Kącik folblutów

Doma - gratulacje  😅 ale super, będą 3 źrebolki kochane
Moja podopieczna
3,5 letnia folblutka
Durramone po Duplocylinie od Special Power
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
15 sierpnia 2010 12:26
Poszukuję jakichkolwiek informacji o moim glutku, mam go od miesiąca, jego prawdziwy paszport zaginął jak przechodził z rąk do rąk, w nowym paszporcie nie ma ani daty urodzenia, ani miejsca, ani też rodziców, poprostu pustka, podobno biegał na torach w warszawie, szukałam na ich stronach, ale nic nie znalazłam, bywał w różnych stajniach, jako rekreant, chodził kilka razy zawody (bodajże klasy L), obił się też o handlarza, aktualnie nosi imię Skocz, nadane przez jednego z właścicieli, po zębach wynika że ma około 14-16 lat.
Ps. Piszę tutaj ponieważ mam nadzieję że ktoś z tamtych stron może go znał, zależy mi chociaż na poznaniu jego prawdziwego imienia, i trochę jego przeszłości na torach. z góry dziękuję :kwiatek:
A.   master of sarcasm :]
15 sierpnia 2010 14:07
Mysza

zapytaj najlepiej na www.finisz.pl/forum  moze ktos bedzie go pamietal. ma jakies palenia?
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
16 sierpnia 2010 10:16
zero paleń, nic 🙁
Też chciałam po paleniach szukać, ale niestety nie ma 🙁 Popytam jeszcze na innych forach...
Dziękuje za link do forum :kwiatek:
mi finisz bardzo pomógł odszukać informacje o Alcoe
dzięki ???
A.   master of sarcasm :]
16 sierpnia 2010 10:41
niezamaco  😎
Norquina   Life is too important to be taken seriously
16 sierpnia 2010 14:35
A odnosnie palen,to czy konkretne palenie oznacza hodowce, pomijam stadniny panstwowe,bo tu wiem ze tak.
Moj folblut ma palenie,a jest prywatnej hodowli  🙄
A.   master of sarcasm :]
16 sierpnia 2010 14:43
oczywiscie, ze prywatne tez moga miec palenia

to tak jak z tatuazem czy microchipem
Norquina   Life is too important to be taken seriously
16 sierpnia 2010 14:50
OK dzieki, zawsze mi sie wydawalo ze nie kazdy moze robic palenie koniowi i ze kazde powinno byc zgloszone(mam na mysli wypalony symbol).  Fajnie byloby miec katalog z symbolami i oznaczeniami palen.  😉 Albo cos takiego jest tylko jeszcze nie odkrylam gdzie.  🤣
A.   master of sarcasm :]
16 sierpnia 2010 14:58
Ja nie wiem, w Polsce wiele rzeczy nie istnieje  😁 Ju sie niestety przestalam kompletnie interesowac takimi sprawami jesli chodzi o kraj ojczysty  🏇
nyelle   buntownik z wyboru
16 sierpnia 2010 16:36
O ustalaniu pochodzenia folbluta wg paleń mogłaby się wypowiedzieć Danish
Ona ma dużo doświadczenia w tym 😉, ale na forum jest raczej "cichociemna" 😉
nicka`   nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj
17 sierpnia 2010 08:50
Mustafa  🏇
Pilnie poszukuje informacji o klaczach Notonara i Note Blue .  ❗ Może ktoś wie poco Notonara była w Czechach i PANICZNIE boi sie zakładani ogłowia  a dokładnie o swoją potylice . ?


Pozdrawiam
A.   master of sarcasm :]
27 sierpnia 2010 19:35
wszystkie pytania dotyczace koni bieganych radze, po raz kolejny, kierowac na www.finisz.pl/forum
nicka - poproszę więcej tego cuda  :kwiatek:
A.   master of sarcasm :]
27 sierpnia 2010 19:56
[quote author=nicka` link=topic=5776.msg678510#msg678510 date=1282031407]
Mustafa  🏇
[/quote]

e, halo, ja go znam  😎 ale wysiwial! byl w treningu Adam Turczyna, niezly konik
Wojenka   on the desert you can't remember your name
27 sierpnia 2010 22:14
Derbista,po Wind of Light?
Co taki zastój?  😎

