PSY

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 sierpnia 2009 13:26
Tak po Malibu.

Nasze słoneczko ma 6 tyg i puki co jeszcze do końca wakacji zostaje  z Mamusią i rodzeństwem. Aż żal nam je rozłączać. Na szczęście Matkę będzie widziało kilka razy w tygodniu.
zabeczka17 widze ze imie Luna wyjatkowo modne w tym roku ja tez mam suczke Luna🙂 ale patrzac na twojego slodziaka nie da sie nic o niej powiedziec innego jak ksiezyc w pelni🙂 uroczy maluszek moja wczesniej wklejalam ale dwie zupelnie rozne panienki tak wiec nie pomyla sie;P

a wracajac do pogryzien i ras agresywnych to mnie osobiscie zaatakowal pies 2 razy raz jamnik a drugi raz mieszaniec owczarka niemieckiego tak wiec dla mnie podzial na rasy agresywne i nieagresywne jest beznadziejny...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 sierpnia 2009 15:38
Wiesz imię Luna wyszło tako jako przez przypadek. Obejrzelismy  jeden odcinek ,,Czarodziejki z Księżyca" i tam  był taki czarny kot LUNA 🙂  Mysleliśmy o imieniu Tequilla 🙂 bo mama Malibu jest 🙂 ale  LUna została już 🙂
Przedstawiam wam Piniusia 😉
Gosia - jaki kochany,  ten wzrok mnie rozczulił 🙂
To jest mistrz w robieniu min. 😎 Jak na jamniora przystało.
zabeczka17 moja tez ma imie z bajki tylko z "Niedzwiedzia w duzym niebieskim domu" i tam ma kolezanke ksiezyc Lune 😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 sierpnia 2009 17:06
Gosia super psinka 🙂
pamelfa ;] zarzuć jakąs fotke ;]
Nerutek



Merci, merci :kwiatek:
zabeczka17 przesliczna psina! W moim typie  😍 Uwielbiam białe i puchate (kulki ktore wyrastaja na wieksze kulki  😀)
Sama miałam 'podobnego' 😉
Kupiony jako Golden Rettriver bez papierów  🙄 a wyszedł stuningowany owczarek podhalański - jedyny w swoim rodzaju  💘
Szkoda że niestety chorował i już go nie ma od 3 lat na tym świecie ale był wspaniały..



I w wersji big:

Amazonka, przykro mi, musiał być fajnym psiakiem. (Duże są zajebiste!)


stuningowany owczarek podhalański


😁, ale to ci się udało.
Hehe no to okreslenie zawsze najbardziej mi do niego pasowalo bo normalnie podhalany są cięższe, masywniejsze a on taki.. w wersji light był  😉 Cała reszta się zgadza - czyli wielki, biały, futrzak  😍
No pewnie, z tym że ja jestem również miłośniczką koni mechanicznych i śmiesznie to "stuningowany" zabrzmiało w tym przypadku. 🙂
amazonka - nie no piękność  😍!

w&w - młodziaszek jaki szczęśliwy i pełny energii 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 sierpnia 2009 23:06
Stungowany owczarek wymiata 🙂 Boska psina ;]

edit: ja jestem wlascicielem jescze jednego kochanego kudłaczka. mam kundelka  który no  widać nie pociągnie za długo. Po wycięciu jąder nabawił się cukrzycy co w późniejszym okresie doprowadziło do 90% ślepoty. Mały ma15 lat i chate wyczaja na pamięć. Zna wsyztskie kąty, sam trafia do miski i swojego legowiska.  Jest na specjalnej diecie a codziennie rano dostaje insulinę w zastrzyku. Narazie nie meczy się. Nie robi pod siebie ale z chodzeniem zaczynają być juz w te gorsze dni problemy. Wiem że niedługo trzebabędzie się pożegnać ale no dość ciężko mi się o tym pisze....
TYm bardziej że od pół roku opiekuję się nim od 10 do 18. Wyprowadzam , karmię wyczesuję... wiem jak bardzo jest mi wdzięczny  za to. Kiedyś to on był moim towarzyszem zabaw dzisiaj to ja jestem przy nim. Czasami żeby się specjalnie nie podnosił  przynosze mu miskę z zimną wodą. Wyczuwam już po jego gestach kiedy się budzi i ma ochote na wodę. W nocy gdy mu się zachce  dzielnie ubieram się i wyprowdzam go na dwór. Nie jestem zła że mnie budzi.On wie że może się do mnie zgłosić....Nie odmówiłabym mu pomocy.  Mój mały kochany staruszek. Żal mi serce ściska i nie moge sobie wyobrazić życia domowego bez tego psiaka.
Dawno tu nie było mojego synusia. Zatem plażowy, wakacyjny...

