Anonimowi Zakupoholicy

sory za OT ale ninevet , jesteś modelką ?? Dawno nie widziałam takich regularnych rysów twarzy , pięknaś!  😵

trzynastka   In love with the ordinary
03 grudnia 2009 20:30
sory za OT ale ninevet , jesteś modelką ?? Dawno nie widziałam takich regularnych rysów twarzy , pięknaś!  😵


dziękuje za komplement  :kwiatek: z modelingiem nigdy nie miałam nic wspólnego  😡
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 grudnia 2009 20:58
Fin proszę bardzo 😉
firmy Elt




na mnie wygląda trochę dziwnie 🙄 ale i tak jestem zadowolona, zobaczymy jak będzie się sprawował na zawodach 😉
Znacie jakiś sklep z fajnymi akcesoriami komputerowymi, ale stacjonarny? Chcę komplet myszkę i torbę na laptopa, coby mu dobrze ze mną było  😎
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 grudnia 2009 22:16
Szepcik w Galerii Kazimierz jest bardzo fajne stoisko z design'erskimi myszkami itp 😉 a torbę na laptopa kupowałam chyba w Komputroniku ale są też fajne w Saturnie i Media Markt
fin, ja znam tylko taką i uwielbiam "hulali po polu i pili kakao" ale na pewno nie w tym rzecz
Zakupoholicy kochani!
Widzę, że na zakupach znacie się świetnie, może umiecie odpowiedzieć mi na dość nietypowe pytanie dot. artykułów spożywczych. Czy widziałyście gdzieś KAKAO w opakowaniach mniejszych niż 200g? Może przez przypadek zwróciłyście uwagę, albo wiecie, gdzie mogę takie kupić. Szukam od dłuższego czasu, ponieważ potrzebuję na dość nietypowy prezent i musi mi się zmieścić do kubka (z własnoręcznie namalowaną wiewiórką, może ktoś zna tą piosenkę 😉). Wszędzie jest tylko od 300g w górę, raz znalazłam 200g, ale potrzebowałabym jeszcze mniej, lub 200g ale w malutkim opakowaniu, bo to co widziałam było za duże na kubek. Czy kakao występuje w takich "jednorazowych" podłużnych paseczkach, jak np. kawa 2w1, co przy kasie można kupić? Czy ktoś, jeśli znajdzie kakao w opakowaniu mniejszym niż 200g. mógłby mi kupić? Zwrócę wszystkie koszty, baaaaaardzo mi zależy! :kwiatek: Może przez internet można?



Wpisz w google Kakao 100g czy 50g itp pokazują się jakieś internetowe sklepy z żywnością itp. Może można kupić na wagę i ładnie zapakować 🙂
chodzi o to : jak to jak to się stało, że mi wypiłaś moje kakao

KuCuNiO   Dressurponyreiter
04 grudnia 2009 14:38
Moje ostatnie zakupy:P

spodnica również roxy, niestety nie mam zdjec🙁
orzeszkowo   fairytales don't come true
04 grudnia 2009 18:03
Zwariowałam, właśnie wylicytowałam buty Emu  🤔wirek:

[img]http://photos04.allegroimg.pl/photos/oryginal/833/66/57/833665785[/img]
zdjęcie Schaffashoes.pl
orzeszkowo jakie ładne ( ; . pochwal się za ile wylicytowane. . . [ ;
orzeszkowo   fairytales don't come true
04 grudnia 2009 19:08
przeztysiacmorz za 275 z groszami + wysyłka  😉
Seksta   brumby drover !
04 grudnia 2009 19:22
orzeszkowo! nie pozalujesz 😉 zwlaszcza, ze mega tanio!
orzeszkowo   fairytales don't come true
04 grudnia 2009 19:57
sory za  🚫 ale nie mogę się doczekać aż przyjdą  😜

Seksta mam taką nadzieję  🙂
nie dziwię się ( ; . ale masz szczęście, tak tanio .
ja skromnie książkowo:
stowarzyszenie umarłych poetów
fin, ja znam tylko taką i uwielbiam "hulali po polu i pili kakao" ale na pewno nie w tym rzecz

nie w tym, a w tym:

[...]
Jak to, jak to się stało,
że mi wypiłaś
moje kakao
przecież to mój kubeczek
to mój kubeczek
z wiewiórką jest

