WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

historia ich rozliczy, nachapią się i popadną w niebyt zapomnienia. Jaka władza tacy specjaliści.
dea   primum non nocere
01 kwietnia 2016 21:05
Marzą o tym. Będą w zapomnieniu pod palmą popijać drinki z parasolką. Za państwowe, czyli nasze.
Czekam z utęsknieniem na te piękne pegazy i jednorożce które urodzą się po obniżeniu cen za stanówkę. Cieszmy się albowiem państwowe znaczy niczyje, najważniejsze to ugrać dla siebie a co dalej niech się martwią inni.

Witam wszystkich forumowiczów !
Chciałam zapytać czy ktoś wie od jakiej klaczy pochodzi klaczka która miała by być zadośćuczynieniem za padłą źróbkę pana senatora ?

W 2015 r chyba były 3 klaczki po Eksternie, od klaczy Editha, El Dorra oraz Mata Hari.
Nie wiem którą chce.
Zresztą senator nie musi się już bujać po sądach, dostał swoje odszkodowanie. Jeśli dobrze widzę klaczka jest gniadosrokata  😎
http://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/132462
A gdzie ten dziennikarzy na z Janowa sprzedał Pinge?


Podtrzymuję pytanie ?
Niestety, nikt nie wie, gdzie jest Pinga. Championka Świata, platynowa Championka Świata zniknęła. Ostatnio widziana była, jak wygrała pokaz na Bliskim Wschodzie i.... nie ma. Miała wrócić w lutym...
Klacz, której wartość trudno oszacować  😵
Co możemy zrobić? Chyba tylko nagłośnić tą sprawę...

Sama nie wierzę, co napiszę....Padła kolejna klacz P. Watss, Amra  🤔  🤔  🤔  o unikalnym rodowodzie ta wieziona do Warszawy na poród. Wróciła dwa dni temu do Janowa i już jej nie ma.... Tragedia. Boję się teraz pomówień i szkalowania poprzedniej ekipy.... 😵  😵  😵
Edyt: dopisek.....  🙁
Ja pierdziu http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19855983,padla-kolejna-klacz-ze-stadniny-janowie-podlaski-takze-nalezala.html#Czolka3Img
Co się tam dzieje?  😲
Przecież oni nie mogą być aż tak beznadziejni żeby im koń za koniem padał  🤔
Ja pierdziele!!!! Co sie dzieje?
Załamka... szok
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 kwietnia 2016 13:56
"Dobra zmiana" nie wyszła koniom na dobre  😲
Współczuję pani Watts 🙁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 kwietnia 2016 15:28
– Pytałem już i wiem, że krowy (hodowane w stadninie – red.) dają mleko, konie nie wpadły w depresję, zachowują się normalnie. Chyba im nie zaszkodziłem – żartuje na koniec Marek Skomorowski

No chyba jednak skomorowksi się mylił co do stanu koni ...

Pani Watts powinna żądać zwrotu pozostałych klaczy w trybie natychmiastowym i odszkodowania
Mam nadzieję, że pani Watts wystąpi o odszkodowanie. Naprawdę dziwny przypadek dwóch JEJ koni w tak krótkim czasie.
– Pytałem już i wiem, że krowy (hodowane w stadninie – red.) dają mleko, konie nie wpadły w depresję, zachowują się normalnie. Chyba im nie zaszkodziłem – żartuje na koniec Marek Skomorowski

No chyba jednak skomorowksi się mylił co do stanu koni ...