To i jak pokażę tu moją dziewczynkę, która miała być owczarkiem niemieckim długowłosym 😂...No cóż, jak widać nie wyszło 😉 Co nie ma znaczenia i nie zmienia faktu, że kocham ją strasznie i jest moim oczkiem w głowie.
Oto Tula:








aurelia SYNUŚ CUUUUDO!!!! 😍
Z serii No daj buziaka...  😁

O nieee, Querido, ale cudowna fotka!! Tylko boksery potrafią strzelać takie ludzkie miny, kosmos  😀 👍 A tak przy okazji to super wyglądasz  🙂
Hehe.. Taak.. Min to on ma w repertuarze caaała gamę..  😁

Ps. Dziękuję.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
11 sierpnia 2009 21:30
Querido zgadzam się co do joty z przedmówcą! Cudnie wyglądacie a Ty szczególnie!  😀
😡 Dziękuję

Jak jutro znajdę chwilkę to pozmniejszam i wrzucę więcej fotek z dzisiejszej "sesji"
Graf na niektórych wyszedł bosko, cudak jeden.. 😉


[edit] No to jednak pomęczę Was dzisiaj  😁
Nie zaglądam zbyt często więc wybaczcie że od razu tyle...

CMOK CMOK




Głupia mina



TAK MI RÓB, TAK MI DOBRZE



PORTRECIK

Ja to "nie lubię" bokserów w lecznicy, bo człowiek nic przy tym nie zrobi, bo od razu cały oblizany, obśliniony i obsmarkany, bo przecież trzeba "ukochać" swoją panią doktor  💃 One mają niespożyte pokłady miłości do wszystkich.
Ja to "nie lubię" bokserów w lecznicy, bo człowiek nic przy tym nie zrobi, bo od razu cały oblizany, obśliniony i obsmarkany, bo przecież trzeba "ukochać" swoją panią doktor  💃 One mają niespożyte pokłady miłości do wszystkich.


Taki już ich urok 😉
Ja to oczywiście napisałam w pozytywnym sensie jak najbardziej. Lubię takie, co to im się zastrzyk robi, a one merdają  👀
Ja już nie mam siły do mojej psicy  😕
Jakiś czas temu drapała się niemiłosiernie po plecach. Ale tak, że aż miała strupa.
Poszłam do weta, zebrano zeskrobiny, sierść tam wycięto, posmarowano czymś czerwonym a potem alu spreyem.
Zeskrobiny dobry wynik, suka dostała steryd o przedłużonym działaniu i na 3 dni był spokój.
Znowu zaczęła się drapać, znowu steryd, cholernie drogi szampon - wyprałam, wyczesałam, na tydzień był spokój.
I znowu się drapie!
Już nie wiem, co robić, zaraz idę do wetki się zapytać.
Masakra.
I żarcie dla alergików dostaje, no cuda.
i drapie się do ran!
maleństwo   I'll love you till the end of time...
12 sierpnia 2009 16:22
Querido, jaki kosmita 😉 Miniaste są nieprzeciętnie...

Cynamonowa, oooo, mój prześladowca Tulozaur 🙂 Niewiniątko...

Ech, ja chcę psa 🙁
Maleństwo, ja czasami mam ochotę swojego komuś wydać na weekendowy urlop... 🙄 Chcesz? 😁






Oczywiście żartuję 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się