produkty ANKY

Dziewczęta, a ja mam już mój bright red ;D
faktycznie, jest śliczny. malinowa żarówa ;P
daje fotki ;D

moja mała kolekcja, od lewej madeira, bright red i white.  🏇
misia_zz, no to masz już niezłą kolekcję Anky
Fantazja, 3 pady to jeszcze chyba nie tak dużo :P
bo creta blue VS, mojej siostry ;P

ale jak narazie więcej nie potrzebuje, bo mam 5 czapraków i 3 pady. przerwa musi być. ;D
madzia, teraz to już się mścisz!! Poluję na stone grey dwa tygodnie i nic!!

pokemon, przecież napisała vissenna, , że mieli DWA pady ze starej kolekcji.
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
22 stycznia 2010 20:52
Śliczna kolekcja  🙂 Fajna ta czerwień (dla kogoś kto  lubi czerwienie)

Do mnie właśnie piąta Anka przyjechała  😅

misia_zz, pomyśl, że 3 to dopiero początek  🤣  każdy kto kupił jeden, będzie kupował nastepny i następny  😉  😀
Dorota to jakie masz teraz kolorki🙂😉 ?? Już 5 ??🙂🙂 Ja mam 6 Anek - Pebble, Pink Lilac, Black, Sunshine, Larix, Dusk blue  🙂
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
22 stycznia 2010 21:16
Kiwi, Hortensja, Kreta Blue, Pebble i uwaga uwaga  ... STRAW  😜
😅 😅 😅

Ma  dokładnie taki odcień jak go sobie wyobrażałam po fotach  💘
(Taki żółtek mi się marzy od kiedy życie mnie uświadomiło o istnieniu starego eskadronowego zółtka Gelb, a potem długo szukałam czegoś w ten deseń)
Dorotheah, właśnie płaczę...
Dorotheah, o matko zazdroszczę  😜

Fantazja, no to mnie pocieszylaś :P w końcu kiedyś zbankrutuję  🤬

jedno pytanie do was. wie ktoś jak leżą anky pod siodłami ujeżdżeniowymi z dłuższymi (niestandardowymi) tybinkami ?  👀
misia_zz Anky są troche krótkie, więc pewnie dość kuso będzie wyglądac🙂


Dorotheah, ja już żółtego nie potrzebuje, bo mam flaxa eskadrona i to jest mój żółty właśnie  😜
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
22 stycznia 2010 21:48
misia_zz,
No kurczę cud się zdarzył, już nie mogę się doczekać kiedy go przymierzę na moją panienkę.  💘

Burza,
Jak ja go dorwałam, to spokojnie kwestia czasu, a  na pewno i Ty  też taki zdobędziesz. Trzymam kciuki  😀  

A jest śliczny - cieplutki, stonowany  nie krzyczy zbyt mocno barwą, jest bardzo elegancki. Jestem mega szczęśliwa.
Pamiętam, że to był jeden z pierwszych kolorków Anek, które najbardziej mi się spodobały (wraz z kiwi i seagreen).


Likier
Ja kiedyś się bawiłam w szukania najlepszego odcienia zółtego dla mojej i wyszło właśnie na taki stonowany odcień między straw, a eskadronowy gelb (a większość na rynku to klasyczne jasne żółcie). Flax widziałam na typowym karym i nie powalał - ale Likier jest sporo jaśniejszy od mojej, więc pewnie bardziej mu pasuje.  🙂
Dorotheah, wiesz co to znaczy kopać leżącego, sypać solą rany itp? 😉 no wiem wiem. On i tak najlepiej wygląda na kasztanie więc sama nie wiem.
piaffka Cena w sklepie ponad 200zł  🙄
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
22 stycznia 2010 22:16
Burza,
Aj tam najlepiej  na kasztanie, ... na gniadym byłoby równie ślicznie.   😀iabeł:
Na karym sądzę, że będzie także miodzio, IMO jeden z piękniejszych kolorków dla karego.

Takie ciepłe żółtki podobają mi się na wszystkich podstawowych maściach (tak jak gelb -super i na karych i na gniadych i kasztanach, zaskakująco fajny na ciemnych siwkach).
Te pady skokowe GILDRAN wystawia chyba 3 raz. Jak przegapiłam jedną aukcje i chciałam kupić w sklepie ty mi krzykneli 200zł  😤
Może mi ktoś pomóc i powiedzieć w jakim sklepie kupie standardy Anky w wersji wszechstronnej? - Jeżdżę w siodle wszechstronnym - więc chyba nie warto kupować wersji DR?.. - chyba, że dobrze się prezentuje pod takim siodłem.
Amarotsa, według mnie suppper, bierz uj 🙂
Burza - szalona  😉 nie mogłaś tak od razu, a ja tu kobitką zawracam gitarę. Czyli z czystym sumieniem biorę DR.
Amarotsa, w sumie nie pomyślałam, ale ja np nie lubię tego, że czapraki wszech. skracają mi wizualnie krótkiego konia 😉
Burza - mój nie dość, że wysoki to jeszcze spora kluska z niego. Jeśli będzie leżał tak dobrze jak na Piorunku to będę mega zadowolona. Zamawiam w ihaha - tylko zastanawiam się nad sensem kupowania oryginalnych owijek do kompletu ? Czy może jednak szukać w innych firmach?
Amarotsa, w Ihaha masz najdrożej 🙂
Jest sens kupować oryginalne o ile gdziekolwiek je dostaniesz, bo z owijami standard bywa różnie. Ja uważam, że Ankowe owijki zawija się FENOMENALNIE i to moje ulubione.

Edit- a może skłamałam z ceną, widze że jest promocja.
Hihi Właśnie wydawało mi się, że jest najtaniej - chociaż nie wiele się różnią te ceny wszędzie. To zamawiam z owijkami w komplecie. Mam nadzieje, że uda mi się go jeszcze w tym miesiącu przetestować na Rudym.
kujka   new better life mode: on
23 stycznia 2010 11:18
w Pasi-Koniku jest (a przynajmniej w zeszlym tygodniu byla) promocja na standardy - 200 zl
Kujka - faktycznie - przy zakupie padu i owijek wychodzi taniej - owijki w ihaha 120 zł a w pasiu-koniku 99 zł.
Jakby ktoś był zainteresowany owijkami, to tu są za 75zł:
http://www.galopada.pl/sklep/product_info.php?cPath=215_252_347&products_id=9757
Amarotsa, jasne że ujeżdżeniowy, zawsze się przyda 😉
pasi i pod siodło vs i pod dr. a padu vs nie mozesz ubrać pod siodło dr ;P
Amarotsa Ja pod wszechstronne siodło mam pad skokowy. Moge wstawić fotke. Mój koń ma 164 i jest dosyć szeroki.

Burza Skokowe ANKY sa najtaniej w IHAHA  😉
Czy dostanę gdzieś jeszcze hortensje ??
olap, trzeba polować w ogłoszeniach lub na allegro, nówki chyba nie dostaniesz.
Choć podobno sklep Gidran czyni cuda  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się