"Nie ogarniam jak..."

Sorry Cierpienie, ale musze spytac. 🙂
To co Wy robicie na swojej grupie, ze musicie uwazac, aby nie wpuscic osoby, ktora zglosi Wasza strone?
Musi byc jaka podstawa do tego a nie czyjes widzimisie.
Obrazanie matek, dzieci i papieza jest be, a obrazanie 'lewakow' i np nieblondynow jest juz ok? (strzelam- nie mam pojecia co tam robicie i czemu musicie sie kryc)
Tak troche powialo prawem Kalego.
Chyba ze to nie o to chodzi....
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 maja 2017 09:38
Jest mnóstwo takich grup, naśmiewają się z mamusiek, naśmiewają się z ludzi leczących autyzm lewatywą i są grupy narodowców, którzy sieją nienawiść, a jakoś nikt o tym nie pisze na forum 😉
Mnie o wiele bardziej oburza walcząca polska, obrażanie obywateli Ukrainy i te śmieszne pochody niż kolejny mem o Dżesice i Kewinie.
Czyzby sianie nienawisci wobec obcokrajowcow? Az mnie zmrozilo po poscie Cierp1ienie. Nasmiewane sie z dziecka kolezanki jest be, ale po Arabach jedziemy rowno i uwazamy zeby nas nie zlapali! Uch.
I właśnie tym się zajmuje Cierp1enie na facebooku. Dobrze, że już tylko we własnym zapyziałym gronie.
Dzisiaj jest ten drugi raz, kiedy na re-volcie poczułam obrzydzenie. Pierwszy, to było wtedy, kiedy zasłaniający się religią, Bogiem i moralnością halo i jkobus zalecali strzelanie do ludzi na łodziach a drugi teraz.
Proponuję, żeby Cier1enie swoje uczucia wylała teraz tutaj osobiście do mnie. Jestem w takiej sytuacji rodzinnej i towarzyskiej, że wrzaski tej bandy "narodowców" dotykają mnie osobiście. Więc może napiszesz do  mnie tutaj, co Cię boli? W czym Tobie przeszkadzam?? Bo takie osobniki, będące na takim poziomie rozwoju jak Ty, wrzucają mi prezerwatywy do skrzynki, różańce i książkę "Kiła i sposoby jej wykrywania"
Dlaczego ludzie takiego pokroju muszą zasłaniać się albo religią i Bogiem albo źle pojętym patriotyzmem??? Nie mają odwagi powiedzieć, że nienawidzą innych bo są rasistami, nienawistnikami i głupcami, tylko muszą do tego dorabiać ideologię??
Bardzo, bardzo rzadko zabieram tu głos, głównie czytam ale teraz nie wytrzymałam. Szczególnie ta hipokryzja: ktoś, kto obraża dzieci i matki jest beee ale "patriotyczna" nienawiść jest ok  😵  😵  🤔wirek:  🤔wirek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 maja 2017 10:36
. Szczególnie ta hipokryzja: ktoś, kto obraża dzieci i matki jest beee ale "patriotyczna" nienawiść jest ok

Bo to polskie matki i polskie dżesiki i brajany.  😉
Berula - wypraszam sobie  😤
Napisałam, że jestem adminem a nie że należę do którejś z tych grup :/ i robię takie rzeczy jakie opisujesz.... 
Obok mnie jest kebab prowadzony przez arabów i jakoś byłam w tym lokalu i nikt nie zginął, ani nie został obrażony, wręcz przeciwnie - miło się rozmawiało.
Nie znam ciebie i ty mnie, więc jakim prawem wydajesz na mój temat jakieś chore opinie. Znasz mnie na co dzień?
Nawet jakbyś mnie znała tylko przez internet to jednak mnie nie znasz.