Kabaret Mumio 😀

Yasmine, oczywiście, najłatwiejsze rozwiązanie, a na nie nie wpadłam 😂
KuCuNiO   Dressurponyreiter
04 grudnia 2009 20:55
Orzeszkowo, mam identyczne🙂 są bardzo fajne. Niestety moje już są troszeczkę zużyte:P
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
04 grudnia 2009 21:59
KuCuNiO Zarąbista bluza  😜
Kupiłaś przez net czy w PL jest sklep Roxy  😡
Scottie   Cicha obserwatorka
04 grudnia 2009 22:09
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=1.msg395599#msg395599 date=1259963953]
czy w PL jest sklep Roxy  😡
[/quote]

Jest Quicksilver. Tam sprzedają ciuchy Roxy.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
04 grudnia 2009 22:23
dzięki Scottie  :kwiatek:
może się wybiorę w przyszłym tygodniu  😉
Sklep Roxy jest w Arkadii, jestem zresztą częstym bywalcem 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
04 grudnia 2009 22:50
dzisiaj wyzakupoholikowałam kantar eskadrona z kolekcji chocochip pink creme, różowe misie do ogłowia i różowe podkładki pod owijki  😍
ninevet, szaleństwo  😜. Ja chyba sobie w końcu fundnę różowy czaprak bo chodzi za mną od roku  🤔 🏇.
trzynastka   In love with the ordinary
04 grudnia 2009 23:07
ninevet, szaleństwo  😜. Ja chyba sobie w końcu fundnę różowy czaprak bo chodzi za mną od roku  🤔 🏇.


Nawet mi nie mów, jedyna różowa rzecz której jeszcze nie mam  🤬
Dzisiaj już pożyczyłam koleżance wszystkie pieniądze jakie miałam by go nie kupić  :jogin:

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że ... ja nie jeżdżę. Nie mam konia, nie jeżdżę nigdzie a kupuje wszystko co mi się podoba jak potrzaskana  😉
Ja za to mając konia mam ciągłe wydatki ... w styczniu kupuję nowe siodło więc za bardzo szaleć nie mogę ale potem na pewno sobie jakoś to odbiję  😅 .
Kurczę a ja miałam nadzieję na zdjęcia kompletu 😉
trzynastka   In love with the ordinary
04 grudnia 2009 23:19
Mówisz i masz  😀



W usprawiedliwieniu podkładki kosztowały 30 zł komplet 4.
Futerka 10 zł
Kantar 85 zł
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
05 grudnia 2009 00:22
Bilet na koncert Acid Drinkers 😍
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
05 grudnia 2009 00:52
zaraz kogoś pogryzę, aaaaaaaaaaaaaa 👿
siedzę do teraz specjalnie na kompie, zarejestrowałam się na snipie i chciałam wylicytować pad Anky. Była cena 156, a do podbicia na 161. Ustawiłam na 3 sekundy, podbiłam. Odświeżam, a tu (nie wiem jakim cudem? :ke🙂 ktoś mnie przelicytował z datą "piątek 4 grudnia godz. 21😲7"!!!!!! Zaraz oszaleję 👿 Idę spać bo normalnie :nunchaku:
Strucelka- ano normalnie, żadnym cudem. Tak działa licytacja.
Ten ktoś w piątek o 21😲7 mógł dać za pad np. 300 zł. Ale wówczas nie pojawia się jako cena te jego 300, tylko pojawia się kilka złotych powyżej tego co oferował ktoś pod nim.
Ale serwis pamięta jego cenę 300 zł i trzyma ją niejako w zanadrzu.
I jeśli Ty o 1😲0 dałaś 161, to nic to nie zmienia, bo serwis trzyma jego cenę 300 w zanadrzu i zaraz po Twojej pojawi się jego cena o kilka zł wyższa niż Twoja. Czyli np. kupił pad za 163.

Nie umiem wytłumaczyć jaśniej.
Wygrywa nie ten, co ustawi snipa, ale ten kto daje wyższą cenę. nawet jeśli tę cenę dał wcześniej.

I tak się czasami robi. Jeśli ci na czymś BARDZO zależy, a nie masz czasu pilnować aukcji do końca, to dajesz cenę 300 zł. Ale w ten sposób ryzykujesz. Bo jeśli znajdzie się jakiś licytujący, któremu też będzie bardzo zależało i będzie podawał coraz wyższą kwotę, to może się okazać, że będziesz zmuszona kupić ten pad za te 300 zł. Ale jeśli wszyscy licytujący zatrzymają się na cenie np. 250, to Ty go kupisz za 253 np. Jeśli ktoś da 280 to Ty go kupisz za 283. Ale jeśli jakiś wariat da w ostatnich sekundach 400, to kupi go nie za 400, ale za 303.
Rozumiesz?  😉
ninevet, Mów koniecznie gdzie takie śliczne i tanie misie do ogłowia! 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się