Pani Watts powinna żądać zwrotu pozostałych klaczy w trybie natychmiastowym i odszkodowania


Podobno już zadecydowała o zabraniu klaczy i przychówka


Edit: przepraszam za post pod postem.
Przychówek miał chyba zostać u nas w pierwotnym założeniu...? 🙁
dea   primum non nocere
02 kwietnia 2016 16:54
Też bym zabrała wszystkie na jej miejscu. W innych realiach decydowała o zostawieniu źrebiąt. Szkoda koni. Włos się jeży 🙁 To już mało na przypadek wygląda.
Pinge znalazłam w gronie koni zAS Al Jawza Stud ....no tak stamtąd go jeszcze nie wyrzucono ...
Ciekawe jak bardzo zaszkodziło klaczy transportowanie jej z Warszawy ??
Ja pierdziu http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19855983,padla-kolejna-klacz-ze-stadniny-janowie-podlaski-takze-nalezala.html#Czolka3Img
Co się tam dzieje?   😲
Przecież oni nie mogą być aż tak beznadziejni żeby im koń za koniem padał  🤔

A czemu myślisz że nie mogą być beznadziejni? Nie wiadomo kto został że starej kadry a kto nowy doszedł ... 😵
m.indira   508... kucyków
02 kwietnia 2016 19:15
Zrzuca wine na klinike😉 wymysla powiklania poporodowe
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 kwietnia 2016 19:25
Albo na każdego innego starego pracownika - kolejny argument do wymiany wszystkich ...  😵
Prokurator Agnieszka Kępka z Prokuratury Okręgowej w Lublinie powiedziała, że sprawa padłej klaczy Amry została dołączona do śledztwa prowadzonego przez tę prokuraturę, dotyczącego przestępstwa niegospodarności, jakiego miały się dopuścić poprzednie władze stadniny. (http://www.tvn24.pl)

🤔  😵

Winą zapewne za oba padnięcia obarczą poprzedni zarząd. Siedząc przy stole w Święta wysłuchałam mojego wujka zawziętego pisowca zresztą. I twierdzi on że dobry menadżer nie musi mieć wykształcenia kierunkowego czy też doświadczenia. Wszyscy pisowcy pewnie mają to samo zdanie, i nikt z nich nie widzi w tych zmianach absolutnie nic złego. Współczuje właścicielce koni, ale z dwojga złego lepiej że kacze padły za rządów nowego dyrektora.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 kwietnia 2016 20:12
Ciekawe co z osieroconym źrebaczkiem
Konie w takim tempie nie zdążą chyba zostać nowym hobby dyrektora
Konie w takim tempie nie zdążą chyba zostać nowym hobby dyrektora

Piękny komentarz sytuacji  🤣  😂
Bronze   "Born to chase and flee.."
03 kwietnia 2016 07:37
Co tam dyletanci w stadninach , jak na czele grupy PGE stanie pani która lepiła pierożki Kaczyńskiemu  😁 Sami fachowcy. Jak patrzę na nich to mi się przypominają czasy głębokiej komuny z propagandą w TVP 1 w roli głównej  😵
No ale jak można zaplanować u konia kolkę na "za miesiąc"? Przecież to nie rak. Przecież to się kupy dupy nie trzyma. Ktoś wczoraj w rozmowie ze mną zarzucił teorią, że być może wyprzedali co lepszą paszę i nakupili jakiegoś chłamu. Raczej w to nie wierzę, ale ... wobec obecnych faktów to można uwierzyć już w cokolwiek co w jakiś sposób wyjaśni ten cyrk. Tam ktoś pod artykułami komentował, że pracownicy zostali masowo zwolnieni. To potwierdzone info? Bo jeśli końmi faktycznie opiekują się teraz graficy, obwoźni akwizytorzy, przekupki i pani Jadzia z trzeciego piętra, to wiele by wyjaśniało - bo o kolkę trudno wcale nie jest jak człowiek nie wie co robi.
Bronze   "Born to chase and flee.."
03 kwietnia 2016 09:33
W sumie, obiektywnie patrząc - sprawa koni arabskich to wierzchołek góry lodowej.
Przykład podany przez Smoka to jeden z setek, które miały miejsce ostatnimi czasy. Wiem, że to mało budujące, ale realnie boję się o przyszłość, bo człowiek sobie jednak układa zycie w kraju i chciałby ją widzieć w bardziej optymistycznych barwach ...  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się