Ogłowia

A ja kupiłam takie, zwykłe, jakiejś polskiej chyba firmy ale w sumie mi sie podoba mimo że nie miałam przekonania do kawałka brązu na Rubinie.

UPDATE:  Oglowie Schumachera sprawuje sie swietnie, natomiast oglowie Schockemöhle strasznie sie rozciaga, mam wrazenie ze jest z gumy i ciagle musze dorabiac dziurki.  😵
Muffinka, czyżby Daw-Mag? Ładnie 🙂
Nikitaa
koń dzierżawiony ale znasz go na 110% i wiesz, że się nigdy nie odsadza  🙄
a raz jeden lecący ptaszek się skicha prosto na konia co spowoduje atak paniki

Swoja drogą jakbym ja wydzierżawiła komuś konia i zobaczyła go uwiązanego za wodze to...  😤
Nikitaa To że siodło jest nowe to nie ma znaczenia, już zawsze będzie tak leżeć - ŹLE  😤

Koń jest tylko zwierz, mógł się nawet od blasku lampy odsadzić. Nie rób tego nigdy  🤬

Ja po jeździe jak Idę na myjkę zdejmuje ogłowie i zakładam kantar, nigdy nie zostawiam w ogłowiu przywiązanego nawet na sekundę

Trochę wyobraźni  🙄
Dobra, może się trochę uspokójcie. Przecież dziewczyna z nami nie walczy tylko przyznała się do błędu i wytłumaczyła, że czeka na inne siodło. Ma się biczować, czy przestać jeździć konno?
Nikitaa To że siodło jest nowe to nie ma znaczenia, już zawsze będzie tak leżeć - ŹLE  😤

Koń jest tylko zwierz, mógł się nawet od blasku lampy odsadzić. Nie rób tego nigdy  🤬

Ja po jeździe jak Idę na myjkę zdejmuje ogłowie i zakładam kantar, nigdy nie zostawiam w ogłowiu przywiązanego nawet na sekundę

Trochę wyobraźni  🙄


Chciałam uchwycić konia W ogłowiu gdyż voltowiczki prosiły o zdjęcie tego modelu na koniu  😉
Nic się kobyle nie stało, stała jak pomnik, ale wzięłam sobie do serca wasze uwagi
[quote author=Dramka link=topic=39.msg525677#msg525677 date=1269163901]
Nikitaa To że siodło jest nowe to nie ma znaczenia, już zawsze będzie tak leżeć - ŹLE  😤

Koń jest tylko zwierz, mógł się nawet od blasku lampy odsadzić. Nie rób tego nigdy  🤬

Ja po jeździe jak Idę na myjkę zdejmuje ogłowie i zakładam kantar, nigdy nie zostawiam w ogłowiu przywiązanego nawet na sekundę

Trochę wyobraźni  🙄


Chciałam uchwycić konia W ogłowiu gdyż voltowiczki prosiły o zdjęcie tego modelu na koniu  😉
Nic się kobyle nie stało, stała jak pomnik, ale wzięłam sobie do serca wasze uwagi
[/quote]

  Coście się tak  dziewczyny czepiły jak rzep psiego ogona  😂? Ja tam nie widzę żeby koń był  uwiązany na supeł ,tylko ma lekko  wodze  wokół belki okręcone ,prawdopodobnie krzywdy by sobie nie zrobił. A dziewczyna widać że nie ma z końmi do czynienia od wczoraj  i wie co robi.
edit 😀
Równie dobrze można się przyczepić do tych co robią konikowi zdjęcie w ogłowiu luzem - no bo coby się stało gdyby koń się spłoszył i np. w wodze zaplątał...? I tak dalej, i tak dalej......(miliard czarnych scenariuszy).
Mufinka ślicznie mu w tym ogłowiu 😍
[/quote]
A wy też nie przesadzacie?? Skoro koń się nie odsadza to się nie odsadza, i można założyć że w znanym sobie otoczeniu koń który nie ma ADHD będzie stał w jednym miejscu i przez 15 sekund sobie nic nie zrobi. Oczywiście że zawsze moze się cos stać, ale w takim przypadku w ogóle się lepiej do koni nie zbliżać.. Bo przecież ten spokojny koń zawsze MOŻE się rzucić na mnie z zębami, albo mnie skopać, stratować?? Już czepiacie sie nie wiadomo czego byle problem znaleźć  🤔wirek:
lostak   raagaguję tylko na Domi
21 marca 2010 14:09
czy mozna juz wrocic do oglowi? 😂

