Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Cierp1enie  mwahahaha, młodzi gniewni. oby tylko z nich nie wyrośli tacy, przez których boję się chodzić sama po osiedlu jak już się ściemni, a niestety wyglądają na takie... elementy.  🥂
wątek zamknięty
http://www.facebook.com/photo.php?pid=286018&id=100000743333188

Siwek z przodu ( patrz na pysk )  😲

a to jakaś kocowa imitacja derek?
wątek zamknięty
Elena   emocjonalnie elastyczna
16 września 2010 16:30
Moim zdaniem te koce miały służyć jako kropierz ^ ^
wątek zamknięty
o tak! gangsta nieźli są. Tylko żeby później nie było, że 13-nastolatek pociął twarz kolegi. Co to teraz było z tymi dziewczynami. Ta co pocięła to była Emo.
Może to EmoMartynka?
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 września 2010 22:23
Cierp1enie, Oczywiście wszyscy widzą jedną tylko stronę, bo tamta ją pocięła. w radiowej jedynce wypowiadał się psycholog co prowadził sprawy podobne i  powiedział, ze nigdy nic się nie dzieje bez przyczyny. Dzieciory z klasy i szkoły tą małolatę podobno zastraszały, wyśmiewały i wytykały palcami. Szczególnie jedna jej nie dawała spokoju i po prostu znęcała się psychicznie.

Wiem co ta młoda czuje, bo w gimnazjum gównażeria też sobie za dużo pozwalała i jeździła po mnie jak po łysej kobyle. A dlaczego? Bo niska byłam. O. Tylko, ze u mnie było tak, ze niestety miałam już początki ciężkiej depresji. 🤔
wątek zamknięty
Wiem co ta młoda czuje, bo w gimnazjum gównażeria też sobie za dużo pozwalała i jeździła po mnie jak po łysej kobyle. A dlaczego? Bo niska byłam. O. Tylko, ze u mnie było tak, ze niestety miałam już początki ciężkiej depresji.
współczuje.
wiem o czym mówisz, też swoje przeszłam...
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 września 2010 23:07
larecherche, Dlatego uważam, ze nie powinno się patrzeć jednostronnie. Zawsze od czegoś błahego zaczyna się problem, a jak już dojdzie co do czego to tylko patrzą na winnego, bo posunął się do ostateczności, ale nie patrzą na to skąd wziął się ten problem. :/
wątek zamknięty
http://nk.pl/#profile/16109635/gallery/album/2/21 i w teren  🏇
wątek zamknięty
Cierp1enie, Oczywiście wszyscy widzą jedną tylko stronę, bo tamta ją pocięła. w radiowej jedynce wypowiadał się psycholog co prowadził sprawy podobne i  powiedział, ze nigdy nic się nie dzieje bez przyczyny. Dzieciory z klasy i szkoły tą małolatę podobno zastraszały, wyśmiewały i wytykały palcami. Szczególnie jedna jej nie dawała spokoju i po prostu znęcała się psychicznie.

Wiem co ta młoda czuje, bo w gimnazjum gównażeria też sobie za dużo pozwalała i jeździła po mnie jak po łysej kobyle. A dlaczego? Bo niska byłam. O. Tylko, ze u mnie było tak, ze niestety miałam już początki ciężkiej depresji. 🤔


no sorry, ale to nie znaczy, że masz wyciągać nóż i atakować ( bo tej dziewczyny nie był 1 wybryk z nożem)

Ta dziewczyna jak była wyśmiewana, to tylko dlatego że była emo. Sama wybrała taki sytl życia i trzeba liczyć się z konsekwencjami, a co za tym idzie - wyśmiewaniem.

Do tego za długo nie była wyśmiewana, bo wszystko działo się w nowej szkole, klasie (1 gimnazjum) były w tej szkole od 5 dni dopiero. Zdarzenie nastąpiło 08.09.
Dla mnie to całe emo to jakieś zaburzenie psychiczne. Cięcie się żyletkami, ciągła rozpacz ( bo wszyscy mnie nie lubią)  🤔wirek:
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 września 2010 13:02
Nie wiem jaka była, nie wiem też po co była wyśmiewana, że jest emo. jak chce to niech będzie emo, mnie tam to nie interesuje jak kto się ubiera i jakie ma przekonania, bo to jest już jego sprawa.
W każdym stylu 'życia' i ubierania zdarzają się skrajności. Widać ta nią była.

