Oficerki

Moich też ciągle nie ma.. 🙁
Może ktoś z was miał/ma  te sztyblety wykonane z tworzywa syntetycznego
http://www.allegro.pl/item1009138822_sztyblety_pfiff_rozm_39.html
Jeśli tak to napiszcie czy sie opyla,czy są trwałe iwg..

dzieki z góry! 🤣 🙂 🙂
Konikowo13- mam je od stycznia, odkleiła się podeszwa, szybko się przecieraja..itp 🙄.moim zdaniem lepiej dołożyć trochę kasy i kupić lepsze. 😉
Florcik - Dzięki 🙂... a jakie mogli byście polecić w miarę cenowo:P? 🤣
kujka   new better life mode: on
26 kwietnia 2010 11:13
Strucelko daj se siana z prawidlami z jezdzieckiego. ja kupilam na allegro do "zwyklych" oficerek i spisuja sie tak samo dobrze. wydalam chyba 20 zl ;]
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 kwietnia 2010 11:22
kujka ok, dzięki, rozglądnę się 😉
Ja mam nadzieje że ze swoimi dostane prawidła.

🚫 Strucelka jestem zakochana w twoich chłopakach  😍
Przyznaję się wczoraj "zanabyłam" promocyjne Sergio Grasso w EquiShopie, na razie się nasączają preparatami i może dziś, może jutro zaczynam męczarnie z ujeżdżaniem moich nowych, przydługawych oficerek, życzcie mi jak najmniej bolesnych ran 😉 ale jedno powiem są piękne i pięknie leżą mi na nodze i cena była piękna jak dla mnie 🙂
Nie liczy sie bez fotek  🤬

PS. Mój mąż ze swoich SERGIO GRASSO jest bardzo zadowolony. Ostatnio nawet przez nich nie mógł chodzić  😁
a ja jestem bardzo zadowolona ze swoich  Tattini Pointer 🙂
no może ze 3 cm mogą być dłuzsze. . .  🙂


A ja dzisiaj rozdziewiczyłam moje Koenigi i mam do krwi obtarte kostki. Ale wyglądają bajecznie 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 kwietnia 2010 19:31
tulipan a jakieś foty? 😎
ja póki co swoje tylko pastuję 😁 ale wkońcu muszę zawieść je na stałe do stajni i rozchodzić 🤔
tulipan- a fotki gdzie?  🤬 gdzie kupowałaś?
ja dzielnie zbieram na olympic'i petrie chyba najtańszy przyzwoity model.. tylko zastanawiam się jak skóra.. bo czytałam wiele nieciekawych opini o petrie
tulipan masz zdjęcia ? 😀
w tych  to miałam krwiste pięty. . .
a w swoich starych ujeżdżeniówkach to pod kolanem miałam miliard siniaków i obdarte pięty :O  to było coś strasznego,dopieo po tygodniu się dopasowały 🙂
kujka   new better life mode: on
27 kwietnia 2010 19:36
LOVELY, moje petrie anky maja prawie 1,5 roku, dbam o nie... hmm nie jakos przesadnie, skorze nie mam nic do zarzucenia.
a co do dopasowywania - przez jakis czas chodzilam w nich w domu i dzieki temu nigdy podczas jazdy mnie nie obtarly
Strucelka Agaleon zdjęcia najwcześniej w sobotę 😉

LOVELY kupowałam w Berlinie w stacjonarnym. Generalnie w Niemczech jest tak, że wchodzisz, zdejmują z Ciebie miare i wychodzisz z butami 😉 To już moje 2 oficerki tak kupowane i nie mam żadnych zarzutów jak narazie.

Czekam jeszcze na odp. w sprawie moich lakierowanych Cavallo, ale niestety Pan SS zaszył się gdzieś z moimi pięniędzmi i sprzętem  👿

Apropo Petrie to miałam okazje widzieć kilka par na żywo i nie kupiłabym ich. Jakieś takie popularne i skóra też nie zachwyca.
hm.. sama mam petrie podstawowy model- perfecty-wierzchnia skóra w okolicy kostki poodklejała się od tej wewnątrz :/
tulipan- a jak ceny oficerek w niemczech? podobnie jak w polsce?
Wydaje mi się, że drożej. Z tym, że tam Petrie nie ma - jest Koenig i Cavallo 😉
eh, a czy koening ma moze jakiś tańszy model z zamkiem i w miare ładnym łukiem?
Miałam dwie pary oficerek Koenig. Pierwsze kupiłam 3 lata temu, bez zamka, bardzo wysokie i ładnie profilowane. Niestety nie dbałam o nie i oprócz jazdy chodziłam, myłam, czyściłam, zawijałam i się zniszczyły. Teraz mam model COMTESSE -  wysokie z zamkiem, na kostce mają usztywnienie, z tyłu pasek drewna (żeby nie siadły), natomiast stopa jest super miękka. Póki co leżą fantastycznie, ale obcierają. W weekend postaram się o zdjęcia i zdam relacje jak mi idzie rozjeżdżanie 😉
a możesz zdradzić ile za nie dałaś? kiedyś pytałam się 'madzi' bo ona chyba właśnie takie ma i dała ok 2500zł  😵 jeździsz w nich na codzień czy tylko na zawody?
Mam zamiar jeździć w nich codziennie 😉

pw poszło 😉
Dramka obiecuje że nadrobię zaległości 😉 dodam jeszcze, że jestem w trakcie rozjeżdżania moich nowych Petrie ujeżdżeniowych, ufff masakra teksańska piłą mechaniczną V...
Zrobiłam dotąd jedno podejście i na razie nie mam odwagi na więcej.. pocieszające jest to, że pierwszy raz w życiu (chyba) miałam wtedy głęboki dosiad i nogę pięknie w dół opuszczoną 😉
Dzwonili do mnie dzisiaj ze STAJNI  😵

Okazuje się że nie można poprawić moje oficerki żeby pasowały do moich łydek  😤

Nie mogę zrobić węższych bo maja juz taka maszyne..i co Ja mam teraz zrobic?? 😕
Odzyskać kasę i spróbować zamówić inne 😉
Z odzyskaniem kasy nie byłoby problemu bo chcieli mi oddać zaliczke (100zł).

Ale ponieważ nikt inny mi takie nie uszyje zdecydowałam się  🤔wirek:

I jak??
Moon   #kulistyzajebisty
28 kwietnia 2010 17:15
Dramka, dzięki tej focie zaczynam wierzyć, że istnieją na świecie firmy, które są w stanie uszyć oficerki na tak chude nóżęta. ;-)
(Z tym, że moje musiałyby być jeszcze węższe...  :hihi🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 kwietnia 2010 17:17
a ja się dziś bardzo zdziwiłam 🤔
w piątek jeździłam w moich oficerkach na treningu i miałam ostrogi, oto, co dziś na nich znalazłam:









i co teraz? 😤 🤔
na treningi jeszcze mogę wcisnąć gumowe osłonki, bo mam, ale na zawody są przecież niedozwolone 🤔

Dramka jak dla mnie bardzo brzydko się marszczą przy kostce 🤔
"Dramka jak dla mnie bardzo brzydko się marszczą przy kostce "  😕  😵

Moon w tym problem że nie szyją węższych, dlatego te wziełam  😂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 kwietnia 2010 17:23
Dramka przepraszam, ale spytałaś jak wyglądają, więc wyraziłam swoją opinię 😉

A czy ktoś ma zdjęcia oficerek już po rozjeżdżeniu? Mam wrażenie, że moje jakoś dziwnie 'siadają' 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się