pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

No i brawo !  😅 Super zmianka, trzymam kciuki za resztę zmian  😎
cierp1enie - super! Wreszcie pozbyłaś się czarnych włosków 🙂 Naprawdę świetny efekt bo pamietam Twoja fotkę z Julcią wstawiana dopiero co i tam miałas włosy no...niebardzo 😁

A ja za namową ygi żeby rozjaśnić kupiłam loreala preferenca ciemny blond złocisty 😜 Ciekawa jestem czy będzie ok 😉
dzięki dziewczyny 🙂 czułam się w nich fatalnie, ale nie miałam po prostu czasu iść poszukać sobie kolorku takiego jaki będzie mi odpowiadał, a wysłać męża  😵 wolałam uniknąć tej sytuacji ( choć sam mi farbował tył hahahaha )


Daniela - kolorek śliczny ( czekam na rezultat)
popełniłam wygolenie z jednej strony i czuję się super, zdecydowanie mi się podoba, chociaż mamie i babci się nie podoba, no ale cóż . ( ;
mam tak jakby krótkie włoski które na to spadają i fajnie to wygląda, później wstawi zdjęcie .
koniecznie zdjęcia !
Witam Ws dziewczyny! Piszę z prośbą o poradę Co byście poleciły moim włosom? Zdjęcia mozecie zobaczyć w galerii... Dzisiaj zrobiłam szmponem Nivea na skręcanie włosów oto link tego szamponu.. Włosy zrobiły się puszyste, ale nic sie nie skręciło, ani zfalowało,ale mam nadzieję,zę po jakimś czasie będzie widać efekty!  http://cokupic.pl/produkt/NIVEA-Szampon-Skret-fal-i-lokow-200-ml  A bardzo bym chciałą loki, bo lepiej w nich wyglądam... Zresztą same mi doradźcie bo już nic nie wiem, co robić i jak działać
przeztysiacmorz - fotki plisss  😜
yy Sonia no nie gadaj, że mając proste włosy myślałaś, że po umyciu szamponem będą kręcone ? 😂
Taki szmpon używa się mając naturalnie falowane, kręcone włosy i ma on je jedynie podkreślić 😉
Skręt prostych włosów to Ci da lokówka albo trwała a nie mycie włosów szamponem 😂 😵

ps. Obracanie zdjęc nie jest trudne a jakże ułatwia oglądanie ich i ocenianie innym 😉
Nie myślałam,z e mi sie skręcą, ale myślałam, zę może po jakimś czasie jak będę go stosowała, to moze będą troszkę inne, ale loki na bank nie...A moze inne pytanie co Wy mi doradzicie? moze jakaś zmiana?
Seksta   brumby drover !
14 maja 2010 17:42
 A bardzo bym chciałą loki, bo lepiej w nich wyglądam... Zresztą same mi doradźcie bo już nic nie wiem, co robić i jak działać


Soniu przeciez napisalas, ze chcesz loki.  😉
Uzywaj lokowki, zrob trwala, spij w papilotach.....
jak zrobiłabym trawałą, to mi wypadną wszystkie włosy (wczkolwiek korci mnie to jak nie wiem) w papilotach (matko, dotej pory tak było, ale nie moge w ich spać) lokówka(codziennie rano sterczeć godzinami nad włosami - bez przesady, a i tak po godzinie mam proste.. Ta możliwość z trawałą była by odpowiednia,kurcze, ale jestem młoda na takie rzeczy, a jak mi wypadną włosy, przecież ja chodze do szkoły to sie zastanawiam czy nauczyciele sie nie przyczepią..? Jak myślicie? Spytam sie mamy, czy mi pozwoli..
Słuchaj....jak chcesz czasem mieć fajne włosy to zapleć sobie z 8 warkoczyków na noc wetrzyj piankę i będziesz miała falowane 😉 W swoim wieku zapomnij o trwałej, farbie i innych bajerach, jeszcze będziesz miała czasu a czasu na to 😉