bardzo mi sie podoba markowy nachrapnik z braz poszyciem i czarny naczolek pleciony.  bardzo🙂

a poza tym zaczyna za mna chodzic swiecacy naczolek... bardzo swiecacy, same brylanciki, hmmm...
cieciorka   kocioł bałkański
21 marca 2010 14:21
lostak, może z błękitem? będzie współgrał z różem który już ktoś u was ma 🙂
żartuję, myślę że na otellu wyglądałby strasznie, ale białe diamenciki bardzo mi się dla was widzą 😉
Ponia   Szefowa forever.
21 marca 2010 22:01
Stwierdzam,że mój koń całkiem przyzwoicie wygląda w hanowerze 😉
cieciorka   kocioł bałkański
21 marca 2010 22:11
yy, wg mnie to nanośnik w którym rudy najgorzej wygląda :P
ale źle nie jest 🙂
Ponia   Szefowa forever.
21 marca 2010 22:16
Wiesz, ja generalnie wychodzę z założenia,że ma działać a nie wyglądać 😉
a jeśli przy okazji i wygląda to też dobrze 😉
cieciorka   kocioł bałkański
21 marca 2010 22:19
z pierwszym zgadzam się z całym sercem, ale miło gdy przy okazji cieszy oko 😉
Rudy jest piękny, ale w tej wersji niezbyt mi się podoba.
Ponia, imo slicznie 🙂
kpik   kpik bo kpi?
22 marca 2010 12:01
ursusowe ogłowie, na trzecim już koniu dzielnie służy.


naczółek ciągle nie zmieniony, chociaż 2 inne czekają już od co najmniej 2 lat 😂
Wie ktoś może jak spisują się ogłowia Euroriding? (nie mówię o tych najdroższych)  🤣
cieciorka   kocioł bałkański
22 marca 2010 18:31
Cobrinha,
kujka, ewuś kiedyś chwaliła euroriddingi 🙂
🙂
Przeglądałam ten wątek nie raz, i właśnie zastanawiam się, dlaczego ogłowia Euroridinga są mało popularne...
Figaro dziękuję 😉

Burza nie wiem. Ale chyba nie, to raczej coś innego. ( a iroka małego dojrzałaś na fotce 😉? )
Cobrinha u nas w stajni kilka osób ma te ogłowia. Te droższe są bardzo fajne, z dobrej, miękkiej skóry. Te tańsze modele niestety pozostawiają wiele do życzenia. Bardzo różnią się jakością. Tu jest ona wręcz papierowa...
Ma ktoś może ogłowie Passier Leo - chodzi mi o zdjęcia na modelu bo przeszperałam cały internet i jedynie gołe katalogowe zdjęcia znalazłam...
Ja mam jakiegoś Passiera ale nie mam zielonego pojęcia jaki to model:

To chyba jakiś inny model, bo Leo ma zupełnie zdejmowalny skośnik 🙂
Dramka na bank takie sprzedawała.. Może ma jakies real foto chociaż 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 marca 2010 18:57
xxagaxx, może tu będzie lepiej widać:
Noo, zdecydowanie 😀 Ale jak widac to i tak nie ten model 😀
Cobrinha Specjalnie dla ciebie cofnełam się ponad 20 stron i znalazłam swoje beznadziejne fotki ogłowia LEO na modelu..
Dramka,  :kwiatek: dziękuję
Teraz to dopiero je widzę w pełni heh  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się