Ogłowia

Trafiłam na coś takiego i się przeraziłam  🤔
Iskrzaczek - Szał Bambino! (czyt: z ironią). Jak dla mnie już lekka przesada, ale moja opinia będzie mało obiektywna, bo ja strasznie za klasyką jestem.
to ogłowie wstawione przez Dramkę jakoś mało jak prestige wygląda
Ma ktoś? Jak z jakością 🤔

http://www.woza.pl/shop/pokaz_kat.php?s=0&g=18

Obroże tej firmy są świetne, ciekawe jak jest z ogłowiami.
...bez urazy, ale te ogłowia wyglądają jakby były stylizowane na obrożach  🙄
darolga   L'amore è cieco
02 lutego 2010 19:18
Okropne te ogłowia wg mnie.
Jak do bryczki... Masywne i fatalnie skrojone.
btw, "TRĘZLA?" xD
chyba tranzelka jeśli już :P
Łooo Matkooo toż to jakaś masakra jest  😵
Okropne jak dla mnie  😲
a ja mam prosbe:
czy ktos posiadajacy nachrapnik hanowerski rozmiar full moglby mi go zmierzyc centymetrem w czesci nosowej? chodzi o czesc ktora lezy na nosie (dlugosc do koleczek, szerokosc w najwezszym i najszerszym miejscu) i obwod calkowity w czesci w ktorej sie zapina (min & max)?

szukam nachrapnika dla zwierza a wszedzie sa tylko fulle. Coby wyparowaly  😵 mam jeden pozyczony i pomierzony, Cob wlasnie, ale nie mialam gdzie zmierzyc czy FUll jest chocby mniej-wiecej podobny rozmiarowo
Hehe...Do jazdy za bardzo tandetne i świecące, a do cyrku znów za mało tandetne i świecące.
Gdyby na nachrapniku te świecidełka były o wiele delikatniejsze, to może, może by jeszcze jakoś uszło na karego z niebieskim czaprakiem.
no wlasnie  😵 to juz taniej zamowic na miare szyty  😵 toz cale oglowie szyte na miare w ursusie, takie najzwyklejsze chyba 250 zl kosztowalo.
tak, 250zł bez wodzy

i chyba faktycznie najlepiej byłoby jak byś pomierzyła pysk i zamówiła taki nachrapnik
darolga, no pisze "luksusowe wyroby ze skóry dla psów i koni" Jedno z drugiego bierze inspiracje 😉 😁
Widziałam brzydsze ogłowia, to aż takie złe nie jest, ale nieznanego źródła więc ja tam osobiście bym tego koniowi nie ubrała. Z resztą, obrożowe = takie "agresywne".

kujka   new better life mode: on
03 lutego 2010 11:17
takie smieszne naczolki znalazlam na allegro:


http://www.allegro.pl/item909160280_2_naczolki_ozdobne_bizuteria_dla_twojego_konia.html

ale 120 zl to chyba bym nie dala, jakies takie pazdzierzowe toto...
darolga   L'amore è cieco
03 lutego 2010 11:19
Sankaritarina - też widziałam gorsze  😁 ale są strasznie masywne i jakoś źle skrojone? Albo tylko takie wrażenie przez złe uregulowanie... No nie wiem, nie podobają mi się. Nie dość, że nie cierpię ozdób na nachrapniku (innym niż meksykan), to jeszcze takich ozdób...
Artilia, Arivle, Darolga :kwiatek:

Mam skąpe doświadczenie jeżeli chdzi o nachrapniki meksykańskie. Czy w regulacji tego poniżej dałoby się coś zmienić? czy to już taka jego uroda, że paski od nachrapnika nie chcą siedzieć pod paskami policzkowymi?
Blądek czy Ty przypadkiem nie masz tego modelu, udało się jakoś temu zaradzić?
Wystarczy skrócić pasek nachrapnika (zapiąć mocniej), wtedy kółka z paskami się cofną pod paski policzkowe
zle zapiety, bo koleczko jest na kosci :]
Ale który pasek  😎?
ten 'skośnikowy'? A czy ta część gdzie paski się krzyżują jest ruchoma? tzn czy mogę skrócić skośnik i tym samym wydłużyć te górne paski?

