Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Arwilla,
Aż sobie sprawdziłem i otóż na blogu Izabeli jest wpis sprzed 8 lat.
http://kreatywnaromantyczka.blogspot.com/2010/02/krowa-ubita.html

Zaczerpnęłaś informację, że cytuję:
"Zatem krowę musiał ubić uprawniony masarz w obecności weterynarza, który wydał zalecenie o uboju z konieczności po oględzinach krowy i który dopilnował, aby krowa została ubita w sposób możliwie humanitarny."

Kłamstwo powtórzone nawet milion razy nadal pozostanie kłamstwem
a brednie, pomówienia i fałszywe oskarżenia, które tutaj rozpowszechniasz są karalne.
Zalecam wizytę u specjalisty bo wyimaginowana rzeczywistość, którą sobie wmawiasz stanowi zagrożenie dla otoczenia.
Ja wiem,że Equinox to nie tylko utwór J.M. Jarre'a
No i nawet w tym nie masz racji 😀 Équinoxe, a nie Equinox, mistrzu 😀

Indiance mógł by pomóc jakiś partner (...) dopieścić ją w długie zimowe noce i tu widzę szanse  ,żebyś się wykazał jako prawdziwy ogier i dał się ujeździć
Skończy jak jej pozostałe zwierzęta...
A co do "kreatywnaromantyczka" to wystarczy post o dziurze, żeby mieć świadomość, że ani tam romantyzmu, ani kreatywności...
zielona stajnio
Pozostaje się tylko cieszyć, nie dość, że się rozmnażacie to jeszcze nie mieszkacie na wsi tylko już na przedmieściach.
Na wsi nadal karmi się koty myszami a psy resztkami z Pańskiego stołu, no i trzyma na łańcuchach żeby nie pouciekały do schronisk.


[quote author=milenka_falbana link=topic=80308.msg2778870#msg2778870 date=1524943168]
Jeśli masz wątpliwości to przeczytaj własne posty bo być może nie zrobiłeś tego przed ich publikacją.
[/quote]
🙇


Dziki, nie mów że ona nikogo na nikogo nie napuszccza, bo albo nie doczytałeś, albo kłamiesz. Gdyby nie napuszczała to nikt by nie miał powodu się bulwersować na jej blogi. To co tam czytasz obecnie to już blog mocno oczyszczony z tego co było obśmiane. Dlatego nie ma tam reszty tych skrajności o których była mowa. Ona ogłasza i co z tego? Ja ogłoszę że szukam szofera który będzie mnie woził i nauczy jeździć w zamian za możliwość jeżdżenia starą skodą, jeśli ją sobie zreperuje i zatankuje. Taki jest sens tych ogłoszeń dla każdego kto zna temat. Gwarantuję ci że gdyby nie jej własne zachowanie to ludzie dawno by się zebrali w kupę. I pojechali by pomóc. Jak ci jej szkoda to jedź teraz na majówkę i pomagaj. Zobaczymy z jakimi podziękowaniami wyjedziesz.

Tolerować można że ktoś się dziwnie ubiera, puszcza bąki pod siebie, klnie jak szewc, biega w samych majtach, krzyczy bez powodu, smaruje musztardą stół w gościach, puszcza sąsiadom uciążliwą muzykę, czy pisze głupoty jak ty czy indi. A nie przestępstwa i wykroczenia. I nie wyskakuj tu z dzikimi szczęśliwymi zwierzętami bo dzikie zwierzęta też padają od głodu, zimna, robali, chorób, wypadków. Właśnie z taką częstotliwością jak na wielkim rancho. Pokaż dzikiemu zwierzęciu że może mieć michę codziennie to będzie samo stało w otwartej zagrodzie i nie sposób przepędzić. Widać że nie wiesz o czym mówisz. Ta skołtuniona owca która dogorywała pare dni pewnie była przeszczęśliwa. Ogolone zimą owce też nie posiadały się ze szczęścia. Tak jak krowa zdychająca parę dni, pies z parwowirozą, wybite stado królików, drobiu. Koza co się wykrwawiała zaplątana w płot też. Tyle że to nie są sarny, dziki i sokoły ale udomowione zwierzęta. Zgodnie z twoją teorią i ty będziesz szczęśliwszy bez neta, prądu, wody i w jaskini albo w szałasie, polując z dzidą. I ok, żyjemy we wspaniałych czasach w których możesz zainwestować i wraz ze swoją idolką pojechać gdzieś gdzie to możliwe. Gdzie nie dosięgnie was ani prawo, ani medycyna, ani wielki przemysł. Gdzie nikogo nie obchodzi co się rodzi, co zdycha i z jakiego powodu. Ale coś nie wyjeżdżasz skoro masz jeszcze zasięg neta. Mówisz ratowanie zwierząt kosztem człowieka? Rokrocznie rodzą się zwierzęta i znikają ale nie je ich, bo by nie kupowała korpusików i psy też by jadły mięso. To nie rancho tylko obóz zagłady. Więc ja ciebie pytam, skoro masz się za trzeźwo myślącą osobę. Ile żyć i cierpienia innych istnień, poczucia krzywdy ludzi, niesprawiedliwie oszkalowanych, warte jest jej poczucie wolności?

