Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Była i to 4 razy 🙄

Ale tu chodzi też o fakt, że ja specjalnie już w kwietniu poprosiłam o ten wolny weekend, aby właśnie uniknąć posądzeń, że wymyśliłam coś, żeby na zawody nie jechać.
A i tak wyszło jakbym jej o tym weselu powiedziała na tydzień przed 🙄
Laguna, , a szefowa wie, że Ty w ciąży jesteś?
a ja przypominam, że w dziale konie pojawił się już wątek "Moderacja - ankieta", w którym możemy głosować na nowego moda forum. Nasz Dodofonik prowadzi!!!!
To jak już będziemy mieli swojego, to wszystko będziemy mieli załatwione jak w realu???  🏇
  😅 😜

Boguś ma się super czyli nie jest to infekcja wirusowa. Całe szczęscie bo oczami wyobrazni widziałam już pokolei wszystkich z miską przy łóżku.
Jak to określił Kris, Boguś robi czipendejsa czyli jest ok.
Wczoraj w łóżeczku rozebrał mi się cztery razy do golasa- choremu by się nie chciało  😁

Laguna weź sie nie przejmuj pierdołami. Wypoczywaj, a takie zagrywki miej głęboko gdzieś. Kiedy idziesz na to zwolnienie?? aaaa i powodzenia przy sprzedazy inwentarza, wszystko się ułoży zobaczysz. Czasami coś musi się wydarzyć aby potem było lepiej, lub poprostu musi nas doświadczyć.
No to mogę na spokojnie coś popisać 🙂

Bogdan fajnie że już dobrze, nie strasz tym rozbieraniem, jeszcze tylko tego mi brakuje  😜  👿

Swoja drogą mamom maluszków szczepienie na rotawirus polecam, kilka razy ludzie dorośli i dzieci wkoło Kazia chorowali, a jemu nic nie było (raz miał ale baaardzo lekko przeszedł bez rzygania nawet 😉 )

Dempsey tak to już jest z tymi lekarzami że zawsze coś znajdą, tacy są dokładni teraz po prostu i mają możliwość wybadania dzieci na wszystkie strony. A rodzice też nie chcą zaniedbać bo wiadomo im wcześniej wykryte tym większe możliwości zrobienia czegoś.
Nie przejmuj się to są wg. mnie typowe dziecięcy sprawy - Kazio też ma szmerek drobny, ja też miałam, z jajkami też ma nadal problem (dużo chłopców cośtam ma - jak nie wędrujące, to wodniaki albo to co Igorek). USG przezciemiączkowe wykryło u synka znajomych jakieś uszkodzenie na skutek niedotlenienia okołoporodowego - miał być trochę wolniejszy - rozwija się genialnie, nad wiek ;]


Eurydyka opowiedz coś o sobie (Bo Jasiek cudowny jest  😍, te oczka granatowe)  Dochodzisz do siebie ?
Ja też przy porodzie straciłam baardzo dużo krwi, miałam hemoglobinę na poziomie 7,8 dwa dni po porodzie  🤔. Widziałam miny osób mnie odwiedzających - bezcenne  🤔 byłam ponoć jak trup. Chcieli mi robić transfuzję krwi (nie zgodziłam się), dawali trzy jakieś cudowne krwiotwórcze kroplówki (bardzo drogie jak mnie z przekąsem poinformowała pielęgniarka  😲) i potem żelazo. wyszłam z tego bardzo szybko, trzy dni później już było 9. Tak reaguje organizm po porodzie - jest nawet coś takiego jak autotransfuzja macicy.