wojenka- tak to ten Mustafa
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
30 sierpnia 2010 12:47
o a ja ostatnio wzięłam nasze ciężarne baby w obroty, już tak żeby coś spróbować wypracować na jeździe i Jakuteria i Refleksja są absolutnie genialne!
Jakuteria na początku postanowiła że będzie próbowała wynosić mnie to stada, obydwie przy każdym zagalopowaniu postanowiły mnie widać strzałem z zadku, o akceptacji wędziła nie było mowy, walczyly z nim jak się tylko da i tylko patrzyły czy zrobię im coś czy nie  😉 zważając na to że nieźle biegały na torach i później Refleksja miała kilka miesięcy przerwy od siodła sądząc bo jej słabym umięśnieniu, to w cale mnie nie dziwi że to że chciałam od nich dziwnych rzeczy im nie pasowało  🙂
początki u jednej i drugiej wyglądały mniej więcej tak


jednak po 25-30 min zobaczyły że jednak jestem cierpliwa i nie daje się sprowokować i krzywdy im się nie robi i obrazek zmienił się na taki 🙂
Jakuteria

i Refleksja



kobyłki mnie bardzo zadziwiły pozytywnie! naprawdę udał się zakup, bo są świetne i co najważniejsze myślące!!  😀
jeny ale mi się Jakuteria podoba  😍
Doma ile masz teraz folblucików?  😀 Mi też Jakuteria się podoba  🙂

To jeszcze trochę mojego:
pastwiskowo


i aresztant




Na szczęście bardzo dzielnie znosi areszt  🙂
nyelle,  bardzo dziękuję za "cichociemną"  🤬

Mysza, najlepiej zrobić tak: jak koń nie ma żadnych paleń to pobrać koniowi krew do badania genetycznego.Zawozisz ją do Jastrzębca do instytutu genetyki płacisz 140,30 i najpóźniej za dwa dni masz wynik po jakich rodzicach jest ów koń.Mają tam bardzo dużą bazę markerów i możliwe że na tej podstawie uda się ustalic pochodzenie konia...ja mimo iż mój ma palenia musiałam takie badania zrobić by potwierdzić matkę i ojca i na podstawie tych badań (i nie tylko) wyrobiłam mojemu glutowi paszport :-)
Wojenka   on the desert you can't remember your name
30 sierpnia 2010 16:09
A co teraz Mustafa porabia?
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
30 sierpnia 2010 17:20
ja teraz mam 3 folbluciki (Sipsi Two, Bremen Star i Jaworzynka na emeryturce w naszej-szkapie)i synka jednej z nich, małopolaczka, ale te Jakuteria i Refleksja nie moje niestety, tylko właściciela stajni w której siedzę🙂

Jakuteria faktycznie łapie za oko, mocna ramowa klacz, bardzo ciekawa i myślę że w sporcie jakby weszła w systematyczny trening mogłaby się pokazać pozytywnie... ale i tak jakoś Refleksja bardziej mnie urzeka, waleczniejsza, zadziorna i z błyskiem w oku  😀

karolinag4 ale Twój spaślaczek  😉 świetnie wygląda 😀
Fajne stadko  🙂 A masz jakieś aktualne zdjęcia?  👀

Od razu spaślak  😎 To jest Dobrze Wyglądający Niepracujący Folblut  😎 😁
mój mistrz min:
wojenka-dalej stoi w bobolinie. coś kryje i tyle jego roboty praktycznie
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
30 sierpnia 2010 20:47
ech no kawał konia z niego, mało takich xx  😀

a moich łobuziaków zdjęcia mam, ale z pastwiska, bo Sipsi z 2 tyg temu wyrwała sobie pół podkowy z kopyta na grząskich łąkach (pierwszy raz coś takiego jej się zdarzyło) i wbiła sobie kapturek w białą linię, dosyć feralnie, także była mocno podbita i konstrukcja kopyta była naruszona, więc leniuchuje, ale już ostatnie dni😉 a Bremcia znów zgubiła podkowę i tak brzydko że czekamy aż jej kopyto odrośnie, więc też leniuchuje 😉 a Jaworzynka doczekała się emeryturki i też leniuchuje w Świętokrzyskim na pastwiskach  🙂 także mam same leniuchy  😎

Bremen Star


Sipsi Two




Jaworzynka,  którą trzymam w fundacji nasza-szkapa

Sipsi jest prze-piękna  😍 Ale ma szyję  😍

A mój to wiesz, jeszcze paszportu nie mamy  😡, więc kto wie co płynie w jego krwi  😎 (a może to wcale nie folblut  👀 :hihi🙂.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się