Do reszty dzikich teorii nawet się nie odnosze bo są wyssane z palca i przedawnione o kilka dekad. Może republika de Red lub hodowla de Rebelle udzieli ci azylu w szałasie jak Kamykowi. I razem będziecie smarować na nienawistnych wariatów, którzy chcą leczyć zwierzęta, karmić głodne dzieci, ratować szaloną kobietę przed spadnięciem jej cegieł na głowę. I rujnują szczęście swoich zwierząt karmiąc je, szczotkując i odrobaczając.
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
29 kwietnia 2018 13:08
Arwilla,
Aż sobie sprawdziłem i otóż na blogu Izabeli jest wpis sprzed 8 lat.
http://kreatywnaromantyczka.blogspot.com/2010/02/krowa-ubita.html

Zaczerpnęłaś informację, że cytuję:
"Zatem krowę musiał ubić uprawniony masarz w obecności weterynarza, który wydał zalecenie o uboju z konieczności po oględzinach krowy i który dopilnował, aby krowa została ubita w sposób możliwie humanitarny."

Kłamstwo powtórzone nawet milion razy nadal pozostanie kłamstwem
a brednie, pomówienia i fałszywe oskarżenia, które tutaj rozpowszechniasz są karalne.
Zalecam wizytę u specjalisty bo wyimaginowana rzeczywistość, którą sobie wmawiasz stanowi zagrożenie dla otoczenia.



Zaginanie rzeczywistości to Twoja specjalność, nie moja.
Powtórzę jeszcze raz... (który to już?)
Posty są starannie moderowane... usuwane...
Komentarze tak samo.

Ponieważ jednak jak piszesz kłamstwo ma krótkie nogi 😉 w internecie nic nie ginie.

Nie strasz mnie sądem.
To raczej Ty powinnaś się bać.

[quote author=DzikiOgier link=topic=80308.msg2779019#msg2779019 date=1525002027]
Arwilla,
Aż sobie sprawdziłem i otóż na blogu Izabeli jest wpis sprzed 8 lat.
http://kreatywnaromantyczka.blogspot.com/2010/02/krowa-ubita.html

Zaczerpnęłaś informację, że cytuję:
"Zatem krowę musiał ubić uprawniony masarz w obecności weterynarza, który wydał zalecenie o uboju z konieczności po oględzinach krowy i który dopilnował, aby krowa została ubita w sposób możliwie humanitarny."

Kłamstwo powtórzone nawet milion razy nadal pozostanie kłamstwem
a brednie, pomówienia i fałszywe oskarżenia, które tutaj rozpowszechniasz są karalne.
Zalecam wizytę u specjalisty bo wyimaginowana rzeczywistość, którą sobie wmawiasz stanowi zagrożenie dla otoczenia.



Zaginanie rzeczywistości to Twoja specjalność, nie moja.
Powtórzę jeszcze raz... (który to już?)
Posty są starannie moderowane... usuwane...
Komentarze tak samo.

Ponieważ jednak jak piszesz kłamstwo ma krótkie nogi 😉 w internecie nic nie ginie.

