestaje rejestrować jego obecność.
Domyślam się, że wiele osób zostawia na noc włączoną rv ale mimo tego ja zaglądając tu o 3 czy 4 potrafię być sama, lub jedynie z quantą i halo, bo to ich pora 😉.

Także muszę Cie zmartwić, te 120 dni PRZESIEDZIAŁAŚ przed Rv czytając wątki  😎
caroline   siwek złotogrzywek :)
15 września 2010 23:39
może i użytkownik znika z listy aktywnych użytkowników, ale niestety nawet jeśli zamknę wszystkie okna r-v, a wczesniej sie nie wyloguje, to po wejsciu na stronę r-v jestem nadal zalogowana - aż do czasu automatycznego wylogowania (co zawsze ma miejsce kiedy wreszcie zdecyduję się cos napisać 😂 moze to jakiś znak? :lol🙂

ba! ostatnio zamknęłam wszystkie karty z r-v, okno wyszukiwarki, a na koniec zamknełam lapcia i wyszłam do sklepu. a licznik dalej nabijał mi czas obecnosci na forum 😵

120 dni... to 4 miesiące, tak? 😜
trzynastka   In love with the ordinary
15 września 2010 23:44
To dziwne, bo mi licznik nie nabija jak mnie niema.
Ja nie wyłączam kompa, często gęsto nie wyłączam też rv na noc - zostawiam okienko włączone, ja zalogowana etc- a mi chyba nie dodaje jakiś dodatkowych godzin.
Dzisiaj zrobię test.
Spiszę ile miałam idąc spać i porównam wynik z porankiem.


Edit: bo jeżeli jest tak jak mówisz, to powinnam mieć już milion godzin, bo ostatni raz wylogowywałam się z RV w czerwcu ? może maju ?  [jestem automatycznie zalogowana zawsze, na 2 kompach i telefonie 😉 ]
Olek no właśnie szukam, szukam i nie mogę znaleźć 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
16 września 2010 09:45
dlaczego na prostych rzeczach zawsze można się zamotać  😡
mam działkę 20 arową , ile mb będzie ogrodzenia takiej działki?
ok 160 m jeżeli jest okrągła a jakieś 2km jeżeli jest 2m szerokości paskiem  😉
obwód przy tej samej powierzchni zależy od kształtu
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
16 września 2010 10:25
🤦  prostokąt, węższa strona może mieć ok. 30m
trzynastka   In love with the ordinary
16 września 2010 13:30
Caroline - zostawiłam na noc włączonego kompa, otwarta RV i oczywiście byłam zalogowana. Przybyło mi do czasu zalogowania...  2 minuty !
chciałam sie zapytać co trzeba albo co nie trzeba robić przed wizytą u dermatologa?  normalnie traktować twarz jak przed każdym wyjściem z domu, czy jednak odpuścić sobie odświeżania się, niech dermatolog widzi 'brudną' skórę a nie zaraz po myciu
jak mozna sciagnac filmik z youtube? 👀


http://www.downloadhelper.net/ 🙂
chciałam sie zapytać co trzeba albo co nie trzeba robić przed wizytą u dermatologa?  normalnie traktować twarz jak przed każdym wyjściem z domu, czy jednak odpuścić sobie odświeżania się, niech dermatolog widzi 'brudną' skórę a nie zaraz po myciu

nic nie robic tzn traktować jak codzien najlepiej nie robic zadnych peelingów ani maseczek, przed wizytą najlepiej zmyc makijaż(chociaz na miejscu tez Pani oczyszcza twarz  🤦 )
ninevet, rocznie te 2 minuty dają jakieś 12 godzin  😉
Euforia_80,
jeżeli 30x65 to 2x30+2x65= 190m
jak mogę zobaczyć kto mnie blokuje ?
jeżeli chodzi Ci o to, że chcesz sprawdzić kto Cię ignoruje to nie możesz
Nie miałam pojęcia, gdzie o to spytać, ale uznałam, że tu chyba będzie najlepiej, jakby okazało się, że istnieje lepszy wątek, to proszę o skierowanie mnie tam :kwiatek:

Mianowicie, kochani, czy ktoś z was używał opasek magnetycznych?
Kolega swego czasu stosował taką na kolano i bardzo mu pomogła, ale nie pamięta jakiej firmy była.
Na rynku jest wielu firm oferujących tego typu produkty i nie wiem, którą wybrać, by się nie zawieść, a potrzebuję takiej opaski na nadgarstek.

Może jesteście wstanie pomóc? 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
18 września 2010 08:50
ogurek dzięki  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się