Anonimowi Zakupoholicy

orzeszkowo   fairytales don't come true
29 grudnia 2009 19:30
różowa koszula nocna - H&M
koszula w biało-niebieskie paski - H&M
biała bluza z nadrukiem - Cubus
biała koszulka z nadrukiem - Cropp
koszula w panterkę ze stadionu
i czarne leginsy też stadionowe
cieciorka   kocioł bałkański
30 grudnia 2009 00:29
nie wiem, czy sie kwalifikuje, bo zapłacila mama, ale mam.... sorele! 😅
Różowa koszula - McNeal
Spodnie - Zara
Jeansy - Zara
Koszula fiolet - Zara

Po dwóch sklepach skończyły się fundusze :<.
cieciorka, jakie jakie?
Ja wybrałam się z mamą wczoraj na zakupy i jak zwykle dałam się namówić na większe niż planowałam wydatki  😁

Wczorajszy bilans to:

- brązowa skórzana kurtka
- skórzane kowbojki do kompletu 😉
Mazia   wolność przede wszystkim
30 grudnia 2009 09:00
Dziewczyny, czy w sklepach zaczęły się już wyprzedaże? Warto uderzać do centrów handlowych, czy jeszcze trzeba troszkę poczekać?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 grudnia 2009 09:41
zaczęły się, a właściwie trwają w najlepsze, więc lepiej się pospieszyć  😉
Scottie   Cicha obserwatorka
30 grudnia 2009 09:46
Teraz to juz chyba za pozno, wszystko raczej przebrane, no chyba, ze nosi sie bardzo maly rozmiar 🙂 Wyprzedaze sa od niedzieli juz.

Kupilam super szpilki do mojej "kreacji" sywestrowej 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
30 grudnia 2009 13:30
sznurka,
wachałam się przy kraciastych, ale te mają więcej różowego 😉 już sie nie mogę doczekać, aż przyjdzie mróz. wtedy nawiedzę cię i twoją zimę!  😀iabeł:
Ada   harder. better. faster. stronger.
30 grudnia 2009 13:40
A ja czekam do nowego roku żeby poszaleć w sklepach.
Jeśli będzie mi to dane bo najpierw wizyta weta zaraz po sylwestrze  🙄

cieciorka, a teraz ty katujesz mnie SORELami  🤬
A mnie tak korcą  😜
cieciorka, sliczne są!

ja wolę zwykłe dziurki, moj mąż w caribou ma takie sznurowanie jak u ciebie i wyrwał drugiego dnia posiadania jeden zaczep;]
ale on silny;]

cieciorka   kocioł bałkański
30 grudnia 2009 18:00
nie widziałam z dziurkami, fakt, sznurowanie ich nie jest wygodne.

pech... kupiłam wczoraj a dzis sa przecenione.... tzn, moze byly juz wczoraj, nie sprawdzałam w necie... ale kupiłam ostatnia pare w swoim rozmiarze, wiec moze juz by ich nie było 😉
-siodło  🏇
Jaaaaakie? 🏇
nie widziałam z dziurkami, fakt, sznurowanie ich nie jest wygodne.

pech... kupiłam wczoraj a dzis sa przecenione.... tzn, moze byly juz wczoraj, nie sprawdzałam w necie... ale kupiłam ostatnia pare w swoim rozmiarze, wiec moze juz by ich nie było 😉


chyba nie ma już większości rozmiarów, ja na swoje czekałam miesiąc po czym pan mi odpoisał że nie nie będzią ich mieć bo nie ma w USA  😕
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
30 grudnia 2009 19:41
Dziewczyny, napiszę tutaj, bo pewnie w ogłoszenia nie-końskie mało kto zagląda. Mianowicie będę składała zamówienie w sklepie CALIROOTS.COM Ten sklep jest w Szwecji i jakby któraś chciała podłączyć się pod zamówienie to zapraszam, poszukuję tak 3-4 osób. Są tam naprawdę fajne rzeczy, niektóre tańsze niż w Polsce.  Jakby co to bijcie na PW 🙂
Jaaaaakie? konik

passier lenox  💃
-czarna bombka z croppa!!  😍 😍
cieciorka   kocioł bałkański
30 grudnia 2009 20:27
korsik, a skąd zamawiałaś?
w sumie nie ja płaciłam, lecz ojciec ale:
narty! wprawdzie używane, ale cudne  😜 😜
przeztysiacmorz- poka poka😀
ja wlasnie gapie sie na salomony rozniaste na allegro...to nic, ze 1,5roku temu sobie kupilam jedne i cale 2 tyg na nich jezdzilam...kce nowe...
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
30 grudnia 2009 20:47
Ooooo, ja też bym chciała nowe narty🙂 I podobają mi się jedne buty salomona  💘 Ale bardziej niż nowe narty i buty chce w końcu pojeździć, nawet na tych starych  😀 😉
zdjęć nie mam, a nie umiem na necie znaleźć . w sumie to zwykłe narty firmy Völkl . czerwoneeee . 😉
mi się marzą jakieś kolorowe takie, z jakimiś esami floresami, ale to dopiero za rok, bo mam nadzieję, że jeszcze trochę podskoczę w górę i kupię coś w końcu na stałe . 😉
cieciorka   kocioł bałkański
30 grudnia 2009 21:34
mnie by sie przydały buty- od paru sezonów wypożyczam 😉
a nart nie zmieniam, bo mi pasują 🙂
8 bransoletek 😜
A jak jest z rozmiarówką Soreli?
cieciorka   kocioł bałkański
30 grudnia 2009 22:02
zen, ja się umówiłam na przymiarkę. podałam panu "normalny" wymiar, czyli 39 i on dobrał do tego ten sorelowy- maja inną rozmiarówkę.
nie kupiłabym butów za takie pieniądze bez przymiarki. w ogóle ciuchów i butów bez przymiarki bym nie kupiła 😉
zen, ja noszę 38 na co dzien - dł wkl 24,5
sorele mam 40 - to dł wkladki 25,5
1 cm na skarpete zostawilam i sa akurat
moze ktos jest mi w stanie pomoc ??

dostalam bransoletke od Mikolaja, srebrna z 4 przywieszkami. niestety w szale ost nocy stracilam jedna zawieszke nie wiem gdzie i nie wiem jak...ii teraz pytanie, gdzie moge sprobowac znalezc cos podobnego...? ma ktos jakis pomysl...? cierpie strasznie, bo bransoletka jest przecudna... i pluje w brode, ze ja wczoraj wzielam 🙁 😕
help...
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
01 stycznia 2010 17:27
Takie zawieszki doczepiane do tej bransoletki? Chyba w aparcie jest cos takiego, ale glowy nie daje sobie za to uciac 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się