Nie strasz mnie sądem.
To raczej Ty powinnaś się bać.


[/quote]

Obsesja się pogłębia  🤔wirek:, przez 8 lat stoi jak wół jak było z krową
ale Arwilla żyje w innym świecie i twierdzi co innego, to pewnie UFO zamieniło rzeczywistość a internet usunął nienawistne komentarze.
Jutro przylecą kosmici i będą razem strzelać do ludzi głodzących i znęcających się nad komarami.
Jak bardzo cierpią te komary to straszne, dzielna Arwilla nie pozwoli głodzić komarów.  🤔wirek:
Jasne, bo autorka na pewno nie mogła tego przeedytować ani pousuwać komentarzy. Gdzie no? Taka święta i krystaliczna? Oj dziki dziki, wiesz że najpewniej w pl jest tylko jedna osoba o twoim zespole poglądów? No powiedz jeszcze raz że nie jesteś indianką a ja się pośmieję.
Sprawdź sobie daty, Norma
albo kup lepsze okulary.
Wpis o krowie edytowany ostatnio w lutym 2010 roku.
Teraz mamy rok 2018, hellou  😂

Oczywiście, że nie jestem indianką ani ufoludkiem ani homoniewiadomo
tylko Normalsem dlatego kitu sobie wciskać nie dam.
Sprawdź sobie daty, Norma
albo kup lepsze okulary.
Wpis o krowie edytowany ostatnio w lutym 2010 roku.
Teraz mamy rok 2018, hellou  😂

Oczywiście, że nie jestem indianką ani ufoludkiem ani homoniewiadomo
tylko Normalsem dlatego kitu sobie wciskać nie dam.

ty masz jakiś kompleks na punkcie swojej orientacji, że prawie w każdej wiadomości musisz to podkreślać, serio? 😵
skoro jesteś normalsem i nie dajesz sobie wciskać kitu to idź stąd, to naprawdę ucieszy wiele osób 😀
Ucieszy tylko tych, którzy normalsami nie są i wciskają ludziom kit.
Przypominam, że to jest forum publiczne i nie dyskryminuje użytkowników ze względu na ich poglądy, fryzurę, orientację seksualną ani podatność na wciskanie kitu.
Ucieszy tylko tych, którzy normalsami nie są i wciskają ludziom kit.
Przypominam, że to jest forum publiczne i nie dyskryminuje użytkowników ze względu na ich poglądy, fryzurę, orientację seksualną ani podatność na wciskanie kitu.

kitem nazywasz trzymanie zwierząt w skrajnie złych warunkach i publikowanie tego w internecie? okropnie przykre, że w XXI wieku ktoś może w ten sposób traktować zwierzęta  i że ktoś może jeszcze takiej osoby bronić.
Ostatnio zauwazylam, że zaczęła się chwalić swoimi osiagnieciami. I takie kwiatki

Ludzie dajcie już sobie spokój, to nie jest dorosły facet, po tym jak pisze i co pisze, nie można brać go na poważnie.

kitem nazywasz trzymanie zwierząt w skrajnie złych warunkach i publikowanie tego w internecie? okropnie przykre, że w XXI wieku ktoś może w ten sposób traktować zwierzęta  i że ktoś może jeszcze takiej osoby bronić.


Tak,
To jest kit i wygląda na to, że Borkowa go łyknęła i nawet nie sprawdziła co ta kobiecina naprawdę publikuje w internecie.
Okropnie przykre, jak łatwo niektóre osoby wierzą w oszczerstwa, wymysły i kłamstwa psycholek a potem jeszcze je dalej powtarzają.
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
29 kwietnia 2018 15:12

Przypominam, że to jest forum publiczne i nie dyskryminuje użytkowników ze względu na ich poglądy, fryzurę, orientację seksualną ani podatność na wciskanie kitu.


Może więc zaczniesz sam stosować się do tego?