kenna - nie przeżywałabym, baaa! nawet bym nie wiedziała o tej grupie gdyby nie moja dobra koleżanka, zdjęcia jej dziecka zostały skopiowane z jej profilu i dodane na tą grupę, zaczęto ją obrażać i jej dziecko. Dlatego tak to przeżywam, bo ona to przeżywa bardzo.
A ile razy miałaś zablokowane konto prywatne za propagowanie treści rasistowskich i faszystowskich?
Blokowane miałam za suche linki....
Ostatnio za linka o śmierci Magdaleny Żuk, za słowo "pedał" w poście o rowerach....  (nie wydaje mi się, by to było nawoływanie do nienawiści). Po drugie kiedy widziałaś u mnie faszystowskie treści? Jak już to są patriotyczne, ale ostatnio modnie jest pisać patriotyzm=faszyzm.
Moje konto było blokowane za to, że jestem adminem. Grupę kasują, adminów banują.


Naboo - grupy były kasowane za słowo "Narodowy" w nazwie, tak skasowano profil Marszu Niepodległości, zablokowano wiele różnych innych profili, łącznie z profilami prywatnymi. W naszej grupie doda się może jakiś 1 suchy link i to raz na miesiąc, głównie o spotkaniach ze znanymi ludźmi, choćby ostatnio ze Stanisławem Srokowskim.
o drugie kiedy widziałaś u mnie faszystowskie treści? Jak już to są patriotyczne, ale ostatnio modnie jest pisać patriotyzm=faszyzm.



Po pierwsze: zweryfikuj u siebie definicję słowa patriotyzm i nie wycieraj nim gęby, bo obrażasz w ten sposób członków mojej rodziny i osób mi bliskich, którzy w związku z pierwotną definicją tego słowa oddali życie w obronie ojczyzny.
Po drugie: w odpowiedzi na zacytowany fragment - wtedy, gdy żaliłaś się na Re-Volcie, że zablokowali Ci konto. Byłam jedną z osób, które zgłosiły Twój kipiący jadem post o imigrantach. Nie, nie jesteś w moich znajomych, ale niestety wspólni znajomi zareagowali na Twoje wypociny i niestety to zauważyłam.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 maja 2017 11:57
Skoro macie hermatyczna grupe, ktora musi być supertajna zeby jej nie zbanowali to znaczy, ze uskuteczniacie tam jakieś czary 😉
Cierp1enie,  Skoro jesteś tam TYLKO adminem, to musisz należeć do tych grup i w jakiś sposób się z nimi utożsamiać. Ja nie jestem adminem np. w grupach wędkarskich bo mnie temat nie interesuje.
Wiesz co Cierpienie. Mimo całej sympatii do Ciebie..  Miłość do własnego kraju i chęć dążenia do tego, by ten kraj był wolny, silny, wspaniały i się rozrastał gospodarczo, a to co prezentują "Narodowcy", to dla mnie 2 różne rzeczy.  "Narodowcy" kojarzą się ludziom z : nienawiścią, AGRESJĄ, szowinizmem, rasizmem, ksenofobią, homofobią i samymi najgorszymi epitetami. Ciekawe czemu tak się kojarzą, nie?
Moja rodzina też oddała życie w obronie ojczyzny...
Tak pamiętam ten post... tyczył się zamachu we Francji z 2015 roku i był podpisany Allah Akbar...
a teraz powiedz mi, czy tam było coś faszystowskiego? 

Jara - teraz jest tajna po atakach na grupy z "Narodowy" w nazwie.  Jak już pisałam, skasowany był profil Marszu Niepodległości gdzie było 250 tys ludzi, w tym samym czasie skasowano wszystkie profile i grupy Młodzieży Wszechpolskiej, Polski Niepodległej, NarodowcyRP, Ruchu Narodowego, ONR i wielu innych grup o treści patriotycznej prowadzone przez zwykłych ludzi nie związanych z narodowcami.
Grupa została tajna po kasacji w 2016 roku kiedy właśnie były te masowe bany (przed Marszem Niepodległości, więc jakoś wrzesień-październik).
Tajna pozostała, bo nikt z adminów tego nie zmienił. Od tego czasu powstał FP i grupa umarła śmiercią naturalną, jest tam dodawany może 1 post na miesiąc o spotkaniach i tyle. FP jest otwarty dla wszystkich (tu już nie jestem adminem).