Zasada wilczej sfory - jak jedno zacznie męczyć to reszta pójdzie za tym jednym.
wątek zamknięty
tak, ale to dalej nie pozwala jej wyciągać nóż i atakować drugą osobę. Jakby tak można było, to na każdym kroku leżałyby trupy.
wątek zamknięty
Ja nawet ostatnio spotkałam się z wyzwiskami co do mnie osób wógole mnie nie znających, którzy uważali, że jestem "emo" . Tylko, że emo to nie tylko sam styl, hymm to że ktoś ma kokardkę czy coś podobnego do ich stylu nie znaczy, że jest emo, a tak większość społeczeństwa to odbiera. Jest też tak, że większość ludzi, że jak emo to, że odrazu musi się ciąć, a to nie prawda cięcie się to są jakieś tam zaburzenia jeden woli się pociąć inny woli wypić. proste

no właśnie została wyzywana, ale to nie znaczy, że musiała od razu z nożem się rzucać  🙇 gdyby tak wszyscy robili to masakra tak jak już zostało powiedziane ''same trupy by były"
wątek zamknięty
Cierp1enie, Oczywiście wszyscy widzą jedną tylko stronę, bo tamta ją pocięła. w radiowej jedynce wypowiadał się psycholog co prowadził sprawy podobne i  powiedział, ze nigdy nic się nie dzieje bez przyczyny. Dzieciory z klasy i szkoły tą małolatę podobno zastraszały, wyśmiewały i wytykały palcami. Szczególnie jedna jej nie dawała spokoju i po prostu znęcała się psychicznie.

Wiem co ta młoda czuje, bo w gimnazjum gównażeria też sobie za dużo pozwalała i jeździła po mnie jak po łysej kobyle. A dlaczego? Bo niska byłam. O. Tylko, ze u mnie było tak, ze niestety miałam już początki ciężkiej depresji. 🤔



Też w gimnazjum byłam wyzywana od "krasnali" wiem co to znaczy!
wątek zamknięty
mnie wyzywają w szkole: od Bakłażana poprzez Rekina, "ona lubi konia"  🙄 staram się zamknąć i nie odzywać.
wątek zamknięty
🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] nieregulaminowy post
wątek zamknięty

🙄
niezła laska, nie potrafi jeździć, siedzi jakby zaraz spaść miała i jeszcze leje konia, przywaliłabym jej!

tu nie filmy  🤬
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 września 2010 18:20
Cierp1enie, A ja nigdzie nie napisałam, że toleruję takie zachowania i przyzwalam na takie coś.
wątek zamknięty
ile razy można mówić, że tu się nie umieszcza filmików!!!!!!!!!!
wątek zamknięty
Przepraszam  :kwiatek: już usuwam
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/#horsenka/75484678

chciałam zapytać czy ten koń, ma w pysku sznurek (bo nie śmiem nazwać to wodzami)  ?
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
17 września 2010 21:22
o tak! gangsta nieźli są. Tylko żeby później nie było, że 13-nastolatek pociął twarz kolegi. Co to teraz było z tymi dziewczynami. Ta co pocięła to była Emo.
Może to EmoMartynka?
moja koleżanka chodzi do tego gimnazjum gdzie to sie stało
wątek zamknięty
[quote author=Cierp1enie link=topic=1320.msg708813#msg708813 date=1284671904]
o tak! gangsta nieźli są. Tylko żeby później nie było, że 13-nastolatek pociął twarz kolegi. Co to teraz było z tymi dziewczynami. Ta co pocięła to była Emo.
Może to EmoMartynka?
moja koleżanka chodzi do tego gimnazjum gdzie to sie stało
[/quote]
i co oni mówią?
wątek zamknięty
Ola i Naboo najprawdopodobniej pasek jakby od lonży przełożyła przez pysk konia  🙇
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 września 2010 14:51
O serialu 'Córki McLeoda'

Serial bardzo dobry! Wyśmienita gra aktorów, ale jeszcze lepsza - koni...!!!! Zwierzęta profesjonalnie przygotowane! Grają często za siebie i jeźdźców! Gratulacje dla tych, którzy są niewidoczni, ale dzięki nim film jest wartościowy- trenerów i konsultantów jeździectwa!!!

Cóż za składnia! Cóż za bogactwo językowe! 😁
wątek zamknięty
😁 u nas ostatnio przyszli do stajni i oglądali jednego konia do filmu ;d normalnie główna rola
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
18 września 2010 14:58
Ola i Naboo najprawdopodobniej pasek jakby od lonży przełożyła przez pysk konia  🙇

ale o co chodzi????
wątek zamknięty
przepraszam to do Time  😀
wątek zamknięty
[font=Verdana]http://www.photoblog.pl/#mojesiwe/75644574/hehe.html[/font]  :/
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
19 września 2010 20:25
może i nie jest to taki wieeeelki kwiatek ale rodzaj ludzkiej nieodpowiedzialności - tak : http://www.photoblog.pl/#xidkax/74520157/takie-stare.html

wystarczyło by jedno podniesienie nóżki przez konika i .... 😁
wątek zamknięty
biedny ten kucyk  😵 ta dziewczyna wogóle ma jakieś pojęcie o koniach
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.