Warto zapoznać się z podstawowymi zasadami netykiety 🙂
Same psycholki i kłamcy. Wszyscy jak leci. Sąsiedzi, pracownicy, wolontariusze, letnicy, urzędnicy, społecznicy, policjanci, bibliotekarki, sędziowie. I wszyscy w zmowie. Fajnie się karmilo trola ale mam lepsze rzeczy do roboty. Muszę kupić nowe okulary  😜
Sądząc po awatarze potrzebny ci tylko jeden okular  😉.  😀
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
29 kwietnia 2018 15:54
Same psycholki i kłamcy. Wszyscy jak leci. Sąsiedzi, pracownicy, wolontariusze, letnicy, urzędnicy, społecznicy, policjanci, bibliotekarki, sędziowie. I wszyscy w zmowie. Fajnie się karmilo trola ale mam lepsze rzeczy do roboty. Muszę kupić nowe okulary  😜


Dodaj jeszcze do tego spiski...
I zamachy  🤣
Tak żeście zaszczuły kobiecinę swoimi donosami i fałszywymi oskarżeniami  🤦
że ja jej się wcale nie dziwię, że już nikomu nie ufa.
Do leczenia nerwów potrzebny jest przede wszystkim spokój
a tego właśnie jej nie chcecie dać.

[quote author=DzikiOgier link=topic=80308.msg2779041#msg2779041 date=1525008105]

Przypominam, że to jest forum publiczne i nie dyskryminuje użytkowników ze względu na ich poglądy, fryzurę, orientację seksualną ani podatność na wciskanie kitu.


Może więc zaczniesz sam stosować się do tego?

Warto zapoznać się z podstawowymi zasadami netykiety 🙂
[/quote]

Ja, w przeciwieństwie do Ciebie, Arwillo
nikogo nie dyskryminuję, a już tym bardziej schorowanych, ubogich kobiet i ich półdzikich koni

Niemniej jeżeli ktoś wymyśla kłamstwa i fałszywe oskarżenia oraz rozpowszechnia je przy pomocy technik manipulacyjnych w przestrzeni publicznej powinien się liczyć z konsekwencjami oraz uzasadnioną krytyką (żeby już nie używać słowa pogarda) swojego aspołecznego postępowania.
Niemniej jeżeli ktoś wymyśla kłamstwa i fałszywe oskarżenia oraz rozpowszechnia je przy pomocy technik manipulacyjnych w przestrzeni publicznej powinien się liczyć z konsekwencjami oraz uzasadnioną krytyką (żeby już nie używać słowa pogarda) swojego aspołecznego postępowania.

Wreszcie coś z czym wszyscy się zgodzą  😂


Chyba będą ok. Stłuczoną część zakleje czarną taśmą.
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
29 kwietnia 2018 17:53
[quote author=Arwilla link=topic=80308.msg2779053#msg2779053 date=1525011149]
[quote author=DzikiOgier link=topic=80308.msg2779041#msg2779041 date=1525008105]

Przypominam, że to jest forum publiczne i nie dyskryminuje użytkowników ze względu na ich poglądy, fryzurę, orientację seksualną ani podatność na wciskanie kitu.


Może więc zaczniesz sam stosować się do tego?

Warto zapoznać się z podstawowymi zasadami netykiety 🙂
[/quote]

Ja, w przeciwieństwie do Ciebie, Arwillo
nikogo nie dyskryminuję, a już tym bardziej schorowanych, ubogich kobiet i ich półdzikich koni

Niemniej jeżeli ktoś wymyśla kłamstwa i fałszywe oskarżenia oraz rozpowszechnia je przy pomocy technik manipulacyjnych w przestrzeni publicznej powinien się liczyć z konsekwencjami oraz uzasadnioną krytyką (żeby już nie używać słowa pogarda) swojego aspołecznego postępowania.
[/quote]

Twoje wypowiedzi jednoznacznie pokazują jednak że gardzisz.
Co do mojej osoby, nie pogardzam nikim.
(Poprosiłabym o zacytowanie ale jak zwykle się nie doczekam.)
W szczególnosci schorowanymi staruszkami.
Jednak nie godzę się na to, by ktokolwiek męczył zwierzęta bo one same się nie obronią. Dlatego jestem pelna podziwu i wdzieczna tym dziewczynom z Krakowa, za uratowanie Satji.