Madox śliczna jest twoja Martynka, czekamy na wieści 🙂

Laguna trzymaj się, niezły masz młyn  :kwiatek: Szefową olej, nie masz wpływu na głupotę ludzką :P

No i chyba tyle 🙂

A u nas dalej są wariacje łóżkowe i wieczorne balety- wczoraj Ziut poszedł spać o 21.30 (położyłam go o 8.30) i to co wyprawiał przechodzi wszelkie pojęcie. Wchodzę do pokoju a tu impreza na całego z miskami i książeczkami, Kazio bryka po łóżeczku, ale jak mnie zobaczył to z cwaniacką minką zrobił "ciiii" i paluszek na buzie. i weź tu człowieku zachowaj powagę. Aha wstał o 6.20 w doskonałym nastroju i kompletnie wyspany  😵
Aaaa ratunku, gdzie jest moje dziecko, które szło spać jak kamień, zmęczone wieczorem, w ciągu 3 minut. Ratunku powiedzcie że to minie.
I niejadek jest straszny, nie interesuje go jedzenie, nawet ciastka czy inne łakocie jak leżą na stole. Zje jedno i tyle, on ma inne, ciekawsze zajęcia niż jedzenie  🍴
Szaleństwo na punkcie samochodów, koparek, betoniarek, motorów trwa  🙂 A tata jest Idolem bezwarunkowym. Gdzie jest mój dzidziuś, ja się pytam  👀

Madox, gratuluję!!! ale mam śliczną imienniczkę..🙂😉) cudowna! życzę dużo zdrówka🙂
Yegua- wie. I powiedziała, że jak mam jej teraz jęczeć to lepiej żebym odeszła.

Bogdan- Z końcem czerwca planuję. Chyba, że wyjdzie coś nie tak na kontroli 15 czerwca to wtedy 16.06.
Jestem wk... bo dzisiaj miałam zamiar się z nią na ten temat rozmówić, a nie było jej cały dzień.

Jutro mam ślub mojej przyjaciółki, która była moim świadkiem (o wolne 10-11.06 też poprosiłam w kwietniu i się zgodziła!!! 😤 )
I co?
I o 7.30 mam się normalnie stawić do pracy i w czwartek też.
Nie wyobrażam sobie z moim obecnym samopoczuciem wstać jutro o 5.30, aby jechać do pracy, zapier.... do 13.00. Potem z wywieszonym językiem wracać do Poznania, aby na 15.00 być w kościele, balować do 1.00-2.00 w nocy, aby o 5.30 znowu zwlec się z łóżka 🙄

I żebym ja o to wolne specjalnie nie prosiła w kwietniu.....
Laguna, bardzo zle by bylo gdybys nie przyszla jutro do pracy? W koncu to bylo wczesniej ustalone. Dbaj o siebie, pamietaj ze teraz to jest najwazniejsze...
No... nasłuchałabym się znowu jak to ja się bujam po weselach skoro podobno się źle czuję.

Ech, szkoda gadać.


Ale już tylko 5 dni do USG 😅
a u nas kolejne usg było dzisiaj. Wszystko jest ok, a Jagoda waży już 2 kg.  🏇
A ja bylam w piatek na wizycie i USG tez bylo 🙂

Wiadomo juz, ze bedzie chopak !! 🏇  💃
Choc takie czucie to mialam juz od piewszego dnia 🙂 Monz chcial najpierw dziewczynke, bo juz imiona wybral, ale ostatnio zmienil zdanie mowiac. ze wez tu pozniej laske upilnuj przed amantami 🙂 Jeszcze by ja do wieku lat 30 trzymal pod kluczem albo co 😉

A tak pierwsze imie juz ma, musi tylko drugie wybrac - oba skandynawskie beda 😉
A "chopak" wazyl 4 dni temu 232 gr. i duuuuuuuzy jest  😵  Juz termin o 8 dni do przodu poszedl... Szybciej sie wykluje moze 😀
Milusia prosiła przekazać że dzisiaj o 9:50 urodziła zdrowego chłopczyka, 3,100 kg i 53 cm. Serdecznie pozdrawiają całą re-volte 🙂
super, gratulacje :brawo:
milusia, gratuluje! 😅
ushia   It's a kind o'magic
09 czerwca 2009 20:52
Gratulacje!  :winko:
super nowiny, gratulacje 😅 :kwiatek:
serdecznie pozdrow milusie od nas 🙂
Maddox gratulacje ogromne!!! Martynka prześliczna po prostu 😍

Milusia dla Was także wielkie gratki i czekamy na fotki :kwiatek:.