Cricetidae - jeżdżę na Marsze Niepodległości i osoby Narodowcy to moi znajomi, ale ja nie jestem w żadnych z tych grup. Mam wielu znajomych nie tylko Narodowców.
Ostatnio byłam adminem na grupie z którą nie mam nic wspólnego, ani moje hobby, by kontrolować treści nie muszę być obeznana z danej dziedziny. Moim zadaniem jest utrzymanie prządku na grupie.

Tunrida- ale ja nie jestem Narodowcem. Nie wiem czy kojarzę Cię się z nienawiścią... 
Moja rodzina też oddała życie w obronie ojczyzny...



I dlatego tolerujesz znak "sieg heil" u swoich kolegów "patriotów"?
Rozumiem ze siedzisz w moim mózgu i wiesz ze toleruje sieg heil, czy może widziałaś żebym robiła znak i mówiła sieg heil
Ja nie mam kolegów narodowców, którzy mienią się być "patriotami" i hailują sobie na prawo i lewo w geście pozdrowienia czy nie wiadomo po co. Dodatkowo tępię takie zachowania, jak zobaczę.
Moi koledzy tez tak nie robią, a tym bardziej ja, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
19 maja 2017 12:36
Cierp1enie a ja spytam ponownie, tak jak na watku o islamizacji- po co ci to? -> komentarze pełne nienawisci, obrażanie mniejszosci , tych którzy mają  inne zdanie. Wylewanie frustracji, żółci, zgnilizny słownej . Co ci to daje ? Może jestem głupia ale serio bo do tej pory nie mogę zrozumieć, dlaczego tak sympatyczna i pełna empatii osoba wypisuje tak obrzydliwe rzeczy  ?
Cierp1enie Przykro mi, ale wielokrotnie czytałam u Ciebie posty o treści rasistowskiej. W końcu chyba przestałam Cię obserwować (coś w tym stylu, do końca nie ogarniam fejsa). Cytatów nie pamiętam dokładnie, ale wiem, że byłam niejednokrotnie oburzona i zniesmaczona. Jestem pewna, że sformułowania "ciapaci" używasz bez żadnego skrępowania.

Miałam szacunek i sympatię do Ciebie, naprawdę. Nie godzę się jednak na takie szerzenie nienawiści. Jakieś rozdwojenie jaźni następuje, czy co? Jak możesz się bronić w ten sposób, skoro wszyscy mogli przeczytać Twoje komentarze na fejsie?
Jak to czytam to dochodzę do wniosku, że Cierp1enie jesteś rasistka, a nie patriotka. Jest to jedna z cech, których nie toleruję zupełnie i uważam, że to wielki wstyd dla Ciebie. Na Fb zawsze reaguję na takie posty, zgłoszeniem.
Jestem przeciwko islamizacji Europy i swojego zdania nie zmienię.  Mogę być dla was rasistka. Rasistka która ma kumpli czarnoskórych, kumplujaca się z cyganami, lubiąca Chińczyków, Japończyków i Indian, no ale rasistka.
Ode mnie out jak macie potrzebę to powyzywajcie mnie jeszcze.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
20 maja 2017 19:43
Cierp1enie  ja nie pytam o Twoje poglądy,  tylko o to co Ci daje ta wydalana słownie żółć na profilu. Wyzywanie ludzi nie tylko innowierców ale tez i o innych poglądach politycznych.
Czy ta agresja słowna  sprawia Ci jakiś rodzaj frajdy? Ujścia ? Komfortu psychicznego?
Abstrahując od poglądów Twoje realne komentarze to nie było "jestem przeciwko islamizacji Europy" tylko wypowiedzi na znacznie niższym poziomie. Ja nie wyzywam. Ja się dziwię i przykro mi.