Co do drugiej części Twojej wypowiedzi, zgadzam się w zupełności.
Dodałabym jeszcze do tego mądre przyslowie.
"Co posiejesz to zbierasz".
Izabela R. zbiera żniwo swoich postępków i przestępstw.
Pogarda społeczeństwa - szczegolnie lokalnego - to chyba adekwatne określenie.
Czy Satja to ta suczka, która trafiła do schroniska współpracującego z firmą Exotic Meat Poland?
http://www.se.pl/wiadomosci/polska/skupuja-psy-i-koty-na-kilogramy-zwierzeta-pojda-na-rzez_383626.html
Co się z nią stało po odebraniu właścicielce?

Twoja obsesja na punkcie tej Pani jest naprawdę przerażająca. 😲
Czy to jakiś rodzaj chorej miłości?  🤬

Są też inne sposoby na pomaganie zwierzętom.
Niektóre robią zbiórki żeby wykupić je z rzeźni, inne umieszczają zwierzaki w hotelach.

Arwilla jest jednak tak zaślepiona nienawiścią do zwierząt, że innych możliwości niż kradzież nie przyjmuje do wiadomości.
Czy jesteś zazdrosna o zwierzaki tej Pani, Arwillo?
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] Brak edycji postów
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
29 kwietnia 2018 18:38
Możemy rozmawiać ale trzymaj pewien poziom 😉
Choćby kilka centymetrów od dna, ok?
Jakie to się robi niesmaczne... 😵
Mam totalnie mieszane uczucia. Z jednej strony podziwiam osoby, którym jeszcze się chce coś pisać, bo trudno pozostać wobec tego obojętnym...
Z drugiej strony, nadal, mimo wszystko, współczuję jej.
Z trzeciej, współczuję zwierzętom (poza końmi, bo one IMO akurat mają tam stosunkowo dobrze...)
Z czwartej,  jestem na siebie zła, że nadal, czasem daję się wyciągać w te bezsensowne dyskusje i piszę coś, co  się nigdy nie doczeka odpowiedzi.
Całe szczęście nie mam na to czasu.
Ale dobrze wiedzieć, że całe mnóstwo ludzi ma identyczne odczucia i wnioski do moich.
[quote author=DzikiOgier link=topic=80308.msg2779083#msg2779083 date=1525019832]
[quote author=Arwilla link=topic=80308.msg2779053#msg2779053 date=1525011149]
[quote author=DzikiOgier link=topic=80308.msg2779041#msg2779041 date=1525008105]

Przypominam, że to jest forum publiczne i nie dyskryminuje użytkowników ze względu na ich poglądy, fryzurę, orientację seksualną ani podatność na wciskanie kitu.


Może więc zaczniesz sam stosować się do tego?

Warto zapoznać się z podstawowymi zasadami netykiety 🙂
[/quote]

Ja, w przeciwieństwie do Ciebie, Arwillo
nikogo nie dyskryminuję, a już tym bardziej schorowanych, ubogich kobiet i ich półdzikich koni

Niemniej jeżeli ktoś wymyśla kłamstwa i fałszywe oskarżenia oraz rozpowszechnia je przy pomocy technik manipulacyjnych w przestrzeni publicznej powinien się liczyć z konsekwencjami oraz uzasadnioną krytyką (żeby już nie używać słowa pogarda) swojego aspołecznego postępowania.
[/quote]

Twoje wypowiedzi jednoznacznie pokazują jednak że gardzisz.
Co do mojej osoby, nie pogardzam nikim.
(Poprosiłabym o zacytowanie ale jak zwykle się nie doczekam.)
W szczególnosci schorowanymi staruszkami.
Jednak nie godzę się na to, by ktokolwiek męczył zwierzęta bo one same się nie obronią. Dlatego jestem pelna podziwu i wdzieczna tym dziewczynom z Krakowa, za uratowanie Satji.

