Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Naboo, nie jesteś, ale myślę że nawet wypadek nic by im nie uświadomił.
a najgorsze jest to, że opiekunowie dziecka chyba nie zdają sobie sprawy z tego, że coś może być nie tak...(albo bardzo nie lubią swojej pociechy  😀iabeł: )
dempsey   fiat voluntas Tua
27 listopada 2009 23:38
szczerze? kopnęłoby mnie dopiero gdyby koń był kulawy a "instruktorka" poganiałaby go siłowo batem do kłusa
bo taki obrazek jak na filmie nie jest niestety rzadkością w naszym kraju miłośników koni  🙁
wiemy  🤬
Ale jaki źrebak ładny  😎
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
28 listopada 2009 10:01
Ja tam głównie na źrebaka patrzyłam 😉, bo od reszty to aż oczy bolą
dempsey, dla mnie to, że coś jest 'standardem' w Polsce nie znaczy, że to zaakceptuję. Ja takich obrazków nie widziałam NIGDY.
darolga   L'amore è cieco
28 listopada 2009 17:35
Filmik z lonży biednego, wystraszonego dziecka - mój Boże. Masakra.

Filmik z folią - koń bryki niezłe, tylko pytanie... czemu to miało służyć?  🤔
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
28 listopada 2009 17:40
o nie  😵 przez ten film znowu zaczelam buszowac w dziale mini kucykow ...MUSZE kiedys miec takie mini szalenstwo:





cuuuuuuuuuuuuuuuuuuudownyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!
darolga   L'amore è cieco
28 listopada 2009 17:43
Cuuuuuuuuuucyk jest super! Jak taki mały zasuwający królik  😍



Kucyk też potrafi! 🏇


Ten filmik mnie bardzo wzruszył


Sorka źle wkleiłam ostatni filmik 🙂
darolga   L'amore è cieco
28 listopada 2009 18:44
Szaga, ale na ostatnim z Twoich filmików łaciak w 21 sekundzie pakuje!  😲 😍 😍
Nie wiedziałam śmiać się czy płakać  🤔
<- patrzcie opis  🤔zok:
<- patrzcie opis  🤔zok:

Może ja jestem ślepa, ale nic szokującego/dziwnego etc. tam nie widzę. Jeździec może nie najlepszy- ale też żadna masakra-, koń młody to jedzie LL - jak dla mnie też nic zaskakującego. Po innych filmach tego autora widać, że koń jest w przyjemny sposób uczony skakać.
Szaga ja sądze podobnie, mimo iż nie popieram tak szybkiej zajażdżki.
Wszystko w normie, a już wogóle jak zobaczyłam filmiki jak uczą skoków to mi się podobało.
koń pierwsze zawody 3,5 lata
to kiedy zaczął skakać pod jeźdzcem ;\ ?
a co dopiero same ujeżdzenie
co do filmiku pana "skoczka" co przez przeszkody leci nad koniem i spowortem wpada w siodło ...  😤
to wygląda to tak jakby starał się na każdje przeszkodzie klasnąć stopami za siodłem  😁
po prostu nie mam innego wytłumaczenia!
przyjżałam się przejazdowi..
były moze moze ze dwie przeszkody , które pokonał na poziomie sześcioletniego dziecka z rekreacji.
z resztą to chyba ten szesciolatek by sobie lepiej poradził...
zastanawia mnie jedno...
ten facet nie wygląda na kogoś kto siedzi pierwszy raz na koniu...
no fakt, nie ejst jeźdżcem idealnym, ale jakoś jeździ.
i jakoś nie spadł!!!!!
a jednak te skoki....
jesli rzeczywiscie jest to osoba, która potrafi jako tako jeździć, to własnie odkryłam największy antytalent do skoków na świecie.
a to odkrycie zburzyło cały mój światopogląd, bo myślałam, że największy antytalentem znanym człowiekowi jestem JA.  😁
koniec wywodu...
wiem, że troche nie w temacie już, ale nie mogłam się powstrzymać!   🤔
to co on robi  jest niewykonalne poprostu!


Co za masakra! że w ogóle autor filmiku jeszcze podpisuje co to za stajnia.. uświniony koń, 'lonżowany' na lonży długości 2m, dookoła konie biegają luzem, horror...

😲  😲  😲  😲 co to jest  ❓  ❓  ❓ total jakis, lonza i jazda w stadzie, zaczym go zaczym!!! kopnij ja!! dziecko z wodzami, nogi wpadniete po kostki w strzemiona, dziecko sie drze, ze sie boi, kon upierdolony. kasku brak.  🤔wirek:  🤔wirek:  🤔wirek:
sory ale ja czegos takiego to nie widuje... na szczescie  🤔

edit:
tu jest kolejny ciekawy filmik od tego samego uzytkownika:


a tu niezle pakujaca kobylka, luzem, a przy kazdym dobrym skoku obserwator z za kadru dodaje zachwycone jaaa pier..le!!!  😁
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
01 grudnia 2009 10:08

edit:
tu jest kolejny ciekawy filmik od tego samego uzytkownika:




te konie mają ciężkie życie u tych ludzi  🙁 , totalny brak odpowiedzialności.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
01 grudnia 2009 16:04
tu jest kolejny ciekawy filmik od tego samego uzytkownika:

😤. Debilizm pospolity, ludzie są nienormalni 👿.
Głupota ludzka nie zna granic, taki ładny konik i takie "matoły". Jestem zszokowana. Jeszcze ten komentarz o kabanosach.
Muszę się pochwalić moim pierwszym filmikiem 😁
Z niedzielnej jazdy. Niespecjalnie udanej   😡 W oryginale jako podkład muzyczny wrzuciłam "Oh jeah" The Subways, ale YT mi wyciął, bo licencji brakuje. Więc wybrałam takie coś z ich listy 😉

Dworcika a ten koń nie jest kulawy albo go coś nie boli? Koszmarnie idzie :/
Też właśnie chciałam zapytać, czy on coś ma niehalo z tyłem, ale się wstydziłam pierwsza  😁
Nie jest. Też zwróciłyśmy na to uwagę. Na suchym, stabilniejszym podłożu było ok. On przez większość jazdy strasznie się wściekał - był niedawno kastrowany, jeździły z nami 2 inne konie, co wcześniej się nie zdarzało (jedynie w terenie). No i wnerwiała go moja ręka  😡
ciekawostka: film z upierdolonym koniem i lonza w stadzie... ZNIKNAL  😉 czyzby kilka re-voltowych komentarzy wystarczylo?
Jestem na zwolnieniu i z nudów przeglądam filmik i znalazłam o taki
😅 bardzo mądry konik ma facet za kare  😂


to musiało bolec


grunt to myśleć
Czy ona ma talnet ? 😀
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
04 grudnia 2009 11:16
ona chyba nie, większym talentem wykazuje sie kucuśJestem na zwolnieniu i z nudów przeglądam filmik i znalazłam o taki
😅 bardzo mądry konik ma facet za kare  😂




jestem podobnego zdania ale jak znam życie to konisko dostało za to że się biedaczysko broniło.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się