ps. Po trwałej włosy nie wypadaja bez przesady 😂

pps. Słaba fotka bo komórkowa ale to moje włosy po 8 warkoczykach i wtartej piance, trzymają sie caluśki dzień. A dodam, że moje włosy bez lakieru i pianki rozkręcają sie mega szybko 😉
Nigdy nie wiadomo, jak zareagują na to moje włosy... Z lokami i tak czy siak nie wypali..jak widac nie ma innych sposobów.. A chciałabym właśnie coś zmienić w tych włosach i myślałam,z e moze loki, ale juz jak wiadomo nie wypalą, moze coś innego ?
Zostaniesz łysa a dodatkowo dostaniesz zielonych plam w kształcie żab  😂 😵
Przecież juz ci podałam alternatywę na pofalowanie włosów 🙄
Sory ale czego od nas oczekujesz? Masz już grzywkę, farba/trwała odpada. Jedyne co możesz sobie zrobić to ściąc lub pocieniować, wielkiego wyboru nie ma 😉
tego abyście doradziły coś..
Kiedyś miałam rozjaśnione pasma, ale jak wcześniej coś pisałam, że początkowo sie podobało..potem już nie - ogólnie farba i trawała odpada, ale chyba jest wiele innch rzeczy jakie mozna zrobić (mam nadzieję)
Generalnie chciałabym cos zmienić, mozę podciąć jak wspomniałąś, ale jak? Na jaką długość, czy pocieniować.. czy coś innego...
Poddaje się. :emot4:

Ide się farbować 😉
TY??
Daniela - wyglądasz jak anioł  😍
cierp1enie - zawstydzasz mnie 😡 😁 dziękuje ślicznie :kwiatek:

Kurcze ta fotka przypomniała mi, że chce pokręcić włosy  😎  😍
A potem patrze na fotki ze swoimi prostymi i mam dylemat 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
14 maja 2010 21:21
a ja od tygodnia mam najkrótsze włosy jakie miałam w życiu...i jest mi cudownie 🙂
Ktoś - pokazuj  :kwiatek:
przeztysiacmorz pokaż proszę, jak możesz  :kwiatek:
bo mnie już od dłuższego czasu korci, ale się boję 😉
chciałabym też obciąć bo mam dłuugie włosy, ale coś nie mogę sie zdecydować 😀
zrobię jakąś fotkę jutro, bo właśnie wróciłam z koncertów i moja głowa raczej się nie nadaje do publikacji . ( ;
to ja się zgłoszę do kącika po poradę 🙂
idę na imprezę lata 60/70 i kombinuję co zrobić z włosami - chciałabym cos w stylu "big curvy curls" jak z tej strony:
http://www.fiftiesweb.com/fashion/hair-setting.htm
ale jedyne duże wałki jakie mam są takie plastikowe z takimi wypustkami malutkimi - tak jakby od szczotki czy coś - myślicie że się nadadzą?
a może jakaś inna propozycja fryzury? włosy średniej długości - kończą się ok 5cm poniżej ramion, postrzępiona grzywka
ubiorę się prawdopodobnie w sukienkę w A (taka a la Twiggy) albo jak hippiska
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 maja 2010 10:19
Cierp1enie, nie ma mi kto na razie pstryknąć 🙁
PonPon jeżeli wybierzesz hippie style to absolutnie taka ulizana fryzura nie będzie pasować!
Dzieci Kwiaty odrzucały wszelakie normy społeczne etc. Ich fryzura opierała się na rozpuszczonych włosach i wplecionych w nie kwiatkach. Można do tego dorzucić jakiś rzemyk czy opaskę wokół głowy  😁
w sumie nie bardzo chcę jak hipiska, ale mam sporo ciuchów mamy, które będę mogła wykorzystać...
tak sobie teraz pomyślałam o kitkach takich jak miała Audrey Hepburn w Śniadaniu u Tiffany'ego pod koniec. o.
Czym one robią te włosy? U mnie ani papilotami ani lokówka profesjonalna z roznymi zmiennymi wkladami ani niczym nie wychodzi Taki typ fal.

Chyba po prostu moje włosy sie do tego nie nadają, bo mimo pianek, lakierów itp. takich z górnej półki po jakimś czasie znów mam proste ;(
Gillian   four letter word
15 maja 2010 14:47
podobny efekt wychodzi po kręceniu prostownicą - jak dla mnie lepiej niż lokówką 🙂
siwaaa94   Cud na czterech kopytach.
15 maja 2010 14:57
loczki loczki, uwielbiam loczki  😲
kapitalne ma włosy.
ja ostatnio farbowałam się, ale niesety farba nie całkiem chwyciła... 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się