Co do drugiej części Twojej wypowiedzi, zgadzam się w zupełności.
Dodałabym jeszcze do tego mądre przyslowie.
"Co posiejesz to zbierasz".
Izabela R. zbiera żniwo swoich postępków i przestępstw.
Pogarda społeczeństwa - szczegolnie lokalnego - to chyba adekwatne określenie.
[/quote]

Proszę nie wmawiać mi czegoś, czego nie napisałem.
Ani tego co ktoś sobie na mój temat ubzdurał.
Ja również nie godzę się żeby zwierzęta były trzymane w klatkach i odbierane właścicielom.
Dlatego ludziom, którzy tak męczą zwierzęta polecałbym spróbować samemu posiedzieć w klatce przez kilka dni.

Dlatego Pani Izabela reaguje agresją na agresję i nie jest przyjemna dla nieprzyjemnych ludzi.
Społeczeństwo również nie da się długo wodzić za nos i odkryje prawdę.

Równie  fałszywie interpretujesz moje wypowiedzi, Arwillo.
Ja nie mam ochoty rozmawiać z Tobą.
Rozmawiać można z człowiekiem.
Mówić można do ściany.
Natomiast chory  🤔wirek: z nienawiści zombi i tak będzie myślał tylko o przemocy i znęcaniu się.
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
30 kwietnia 2018 06:40
Już tyle razy cytowałam Twoje wypowiedzi i jak grochem o ścianę.
Mam kolejny raz pokazać palcem które świadczą o Twojej homofobii? Ktore prowokują? Są złośliwe?
Może przeczytaj jeszcze raz co napisałeś? 😉

Ten "chory z nienawiści zombie" to ja?
Byłam już nazwana przez Ciebie lesbą, napomknąłeś też o moim życiu osobistym, teraz jestem "chora z nienawiści" i mam urojenia  🤣
Dalej nie chce mi się szukać.

Napiszę ostatni raz...
Każdy ma prawo żyć jak chce.
W przeciwieństwie do niektorych, uważam, że Izabela R. ma prawo żyć w walącej się ruderze, w brudzie i smrodzie. Może spać gdzie chce, jeśc co chce i robić co chce. Ma prawo snuć swoje bajki w necie o pieknym rancho...o zadbanym ogrodzie... o tym co zrobila a czego nie. Niech zyje sobie spokojnie jak chce.
Pod warunkiem że nikogo nie krzywdzi.
Także zwierzat.

To wolny kraj.
Każdy może być kim chce, głupota czy ignorancja też nie jest zakazana.
A propos ignorancji.
Muszę Cię rozczarować - zwierzęta bardzo często zabijają dla przyjemności 😉
Mało z tego... pewnie runie Twój świat po tej informacji, ale - o zgrozo! - także niektóre zwierzęta tworzą związki homoseksualne 😉
Ha, ha, DzikiOgier odpłynął w świat fantazji. Ale nic dziwnego – niektóre małolaty tak mają. Przecież widać po jego infantylnych wypowiedziach, że to dzieciak. Częściowo pisze pod dyktando kreatywnej, częściowo wtrąca swoje fantazje i życzenia, stąd tyle wzmianek na temat jego seksualności. Poza tym chyba nawet nie bardzo rozumie, gdzie pisze, i stąd to ciągłe nawiązywanie do fb i odpowiedzialności fejsa. DzikiOgierze, zamiast gadać, złóżcie wspólnie (nieletni pod opieką letniej chyba może?) ten pozew przeciwko fb i za wygrane miliony dolarów postawcie rancho na nogi.

Niech im się szczęści! Ale obawiam się, że długo nie będzie cieszył się względami kreatywnej, bo np. nazywa ją „kobieciną”, a ona tak siebie nie postrzega, ona jest kobietą, do której faceci się ślinią (jak kiedyś pisała), a nie „kobieciną”.   


