Co sądzicie o MUNSZTUKU (ogłowiu munsztukowym)!

Bombal dziekuje :kwiatek:
wątek zamknięty
Grzegorzu, zberezństwa mi nie w głowie 🤬 Chyba, że...wtedy to wędzidełko, hmm.. ale dwie wodze, nie..to znacznie chyba komplikuje sprawę...koniom. Wszelakim 🤣
wątek zamknięty
to wreszcie chcesz klate rozbudowac czy munsztuk w pysk wsadzić...
co to ma byc?
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
03 lutego 2010 17:12
Klata + munsztuk -> tylko białe portki i na czworobok konkurować z Anky!  🏇
wątek zamknięty
Biało-czarne, sygnowane nazwiskiem Isabell Werth, pod siodło pad anky i czarna wodza do łap! 😉

Poza tym....jeśli wierzyć profilowi.... autorka tematu ma 14 lat.
85% czternastolatek nie powinno mieć samodzielnie własnych zwierząt typu Koń.... bo ten wiek obfituje w głupie pomysły i brak wyobraźni.
wątek zamknięty
plus wypinacze, najlepiej jak kon nie skonczył dwóch lat- z takimi najlepiej sie pracuje  🏇
wątek zamknięty
Blagam, nie piszcie tak  🙄 toz wezmie to na powaznie!

dziewczynko - munsztuk na sciane. Jak bardzo chcesz go uzyc do celow innych niz ozdobne, to naloz sobie na leb, wedzidlo w pysk wlasny, i na bal przebierancow przebierzesz sie za konia.
wątek zamknięty
Kaprioleczka, doooobre 😀DD


Ja widziałam ostatnio photoblog, dziewczynka na zawodach chyba towarzyskich w ujeżdżeniu, w klasie L, jadąca  w owijkach i w munsztuku... widok koszmarny...

Nikt tego nie widział?? hmm
wątek zamknięty
Dziewczyny, a może to jest prowokacja? Czytają i wiedzą, że mamy taki ubaw i specjalnie zakładają takie wątki... My się rozkręcamy i już kilka podobnych wątków ma się dobrze i rośnie... Poniekąd cel konilansiar osiągnięty...
wątek zamknięty
Likier, podaj linka z tym zdjęciem
wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
03 lutego 2010 20:13
Zupelnie sie zgadzam. Nic mnie bardziej nie denerwuje niz 'profi' panna  jezdzaca w czapce z daszkiem i na koniu z munsztukiem w pysku. Zupelnie jak czerwona plachta na byka, mam ochote sciagnac delikwentke z konia, wlac w tylek i nalozyc kask na leb....,

o kur.... to o mnie 👀 👀 👀 👀


wątek zamknięty
lostak, hehhehe  😁  tak na pewno  😂
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
03 lutego 2010 20:16
lostak - lepiej profilaktycznie przyklej się do siodła, żeby nikomu nie udało się Cię z niego zrzucić  😁
wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
03 lutego 2010 20:19
glodna jestem dzisiaj ... szczypiorku wiosennego....  ale faktem jest ze sie co chwila watek prowokacyjny trafia... i byloby ok, gdyby nie to, ze zalozycielki przestaja sie udzielac... wczorajsza od zmian koloru konia, nawet nicka zmienila. 😉

grzegorz2, uwielbiam czytac twoje posty, od zawsze 😡 :kwiatek:  ale mi sie wyznanie strzelilo... to starosc....
wątek zamknięty
lostak oczywiście, że o Tobie! 😁 i popatrz na głowę tego biednego konia! za pionem! tożto rollkurem zalatuje! przyznaj się, że codziennie po 3 godziny jeździsz i konia męczysz z głową przy klacie na tym munsztuku, wtedy nie ma szans bryknąć to i nie strach bez kasku jeździć!  😜
wątek zamknięty
Lostaczku, wdech, wydech 🤣 Ale zobacz jaki komplement: 'panna' 😀 Czyż od razu nie czujesz się młodziej?
wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
03 lutego 2010 20:27
Lostaczku, wdech, wydech 🤣 Ale zobacz jaki komplement: 'panna' 😀 Czyż od razu nie czujesz się młodziej?


ty madrze gadasz... od razu mi lepiej🙂 jednak wiesz jak czlowiekowi przyjemnosci narobic, zenku ty🙂😉))))
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
03 lutego 2010 20:29
85% czternastolatek nie powinno mieć samodzielnie własnych zwierząt typu Koń....
Śmiem twierdzić iż 70% z nich nie powinno się do zwierząt typu koń nawet zbliżać... :]

Lostak, na Twoim miejscu zamknęłabym się w sobie ;p
wątek zamknięty
żebym ja to teraz znalazła  🙄
wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
03 lutego 2010 20:36
no nie! wole strzelic focha!

foch!
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
03 lutego 2010 20:41
Dziewczyny, a może to jest prowokacja?


przeczytaj inne posty autorki wątku. zobaczysz, ze to jest ten różowo-konisiowy typ quoniarki 😵
wątek zamknięty
lostak, o mnie chyba też  😅


no nic, trzeba zdjąć czapkę:P
wątek zamknięty
Nie strzelaj, nie strzelaj. Raczej nie jestes 14o latka, przy calym szacunku dla twojego mlodzienczego wigoru hehe  😀. O moich pogladach na temat jazdy bez kasku juz sie wczesniej wypowiadalam, ale Lostak jest pelnoletnia i robi co chce..To samo z rtk. No i raczej nie jest 'profi' w wydzwieku ironicznym. Takze bez sarkastycznych tekstow o rolkurach, Zygzak, kontekst mojej wypowiedzi byl raczej oczywisty, dotyczyl panien mocno nieletnich, to chyba jasne?  👀
wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
03 lutego 2010 20:47
no to czapki z glow i palec w NOS 😂

wątek zamknięty
NOS? Swoja droga, coz za profesjonalne zdjecie, i ten munsztuk. "chciałam zapytać co wy o tym sądzicie czy się sprawdza i wogóle?" XD
wątek zamknięty
kurcze lostak szacun  😵
Ja nie wsiadłam na munsztuku bez czapki ani cylindra. Ani razu. Jesteś hardkorem
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
03 lutego 2010 21:01
o kurcze to ja może skorzystam z wątku i się zapytam jak się sprawdza wielokroNżek i hackamore, czy mój koń będzie lepiej ujeżdżony?  😜 może oba na raz?  👀
wątek zamknięty
NOS? Swoja droga, coz za profesjonalne zdjecie, i ten munsztuk. "chciałam zapytać co wy o tym sądzicie czy się sprawdza i wogóle?" XD


no właśnie.... Bo to juz dwie strony, a dalej nie wiadomo "czy sie sprawdza ten munsztuk i w ogóle"?
i w ogóle...

🤣
wątek zamknięty
jak przeczytalam o czapce, to nawet przez chwile pomyslalam, ze to o mnie... ale potem doczytalam o munsztuku  👀

coz, nie jestem jeszcze na tyle profi jak Wy, szalone czternastki (tak tak, Lostak i Rtk, Wy tez  👍 ), zeby moc sobie na munsztuku pykac... ech...

myslicie, ze dopoki nie bede taka zupelnie profi jak Wy to moge sobie sprawic lancuch od roweru?  🤔
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
03 lutego 2010 21:25
To wychodzi na to, że i ja jestem hardkorem 😎 😀iabeł:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.