Atea może Ty nie ale inni tak. Dlatego dla mnie skończony temat. Kto chce chce ze mną pogadać to zapraszam na pw, jednak tu nie zamierzam kiedy osoby, które mnie nie znają mają najwięcej o mnie do powiedzenia w obraźliwy sposób. 
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
20 maja 2017 20:30
Pytanie tylko dlaczego nie potrafisz sensownie odpowiedzieć na proste pytanie, które nie jest ani obraźliwe ani krzywdzące.

Być może dlatego że odpowiedź pozbawila by nas złudzeń.
desire   Druhu nieoceniony...
21 maja 2017 19:26
Nie ogarniam dzisiejszej sytuacji. Czas komunii, niedziela.
Wracam z terenu z koleżanką, droga (dodam że prywatna!) na wjeździe do stajni zastawiona samochodami, kręcą się ludzie, ani "dzień dobry", ani "ugryź mnie w d^pe".. Dwójka dzieci ubranych na biało, 2 panów, 2 panie (z czego jedna w ciąży) i fotografka - oni chcą zdjęcia z końmi! 
Na spokojnie wyjaśniłam, że stajnia prywatna i że nie wiem, czy właściciele sobie będą życzyć obcych przy swoich koniach. 
Panie - ok, że jakby mogły to może tylko jedno zdjęcie z tym moim konikiem, albo żeby chociaż dzieci mogły pogłaskać itp., a facet do mnie z mordą, że go wku%^iam, że gdzie właściciel stajni, że on ma prawo, bo sąsiad (szkoda, że sąsiadów z widzenia kojarze, więc pudło :hihi🙂, jak grzecznie dałam do zrozumienia że to pensjonat dla koni, a nie otwarty ośrodek i że nawet papież tu nie wejdzie... to się zaczęło - wyzywanie od ku^&w, szmat, pi^d, bo ja się mu nie podobam, "bo co, ja sie mam pytać k%^wa konia czy se z nim moge zdjęcia zrobić?!"  🤔 😵  Skomentowałam głośno, że na takim poziomie nie będę rozmawiać, kierujemy się z końmi w strone stajni, a oni do samochodów i jadą za nami, gazując tuż za zadami koni, próbując je spłoszyć...  🍴 👿
Wjechali nieproszeni na prywatną posesje i zaczepili koleżanke jeżdżącą właśnie na placu, tym samym tonem, że ONI CHCĄ ZDJĘCIA i ma im dać konia! Że gdzie jest właściciel!  Dostali odpowiedź gdzie w okolicy mogą jechać porobić zdjęcia, oraz zostali poproszeni o opuszczenie terenu, wraz z życzeniami miłej niedzieli,  na co w odpowiedzi padł stek wyzwisk (przy dzieciach!), odjechanie z impetem i klaksonami w celu spłoszenia konia na placu treningowym...  🤔  😵

Czy naprawdę tak ciężko zrozumieć, że teren prywatny to teren prywatny? Czy naprawdę tak ciężko zrozumieć, że koń to nie jest dobro ogólne, tylko jest MÓJ, PRYWATNY, OSOBISTY  i mam prawo sobie nie życzyć głaskania/wsiadania/robienia zdjęć przez obcych?!  Czy naprawdę ludzie są tak tępi, że uważają, iż tak roszczeniową postawą i chamstwem będą w stanie coś załatwić, przychodząc do kogoś obcego na plac z SWOIM INTERESEM?  Nosz, to ja nie wjeżdżam na czyjś ogródek i nie cykam sobie zdjęć np. z czyjąś babą/fontanną/autem.  😀iabeł: 😤  A ! Pomyśleć że pare godzin wcześniej wraz z dzieckiem klęczało to to przed ołtarzem i przyjmowało pełne godności i łaski bożej komunie !  🏇
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
21 maja 2017 19:53
Jak macie monitoring na terenie, to zgłoście umyślne płoszenie zwierząt. Za to jest kara grzywny.
Gniadata   my own true love
21 maja 2017 21:13
desire aż mnie zmroziło 😲 chyba bym zatłukła chama na miejscu za takie coś (tzn gdybym nie miała siły przeciętnej mrówki)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się