Trusia  Kochana odstaw tego bloga bo Ci szkodzi. Zaczynasz posiadać cechy głównej bohaterki  😉

Skąd wiesz, skoro bloga nie czytasz?    😂

W takim razie jesteśmy dwie o cechach głównej bohaterki! Ja zaraziłam się blogiem, jak sugerujesz, ty natomiast chyba masz to w swojej naturze, skoro bloga nie czytasz. Ona wymyśla od k... i lesb, a ty od masturbantów/masturbantek. Nadajecie na tych samych falach:     
.... masturbacja tylu normalnych użytkowników tego forum

Mam pytanie do czytających bloga:

Tutaj coś pisała o jakiejś klaczy: http://kreatywnaromantyczka.blogspot.com/2016/10/kamyk-dopad-morderce-denver.html?m=1

Czy ta klacz, której śmierć Kamyk pomścił spuszczając komuś łomot to ta sama, którą planowała leczyć miodem?
Niech zyje sobie spokojnie jak chce.
Pod warunkiem że nikogo nie krzywdzi.
Także zwierzat.

Ave.  :kwiatek:

Oj dziki, jak nie chcesz wyjść na całkowitego laika to sobie obejrzyj, poczytaj, na temat odłowu dzikich koni w stanach. Właśnie w celu ratowania ich przed śmiercią głodową. O dokarmianiu leśnych zwierząt. O różnicy między chowem wolno wybiegowym a pół dzikim. Ty sobie możesz sprzeciwiać się trzymaniu psów w kojcu, koni w stajni, kóz w zagrodzie, drobiu za siatką, ale przepisy dot dobrostanu od dawna mówią co należy a czego nie. Jedź i się przekonaj czy takie półdzikie konie są szczęśliwe, bawią się, a potem jedź do naszych pozamykanych i sprawdź w jakich są nastrojach, w jakim zdrowiu, kondycji.  A te wiejskie mądrości wszyscy tu znamy. Że pies powinien mieć pchły, że kot powinien jeść myszy, koń sam sobie żarcie znajdzie, a świnie są do jedzenia więc można je kopać. Nikogo takimi teoriami nie zaszokujesz, najwyżej się ośmieszysz. Ludzie którzy tu ci odpowiadali dobrze znają różnicę między klepaniem bzdur przez płot a faktycznym dobrostanem. Ty widać nie.
Póki co o przemocy i znęcaniu piszesz ty. Jakie to znęcanie, odebranie zwierząt bez wartości rynkowej i spożywczej z warunków złych i umieszczenie ich w lepszych?

trusia, ślinią się czy pienią, cudze wycieki i przecieki pozostawmy w spokoju dla własnej estetyki  😂
tak w temacie homofobii indiańskiej                                                                                                                                       
                                                                                                                                                                                   
"PONIEDZIAŁEK, 21 WRZEŚNIA 2015
Hej!
Hej krakowskie obłudne, oszczercze, zawistne Zdzichy!
Czy nie swędzą was wasze lesbijskie piździchy?? 😉))
Pyta Indianka - dziewczyna czysta i przezroczysta niczym na suszarce szklanka 🙂
Brak komentarzy:  
Etykiety: donosicielki, fałszywki, lesby, manipulantki, obłudnice, oszczerczynie, zawistnice, zło"       http://kreatywnaromantyczka.blogspot.com/2016/10/lesby-kamia.html
                                                                                                                 
http://kreatywnaromantyczka.blogspot.com/2015/09/hej.html                                                                                                                                                                     
                                                                                                                                                                                                        a w temacie  "zamordowanej klaczy Denwer"  wygłaskane posty, pozbawione już miodu, radzę szybko czytać, bo zmienia, moderuje, dostosowuje do aktualnej sytuacji, np. tu- było i nie ma      http://kreatywnaromantyczka.blogspot.com/2016/10/kolejna-francuzka-i-nawalony-kamil.html                                                     
http://kreatywnaromantyczka.blogspot.com/2016/10/napasc-na-klacz-denver.html     
Trusia taka niby mądra jesteś, a taka niedomyślna... Wystarczy, że czytam ten wątek i wiem o Indiance 'wszystko'. Natomiast o szczegółach dotyczących zwierząt dowiaduje się na priv bo wiele cennych informacji jest tu przykryte gruzem hejtu albo w ogóle nie wspomniane. O mojej naturze myśl sobie co chcesz, nie mam potrzeby dowartościowania się i udowadniania Ci, że jest inaczej  😀 Dziękuję Ci za wątpliwie miłą wymianę zdań, ale odpuszczam. Nie będę się więcej kompromitować zniżając do tego poziomu  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się