produkty ANKY

Livia   ...z innego świata
12 września 2010 10:38
noen, chyba musisz szukać po ogłoszeniach. Red jest z bardzo starej kolekcji, a China red tylko ze starej 😉
noen   A story of a fighter of our human race
12 września 2010 10:45
no to powodzenia NOEN  !!
🚫 hihi, jak ktoś ma na sprzedaz niech się do mnie odezwie !!  :kwiatek:  🚫
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 września 2010 14:39
Czy da się spotkać jeszcze stare standardy czy wszystkie są już produkowane tak jak nowe? Mają wtedy tą metkę akurat po środu pikowania?
Strucelka, po sklepach leżą standardy stare.
nie podobjają mi sie te nowe standardy, materiał wierzchni mniej włochaty, podszycie sztywniejsze i bardziej sztuczne,  gdyby nie to to poważnie zastanawiałabym się wczoraj przy stoisku ihaha czy nie kupic czekolady..
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 września 2010 21:31
LOVELY no właśnie, fundusze się znalazły i czekolada po głowie mi chodzi... Ale obawiam się tej nowej 'jakości'. A w Pasi-koniku stare czy już nowe?
Pomocy  :kwiatek:

Gdzie dostane anky czarny ze starej kolekcji  ❓
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 września 2010 18:23
Strucelka Ktoś z naszego forum na allegro wystawił Anke czekoladowa sam pad za 150 a z owijkami mozna kupic za 230zł :kwiatek:
ostatnio akzzi tak mi sie wydaje kupila na allergo ANKY czekolade kup teraz 99 zł  😁
Tak, zgadza się.  A ponieważ jednak wole eskadronki to chce ją na coś wymienić z Eskadrona, brązów u mnie i tak sporo 😉
Ja się nie mogę doczekać Sangrii na koniu.
Jestem okropnie zakochana w swoich starych Ankach i zanim kupie tę "nową" muszę się upewnić po stokroć że to ten kolor...

Przy okazji moja kolekcja:

[img]http://i13.photobucket.com/albums/a279/mikarulez/anky005.jpg?t=1284646601[/img]

Monny- Twoja kolekcja przemawia do mnie. Bardzo wyraźnie. Śliczne pastele.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 września 2010 19:05
Monny cudnie!! To straw, butter,  ? i alt rosa?

akzzi jaaa, ale traf 😵
noen   A story of a fighter of our human race
16 września 2010 19:11
ja mysle ze to straw, sunshine, sky i alt rosa 🙂
czekam na foga i sangrii na skarusiu 🙂 oczywiście, że nie kupię  🤬
zadziwiona jestem ceną cottonów (zielony  :kwiatek🙂 za 113 zł  🙇 mój toffi w okserze 110 zł :P
noen, to banana a nie straw 😉
strzelem: banan, sunshine, sky i alt rose ?  🏇
noen   A story of a fighter of our human race
16 września 2010 19:38
banana ? tak jakoś stonowanie wygląda 🙂
tak, w wątku o szmatoholikach już to Monny pisała
noen   A story of a fighter of our human race
16 września 2010 19:40
aaaa, ok  😉 ale kolekcja śliczna 😀 ja muszę swoją wzbogacić troszkę 😀
Tak dokładnie banana, sunshine, sky i altrosa 😉
Pilnie poszukuje SHITAKE VS  👀

POMOCY  🙇
Livia   ...z innego świata
17 września 2010 12:30
A nie był taki czasem w ogłoszeniach u nas? Nie wiem, czy forumowa s. nie sprzedawała.
Był  😵

Znalazłam w Końskim Świecie!
slojma   I was born with a silver spoon!
17 września 2010 15:48
Dziś na żywo widziałam wszystkie nowe anky i tak emerald jest taki morski troszkę szmaragdowy, sangria ładna taka malinowa z odcieniem różu, olympia blue granatowa i od razu ją kupiłam a reszta osobiście mi się nie podoabła.
noen   A story of a fighter of our human race
17 września 2010 15:50
Dziś na żywo widziałam wszystkie nowe anky i tak emerald jest taki morski troszkę szmaragdowy, sangria ładna taka malinowa z odcieniem różu, olympia blue granatowa i od razu ją kupiłam a reszta osobiście mi się nie podoabła.


czekamy na fotki olimpii blue 🙂 ja jestem ciekawa co to za kolorek, i masz moze siodło ujezdzeniowe ? 🙂 bo chętnie zobacze nową kolekcję pod takowym siodełkiem 🙂
Emerald jest boski. Jest petrolowy jak nie wiem co 🙂 a Olympia to szafir ciemny.
slojma   I was born with a silver spoon!
17 września 2010 15:55
wiesz co mam wszechstronne  🙄 a zdjęcie zrobię jutro i wstawię naprawdę najładniejszy jak dla mnie kolor taki fajny granacik.Bo hazel na który byłam co nieco nastawiona naprawdę paskudny jak dla mnie bez wyrazu, a fog taki jasny, lekko podobny do mist ale nie tak srebrny
noen   A story of a fighter of our human race
17 września 2010 16:02
a ja na hazelka liczyłam  😕 ale moze jakieś niebieski do mnie przemówi, musze na szmatohilikach fotki zobaczyć 🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
17 września 2010 16:03
Noen - każdy lubi coś innego do mnie nie przemawiał a bylam na niego nastawiona bardzo ładny jest emerald i olympia blue
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się