Lagunko nie przejmuj sie niepoważną babą i dbaj o siebie, o Was! Ty i maluszek jesteście teraz najważniejsze, zwłaszcza na początku musisz się pilnować i nie przemęczać... Taka szarpanina może Wam zaszkodzić... Hmm... Może ucieknij na zwolnienie szybciej niż planujesz? Ta osoba nie doceni na pewno faktu, że z nią zostałaś choć mogłaś iść od razu na wolne. Wkażdym razie trzymam za Was kciuki i życzę dobrej zabawy na weselu!

U nas wszystko dobrze, odparzenia w fałdeczkach nie wróciły a już 3 dni nie smarujemy niczym- halo jeszcze raz dzięki za radę :kwiatek:. Dzisiaj był u nas taki upał,  że Różka już miała dość, tak się umęczyła, że poszła spać tuż po 18-tej. A przy obiedzie tak mi dzisiaj liczyła kęski, oblizywała się i ruszała dziobkiem, że poszłam jeść do innego pomieszczenia bo mi szkoda było dziecka... Chyba niedługo zaczniemy wprowadzać jakieś nowinki do diety 😀 . Acha i jeszcze się Wam pochwalę, że jem codziennie małe ilości truskawek i jej nie sypie 😅, widocznie wtedy pożarłam za dużo jak na pierwszy raz. Ogromnie mnie to cieszy, bo ciężko by mi było przetrwać najbliższe tygodnie, uwielbiam truskawki 😜.
Milusia, GRATULACJE!  😅
ewciaa_ pozdrów Milusię.
Ech, Laguna brak mi słów.
smerfi jakie imiona wybraliście?

Milusia gratki 😅

Dziękuję w imieniu Milusi :kwiatek: Przekażę jej jutro gratulacje i pozdrowienia  😉
brawo Milusia!!!! 😀😀😀
Milusia -  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
o, widze ze kolejna dzidzia dołączyła do nas.. 😅 GRATULACJE
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
moj mały misio był wczoraj na szczepieniach, nie upłakał się tyle od urodzenia co na tych szczepieniach.
juz myslałam ze tą pigułe 🤬 🤦
ale za to jak wrzucilismy młodego na wage.....przybiera ładnie, juz 4700 wazy. niestety zmierzyc go juz nie zmierzyła.
Milusia super, gratulacje, kolejny chłopal na świecie 🙂  😅 :kwiatek:
dempsey   fiat voluntas Tua
10 czerwca 2009 09:35
Brawo i ogromne gratulacje dla milusi!!!
prosze pozdrowic dzielna mame i nowego obywatela  😅 😅
Brawo Milusia plus potomek! 🙂

Brawo tez Wawrek i duza cora 🙂

Smerfi, podziel sie imionami 🙂
Milusia Super! Brawo! Witamy malca!  :kwiatek:  💃  🏇
Milusia Gratulacje !!!!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

fin, Lalena  :kwiatek:
Jak na razie imie jest jedno - drugie sie jeszcze szuka 😉
Poniewaz monz ma fiolka na punkcie "Sagi o Ludziach Lodu" wiec maly ma sie nazywac ja jeden z bohaterow - Christer - czyli wlasciwie Krystian tylko po szwedzku 😉  Choc jak widze znaczenie tego imienia i poglady D. to mi sie to jakos nie uklada w calosc 😵 Ale tak chce to bedzie mial 😉
Drugie tez pewnie bedzie szwedzkie czy norweskie..😉

A ja bym nazwala Dawid ale bym miala wtedy juz 3 chlopow z tym imieniem  😵  Jak tu by bylo ich pozniej wolac  🤔 😂

A jakby byla dziewczynka to by sie nazywala Sol Villemo 😀 😀
Milusia gratuluje!!

Ja nareszcie mam ubezpieczenie, teraz to mi sie przyda w poniedzialek moje pierwsze w zyciu usg, bedziemy znali plec  💃
a dziewczynka to by sie nazywala Sol Villemo 😀 😀

Świetny wybór 😉 Może następnym razem  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się