O czym teraz myślisz ?

Gillian   four letter word
12 kwietnia 2010 20:12
o tym co się porobiło, że mój gratochód padł i już nie powstał 🙁
O tym, że wszystko jest przeciwko mnie. Telefon się zepsuł, w zegarku padła bateria a na kompie mam wirusa i działa, kiedy chce. Co ja takiego zrobiłam... 🤔
O testach. Są coraz bliżej, a ja czuję, że wiem coraz mniej  😵
Łosiowa witaj w klubie...  😵
Averis   Czarny charakter
14 kwietnia 2010 20:47
O tym, że dam radę!
o tym czy moja paczka że strzemionami i owijkami zdąży dojść przed weekendem,
o tym czy dzisiaj po południu kupię taką torbę jak chcę, a jeśli nie to ile będzie szła paczka jak kupię przez allegro
o tym, że cieszę się, że ktoś nadal potrafi mi pojechać po ambicji i tym samym zmobilizować mnie do pracy.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
16 kwietnia 2010 08:46
.
domiwa, co sie stalo?  🙁
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
16 kwietnia 2010 10:08
.
o tym ze właśnie przegrałam 1 aukcje w zyciu  http://www.allegro.pl/show_item.php?item=988125890   grr   👿   😤
o jutrzejszym treningu.
o tym, że zaczął się weekend.
o tym, że jutro po raz pierwszy pojadę własnym samochodem do konia  🏇
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 kwietnia 2010 16:10
O tym, że mam szlaban na konie do końca maja 👿 I o tym, że historia i matma wcale mi nie chcą wchodzić do łba, mimo, że się staram, a nawet jak już dobrze robię zadania z matmy to na klasówce zawsze coś spie...zepsuje 😵
Misskiedis, moze musisz sie bardziej na klasowce skoncentrowac?Mniej stresowac?

o tym, ze jutro zawody, ktore totalnie przespalam i w sumie nie jestem na nie przygotowana na 100%, ale co tam, trzeba jechac.  🥂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
17 kwietnia 2010 18:07
.
O tym, że nie umiem jeździć. Przez tyle lat wydawało mi się że jest w miarę ok, ale to była zasługa wyłącznie kucyka...
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
17 kwietnia 2010 21:41
O tym, że właśnie idę spać - dobranoc!
o tym, że mi się grunt pod nogami posypał 🙁
kujka   new better life mode: on
17 kwietnia 2010 21:54
o tym ze jestem dupa nie jezdziec i ze nie umiem gadac z moim koniem. najchetniej bym sie gapila jak zre trawe...
o tym, ze potrzebuje kasy...
o tym, że mój koń po przerwie kompletnie nie wie o co chodzi tej małpie siedzącej u góry  😵
o tym że dawno nie miałam tak dobrego samopoczucia...
że za miesiąc o tej porze to ja się dopiero podniosę z łóżka, już po maturach i nareszcie po prawie 10miesiącach przerwy będę back in the saddle! 🏇
że zaraz po egz. jadę do Francji, Włoch i Monako 😎
O tym, że masakrycznie się wczoraj pożarłam z ojcem, powiedziałam mu parę słów "na opamiętanie" i wcale tego nie żałuję...
O wczorajszej jeździe, która się w połowie sknociła przez moją drobną kontuzję stopy.
O wtorkowym pokazie mody i fryzur- czy podołam wyzwaniu 😉
o tym że żałuje najbardziej jednej rzeczy której nie zrobilam a mogłam... bo najgorszy czas w zyciu to czas przeszły niedokonany  🙄
o tym, że niektórym ludziom po prostu nie warto pomagać. Wszystko przygotowane, wypolerowane, podane na srebrnej tacy lukrem ozdobione. Nie wspominając, że to, co na tej tacy leży jest warte parę tysięcy i jest mi do życia niezbędne. Ja z tego rezygnuję w imię walonej pomocy, to temu śmierdzącemu gnojowi nawet się nie chce po to podjechać.
nosz w mordę jeża!  😵 😤 😤 😤 😤 😤 😤 jestem tak wściekła, że mam szczerą ochotę zagryźć tego osła


muszę się w końcu nauczyć odmawiać  🤔
Teraz myśle o super chłopaku ze szkoły 💘 😍 💘 😍 😉 Na jego punkcie dostaje bzika 😜. Gra w kosza i zawsze mu kibicuję  😅 bo zawsze mi mówi a jak sięna mnie patrzy to normalnie się  😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się