pensjonaty w okolicach trójmiasta

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 czerwca 2010 19:34
Mieszkała mała królewna...
Chodzi Ci o Kajlandie?
http://kajlandia.prv.pl/

Słyszałam o niej raczej pozytywne opinie.


Ta stajnia pod tą nazwą nie istnieje od 4 lat. Jest w całości dzierżawiona, stoją tam konie rajdowe i pracuje tam moja koleżanka.
Ja pracowałam i prowadziłam te rajdy przez 2 lata, 2 lata temu.
W pensjonat raczej nic nie przyjmują.
deborah   koń by się uśmiał...
03 czerwca 2010 21:10
Strzyga, polecam stajnię Zapnij się 🙂
Ponia już sama sie poleciła
Gniadoszka   Przyjaciel to mało ... to członek rodziny ...
06 czerwca 2010 22:56
Dziewczyny ... szukam stajni, do której mogłabym przyjechać z Gniadym na tydzień na wakacje (przełom sierpnia i września).
Zależy mi przede wszystkim na pastwiskach, jakiejś pobliskiej wodzie i możliwości nocowania na terenie stajni (namiot, jakiś pokój cy cuś).
Polecicie mi coś? Albo chociaż gdzie szukać lub kogo na forum pytać.
Z góry dzięki :kwiatek:
edit:
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w miejscu do tego nie przeznaczonym.
deborah   koń by się uśmiał...
07 czerwca 2010 20:01
Manga-ju, to nie miejsce na ogłoszenia...
a jaką stajnie Manga reklamowała?  😡
Akademia Jezdziecka w Chwaszczynie 😉
ale przecież tam nie ma pensjonatu, tylko szkólka. Ble. myślałam, że może coś nowego 🙂
pensjonat rowniez jest 😉
właścicielka twierdzi inaczej. Byłyśmy tam z Hanulą jakiś czas temu i pani powiedziała, że na pensjonacie ma jednego konia i nie przyjmuje.
bo dobrze rozumiem, że chodzi o stajnię pani Rafalak?
zgadza sie.
na stronie w uslugach widnieje rowniez pensjonat. jest tez w ogloszeniach. mysle ze wiecej nie przyjmuje bo nie ma wolnych boksow.
Dziewczyny ... szukam stajni, do której mogłabym przyjechać z Gniadym na tydzień na wakacje (przełom sierpnia i września).
Zależy mi przede wszystkim na pastwiskach, jakiejś pobliskiej wodzie i możliwości nocowania na terenie stajni (namiot, jakiś pokój cy cuś).
Polecicie mi coś? Albo chociaż gdzie szukać lub kogo na forum pytać.
Z góry dzięki :kwiatek:


Z tego co piszesz to pasuje Przywidz.
Wybiegi sa, nawet sporo, obok jeziorko no i na terenie stajni mozna wynajac pokoj 🙂
możliwe. Jak byłyśmy to mówiła, że w ogóle nie ma pensonatu
A ja mam do was pytanie o pensjonaty ale nie dla koni tylko dla ludzi przy stajniach. Możecie jakieś polecić w okolicy Trójmiasta lub ogólnie w naszym wojewódzctwie?
Bo szukam coś na praktyki i tak sobie pomyślałam,że w pensjonacie przy stajni milej będzie się pracowało  🙂
w Salinie na przyklad jest pensjonat przy stajni
http://www.hajduki.info/  ktoś zna tą stajenke?
A ja mam do was pytanie o pensjonaty ale nie dla koni tylko dla ludzi przy stajniach. Możecie jakieś polecić w okolicy Trójmiasta lub ogólnie w naszym wojewódzctwie?
Bo szukam coś na praktyki i tak sobie pomyślałam,że w pensjonacie przy stajni milej będzie się pracowało  🙂


a o jakie praktyki Ci chodzi? ;D
Angeel dzięki  :kwiatek:
Zapnij się PW  🙂
Iskierkaa93 ja znam 🙂 Stadnina www.hajduki.info superancka, położona w pięknej zacisznej okolicy. Sama zaczynam tam jazdy konne pod okiem Pana Jacka, jak dla mnie jest rewelacyjny!! Ponad to właściciele obiektu, to bardzo przemili ludzie 🙂
A jeśli mi się uda przekonać mojego dyrektora 😉, to zorganizujemy tam kolejną imprezę firmową, bo teren i położenie sprzyja ku temu  🤣
iwcia_r Dziękuje za informacje 😉 Wybieram się tam z koniem i byłam ciekawa opinii innych osób.
Iskierkaa93 teren jest tam naprawdę przepiękny... niestety ja mam przed sobą jeszcze kilka lekcji, nim będzie mi dane zwiedzanie go z grzbietu konia  🙄
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 czerwca 2010 10:26
pojechałam sobie wczoraj w teren,tylko "na około stajni" i zobaczcie,jaki mam widok:

to wszystko pastwiska,a te małe punkciki to konie 😉
właśnie wrotki mnie uświadomił,że na pastwiska "naszych" koni,trzeba wpuszczać więcej koni,bo nasza trójca nie nadąża z wyjadaniem....to nie reklama,to plusy dodatnie stania w Przywidzu 😉
Gratulujemy dobrego wyboru stajni Ktosinko  😎
Moon   #kulistyzajebisty
14 czerwca 2010 18:53
plusy dodatnie
A plus może być ujemny? ;-)

Yhh, Pońka, Przywidz, Bach... Czy to wszystko musi być tak daleko? -.-
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 czerwca 2010 21:31
plusem ujemnym jest odległość  🤣

p.s trójmiejskie dziecko i nie znasz  😎 ten pan co niby przez mur w stoczni przeskoczył stworzył językowo plusy dodatnie i ujemne  😉
Ktoś to tam, jak się np. przypadkiem skręci z obwodnicy na Kartuzy tudzież Kościerzynę? Jechałam tamtędy ostatnio i się zastanawiałam czy to TEN Przywidz. Pięknie tam wkoło, tylko cholernie kręte drogi.
droga nr 225 przez Kolbudy na Kościerzynę- tak to ten Przywidz, a drogi kręte bo to Szwajcaria, z tym że kaszubska 😁
O to super, jak jeszcze raz sie zgubie, to przyjade odwiedzic.
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
16 czerwca 2010 09:17
Potwierdzam, tereny przepiękne! Warto się zgubić.

I o ile Wielbłądom przydaje się odpas na tamtejszych łąkach, to Kulesławowi chyba kaganiec zafunduję - ta trawa silnie tucząca jest 😉
PS. Wielbłądy w jeziorze przywidzkim już skąpałam, teraz czas na podwodną Kulę  😀iabeł: 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się