Ślązaki - kącik oddanych miłośników rasy :)

Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
10 sierpnia 2010 15:16
Sasquash, sęk w tym, że ona kantarek ma zwykłą 3 (full), zastanawiam się, czy nie miałam trefnego ogłowia (to prawie na pewno tak - dostałam je z KT ), no i nachrapnik był wyjątkowo tani...

edit: no i zależy mi na nachrapniku hanowerskim...
Chyba ze tak 🙂 ja juz widze ze Derwisz bedzie miał wiekszy rozmiarek głowy bo ten jego kantar 3 to ma na styk 🙂 no jeśli chodzi o ogłowie z hanowerskim to niestety nie mam co polecić 🙂
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
11 sierpnia 2010 12:58
Moje 3,5 roczne dziecko:




Ach, jestem z niej TAAAKAAAA dumna  😍
Ole Ci sie dzieciatko pięknie opanierowało xD
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
11 sierpnia 2010 13:23
Wiesz, ponoć konie dzielą się na czyste i szczęśliwe, a ślązaki mają bardzo wysoko rozwinięty instynkt dbania o dobre samopoczucie. Swoje oczywiście  😎
Potwierdzam słowa Aleksandry (dotyczące dbania o dobre samopoczucie u ślązaków). Moja Dora tez dba 😁

no przepięknie sie kamufluje a mysłałam ze to siwki mają najwiekszą tendencje do takich zabaw  💃
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
11 sierpnia 2010 15:47
Szczęśliwe macie konie 🙂
Poszłam po rozum do głowy, a raczej pomogła mi w tym hodowczyni Darmy i szyjemy sobie ogłowie na zamówienie 🙂 Wyjdzie taniej i szybciej niż w sklepie jeździeckim
rzepka - ale niezła panierka  😁

makrejsza - jak będzie pogoda to pisz, albo jak będziesz jechać z Lubina kiedyś to też pisz :P to się zabiorę z Tobą jak uda mi się córcię sprzedać mamie 😀

już to chyba wstawiałam ale sie przypomnę a oto "kotlet śląski w panierce "Arabella -kara dla uściślenia...
ja nie widzę foto 🙁
teraz chyba wskoczyło z powrotem 😀
haha ale paniera 😀 ile zajęło czyszczenie ? 😀
dodam tylko ,że sytuacja powtarzała sie co dzień przez jakiś czas ...  👿 aż do wyczerpania źródła  😁
ktoś mówił o siwych ślązakach ? kl. Sabra (sabrina - jogurt) siwa i ten źrebak z jasną głową, leżący po Hutorze.

http://pl.tinypic.com/r/2jflzyh/4
Dziewczyny, muszę się wam pochwalić, że na 99% od września współdzierżawie Atuta !  😀 Straaasznie się ciesze, bo ostatnio jazdy coraz konkretniejsze, Gruby się stara.. No i jak mu zdrowie pozwoli to spodziewajcie się naszego duetu na ZT  😀
Averis   Czarny charakter
27 sierpnia 2010 13:46
Mój ślązak się nie tarza w błocie. Może to nie ślązak 🙁?

Atutowa, gratki!
Mój się w błocie nie tarza, ale w piachu.. też nie jest ślązakiem ?  😀  😁
Averis, nie dziękuje, coby nie zapeszać  😀
Averis   Czarny charakter
27 sierpnia 2010 13:52
Mój się nie tarza, on tylko dostojnie leży w piachu. O, na przykład tak 😁



To się nazywa alternatywny styl życia  😎
Jaki wygodnicki !  😀
Straaasznie lubię na niego patrzeć  🙂
Zapomniałam sie jeszcze Tu pochwalić nowymi fotkami 🙂 jeszcze 3 tyg i bedzie u mnie xD

ten na pierwszym planie to ślązaczek Bosto 3 letni a ten na drugim to mój 2 letni Derwisz 🙂


Prześliczny Derwiszek 🙂
Kary Derwiszek..  😎
hi hi a no kary 😉
piekne te wasze ślązaki
Hypnotize - piękny ogr 🙂
ja pod siodłem nie miałam okazji pracować z ogierkiem.
Jeździłam na klaczy i wałaszku ( ze stajni z której jest Darma i Derwiszek)
Na klaczy mi się świetnie jeździło. Dla wałaszka trzeba troszku więcej energii zużyć. Jednak kochany misiaczek to jest.
Hypnotize, jak przejdziesz fazę buntu, to potem są bardzo miłe i pracowite 🙂
asds   Life goes on...
27 sierpnia 2010 16:20
Hypnotize - my dopiero co przechodzilismy faze buntu- trwała z dobre  5 mieisięcy jak koń uznał że mu się nie chce pracowac i woli odwalac h....e na ujeżdzalni czyli rzucanie głową dawanie z zadu, celowe potykanie.


W pewnym momencie na jednej jeździe mnie cholera wzieła i mu przywaliłam prawym sierpowym w łeb.  O dziwo chwilowo poskutkowało na jakieś 30 minut.
A ja myślałam, że tylko mój Klusek jest taki hehe
Averis   Czarny charakter
27 sierpnia 2010 18:48
Karson był taki na początku. Ale jak zobaczył, ze nie wygra, to teraz łapie w lot i oddaje mi całe swoje serducho. Są mniejsze i większe spięcia, ale ogólnie jest uroczo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się