Bo tutaj wydaje się właśnie jakby górne paski nachrapnika były dłuższe i dzięki temu nie leżące na kości


Angeel to, że coś tam nie gra to ja widzę 😉 Jestem tylko ciekawa czy ten Euroriding to jakiś trefny model czy można jednak zmienić jego regulację
kujka, bałabym się,że te naczółki będą walić koniowi w dyńke podczas jazdy. Mojej na bank by to przeszkadzało.
  w sumie to moja torba na mate do jogi ale wlasnie zobie pomyślałam ze zajebiste by bylo jako pokrowiec na ogłowie
Jarpol wymiata!
Rozetka, czyli ta okrągła częśc jest "przelotówką". Paski przelatują w niej na krzyż, jest ruchoma. Mówiłam o mocniejszym zapięciu tej "wyższej" części nachrapnika
kujka   new better life mode: on
03 lutego 2010 12:03
armaquesse, o tym samym pomyslalam 🙂
Ok już rozumiem, dzięki Bandos 🙂
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 lutego 2010 21:22
kujka, bałabym się,że te naczółki będą walić koniowi w dyńke podczas jazdy. Mojej na bank by to przeszkadzało.

są konie, które amoku wręcz dostają jak mają takie naczółki, a są takie, które na to najmniejszej uwagi nie zwróca 😉

a z aukcji na allegro to bardzo mi sie spodobał inny naczółek - brylancikowy - co do którego jestem na 99% pewna, ze zrobił go pan Marek z Ursusa (widziałam, miałam w rękach, oglądałam 😉) i na kolejne 99% jestem pewna, że cena "zaśpiewana" na aukcji nie ma wiele wspólnego z realną ceną za jaką Pan Marek może taki naczółek zrobić 😉
ale wiadomo - prawa podaży i popytu 😉 tylko rozśmieszyła mnie ta aukcja trochę wczoraj 😉
[quote author=armaquesse link=topic=39.msg469807#msg469807 date=1265198268]
kujka, bałabym się,że te naczółki będą walić koniowi w dyńke podczas jazdy. Mojej na bank by to przeszkadzało.

są konie, które amoku wręcz dostają jak mają takie naczółki, a są takie, które na to najmniejszej uwagi nie zwróca 😉

a z aukcji na allegro to bardzo mi sie spodobał inny naczółek - brylancikowy - co do którego jestem na 99% pewna, ze zrobił go pan Marek z Ursusa (widziałam, miałam w rękach, oglądałam 😉) i na kolejne 99% jestem pewna, że cena "zaśpiewana" na aukcji nie ma wiele wspólnego z realną ceną za jaką Pan Marek może taki naczółek zrobić 😉
ale wiadomo - prawa podaży i popytu 😉 tylko rozśmieszyła mnie ta aukcja trochę wczoraj 😉
[/quote]

daj linka  😉
ja mojej pierwszy raz założyłam łańcuszkowy naczółek to była bardzo wkurzona, trzepała głową i denerwowała się, później się przyzwyczaiła, ale dla spokoju nie uzywalam tego naczółka 🙂
Forta Dlaczego mało jak PRESTIGE wygląda?  🤔 Coś sugerujesz?  👀

xxagaxx Fotografem nie jestem  😁 Ale mnie zauroczyły kolory brązu w tym ogłowiu. Poza tym kocham się w prostocie  💃

armaquesse Już widzę swoją Dramke w akcji z takim naczółkiem  🤔wirek:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
03 lutego 2010 21:34
pewnie ten:
http://www.allegro.pl/item911076662_nowy_ekskluzywny_naczolek.html

swoją drogą,niektóre naczółki są już tak przesadzone,że IMO fajansiarskie...ale o gustach....
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 lutego 2010 21:36
miałam napisać, że nie będę robić reklamy takiej aukcji, ale Ktoś mnie ubiegła 😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się