Końska rewia mody cz. 3

Angeel Przepraszam za  🚫 Ale nie mogę się powstrzymać..siodełko nie za małe/krótkie na Ciebie?

Lukasowa taki czaprak do lonżowania  😵 Bój się B_ _ _ babo! Ja na lonże zakładam najgorszy..
wątek zamknięty
Dramka - ja rzadko kiedy zakładam czaprak na lonże bo mój pas nigdy jeszcze nie obtarł lukasa i jakos nie widze potrzeby zakładania 😉 więc to był wyjątek tylko dla popatrzenia jaki mam ładny czaprak (jedyny w szafie póki co  😂 )
wątek zamknięty
orzeszkowo   fairytales don't come true
17 października 2009 20:30
Blądek. ślicznie mu! super komplecik  😀

Wie ktoś czy są owijki polarowo-elastyczne lub elastyczne pasujące do NICI LEMON ? A jeśli nie to wiecie czy można jeszcze gdzieś dostać te pasujące Fair Play'a ? Bo ostatnio nigdzie ich nie widziałam ? Z góry dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
My też mamy coriandra, ale to niecałkiem nasz kolor. No... czaprak pod kolor konia 😉
wątek zamknięty
Alice Czaprak się zlewa z koniem  🙁

Lukasowa A to już rozumiem  😉 👍
wątek zamknięty
Alice, kontrastowa bordowa lamówka jest super w połączeniu z tymi owijkmi 😉
wątek zamknięty
dostane jeszcze gdzies ankowego PEBBLE ?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 października 2009 22:34
czy mi sie tylko zdaje czy nawet na fotce katalogowej Eskadrona nie ma miętowych owijek 🤔 🤔
gdzie dostane odpowiednie pod kolor??
wątek zamknięty


czy posiada ktoś/widział gdzieś może owijki pasujące do czapraka euro-star cross-in ice? (drugi od lewej) chyba już wszystkie owijki katalogowe do tego czapraka zostały wyprzedane(przynajmniej ja nie mogę nic odnaleźć) a czaprak ma specyficzny odcień-jasnobłękitno-szary  :kwiatek:

p.s czy to mój monitor tylko tak przekłamuje kolory czy też odcień tego czapraka mocno przypomina petrol eskadrona?  🤔
wątek zamknięty
Angeel Przepraszam za  🚫 Ale nie mogę się powstrzymać..siodełko nie za małe/krótkie na Ciebie?



owszem, za male. gdybym tylko miala zbedny tysiaczek to kupilabym wieksze ;]
wątek zamknięty
Precelek - nie przypomina 😉
wątek zamknięty
Przepraszam za  🚫

Angeel- dlaczego tak przypinasz czarnę wodze? Nie blokuje ruchu nóg konia do przodu? Bo przyjęło sie, że czarną w dole przeprowadza sie miedzy przednimi nogami konia, a jesli chce sie do boków to przypina sie plus minus na wysokości połowy brzucha konia (ciut ponizej czapraka).
Nie traktuj tego jako ataku czy zaczepki. Po prostu pierwszy raz w zyciu widze takie prowadzenie czarnej


byla zapinana wlasnie tuz pod czaprakiem (jak trojkatne wypinacze), ale po prostu zjechala na dol. nie blokowala, a nie musialam sie z koniem szarpac, bo wracal dopiero do treningi a z reguly sztywniak z niego 😉 nie ma co walczyc z pyskiem 🙂 ale juz jest ok i bez czarnej smigamy 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 października 2009 10:22
precelek u mnie na monku nie przypomina wcale
a co do owijek to moze lamicell elegane?
wątek zamknięty
szkoda  🙁

stalowoniebieski lamicell elegance idealnie pasują do padu anky larix. To niestety jest zupełnie inny odcień  🙁
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 października 2009 11:10
wątek zamknięty
Nasturcja Renata-  :kwiatek: ale yorki ma Lukasowa i pasują idealnie do aquy eskadrona a to jest taki mocny niebieski. Cross-in to bardzo delikatny przydymiony błękit z szarością  🙁
wątek zamknięty
Gniade w stalowo-niebieskim FP:

wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
18 października 2009 11:42
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 października 2009 12:05
wątek zamknięty
Bryndzowata jakość fotek, ale ostatnio jeżdżę po ciemnicy i na hali...

Za to w padzie jestem zakochana 😍 Leciutki, koń się pod nim nie poci, dość cienki, więc można położyć na nim bacik, nieźle leży, i albo mi się Anki opatrzyły, albo wydają jakieś takie siermiężne przy tym padzie :P (ha, zostałam uleczona).
No i taki zielony to chyba do każdej maści super pasuje 🙂
To oczywiście Jarpol jest!





Teraz żeby jeszcze dokupić takie zielone ochraniacze skorupy, byłoby super w teren albo na błocko, tylko jakoś nie mam koncepcji, co ma taki kolor. Lamicelle nie bardzo... 🙁
wątek zamknięty
Faktycznie wyglądacie fenomenalnie w zielonym... a to ten sam kolor z Jarpolu co na zdjęciu bo wydaje się bardziej "soczysty" ?
wątek zamknięty
dziękuję wszystkim  :kwiatek: chyba jumptec nr 12 będzie pasował, wybiorę się jeszcze na wszelki wypadek do sklepu stacjonarnego żeby to obejrzeć w realu bo czasem foty katalogowe bywają mocno przekłamane niestety
wątek zamknięty
Dziewczyna Szamana   Prawdziwa Świętokrzyska Wiedźma
18 października 2009 14:24
quantanamera Super! I nawet do koloru włosów pasuje 😉
wątek zamknięty
quanta jak pięknie  😜
normalnie chyba znowu polubię zieleń
wątek zamknięty
quanta - wlasnie znalazlam idealny pad dla siebie  😍
wątek zamknięty
pytanie mam, zwłaszcza zalezy mi na odpowiedzi Debory  😀 Czy do tych owijek bedzie pasowac pad Jaropolowy khaki? albo jesli bym mogla poprosic jakies inne zdjecia tego koloru padu ? z góry dzieki !

wątek zamknięty
khaki to chyba raczej zielony jest...
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
18 października 2009 16:06
quantanamera, przepięknie!!
kiedyś były takie USG wyglądające jak veredusy w takim własnie zielonym kolorze 🙂
Olga, niestety na tym zdjęciu owijki wyglądają na szarofioletowe albo mój monitor przekłamuje.
a ten padzior khaki  to taka jasna militarna zieleń
wątek zamknięty
hmm kurcze szkoda, te owijki to są jakby kamienne, cos pomiedzy jasnym szarym a beżowym , dlatego właśnie tez pytałam w wątku czy gdzies jeszcze dostane pebble ankowego bo on chyba by pasował  🙁 a może ktoś wie jaki inny czaprak/pad by pasował ?
wątek zamknięty
Olga, na moje oko raczej jarpol wanilia by pasował, ale może zdjęcie przekłamuje?
Quanta, chyba SMB były w takim kolorze, zaraz postaram się coś wyszperać...

/edit
tak na szybko:
nortony
splint booty
http://img67.imageshack.us/i/ochraniaczegosport.jpg/#q=ochraniacze%20hampa hampy
eskadrony
http://animalia.pl/produkt,16357,Villa_Horse_Ochraniacze_Memory_Foam.html villa horse
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.