KOCHAM KINO :)

ChemiK w takim razie czekam 😉
a w oglóle gdzie w necie oglądacie filmy bez rejestracji i za darmo? Jakoś chyba więcej tych stron kiedyś było, ostatnio tylko na cda i konomanie oglądam. Znacie coś więcej?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
20 stycznia 2016 22:07
ja na zalukaj.tv
Mam iść dzisiaj do kina i waham sie pomiędzy "Moje córki krowy" a "Joy". Co lepsze? 🙂


To sama odpowiem. Miałam pójść na "Moje córki krowy" ale się spóźnilam za mocno i wyladowałam na "Joy". Strasznie się dłuży, spodziewałam się czegoś innego. Momentami fajne. Ale tylko momentami..  🙄
Moje córki krowy...bardzo prawdziwy film, świetna gra Kuleszy i Dziedziela, zaskakujący Dorociński, który gra męża- przygłupa, kapitalny dźwięk i montaż. Trudna rola Muskały, ale akurat dla mnie słabo zagrana, generalnie przy powyższych aktorach wypadła blado, przerysowała postać co sprawiło, że mi się zupełnie nie podobała.
Świetne teksty, sporo humoru... ot  bardzo dobra historia o życiu, relacjach w rodzinie, przemijaniu, chorobie i śmierci. 8,5/10
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 stycznia 2016 22:26
Moje córki krowy zaliczam chyba jutro. Dzisiaj za to właśnie wróciłam z Pitbulla. Uczucia w stosunku do pomysłu (tata wybierał) miałam mieszane ale niesłusznie.
Świetna rola Ostaszewskiej, jeszcze lepsza nieznanemu mi wcześniej Stramowskiego (ani mnie brody nie zachwycają ani tym bardziej irokezy ale ...  😍 )
Do tego perełka Oświeciński w roli przygłupa na sterydach który mdleje na widok krwi, nie dominujący Linda który gra tu grzecznie drugie skrzypce. Fajna muzyka, świetne kadry (Wawa z lotu ptaka to nawet da się lubić!)
Generalnie kawał dobrego kina. W jednej chwili część widzów odwracała wzrok (tłuczenie kijem bejsbolowym w głowę  :ke🙂 żeby zaraz potem wybuchnąć śmiechem. Dla mnie super. Wszyscy, którzy gardzą polskim kinem bo naoglądali się Oh Karol i innych szmir powinni iść do kina.
I te dialogi <3
Who am I - rewelacyjny, bardzo mi się podobał, bardzo wciąga i zaskakuje 😉
Właśnie wróciłam z "Creed: narodziny legendy" i jestem zachwycona. Naprawdę świetny film 😍, polecam!
Całkiem Nowy Testament... oglądałam zajawkę i się strasznie nakręciłam.
Klapa, totalna klapa, kompletnie nieudana próba nakręcenia filmu w stylu Amelii, jedyna db rzecz w tym filmie to muzyka i dźwięk, sposób kręcenia zdjęć po pewnym czasie denerwuje, aktorzy, mimo obecności Cathrine Deneuve słabi. Sam pomysł... fajny, ale nic poza tym. Wielkie, wielkie rozczarowanie. Znajomi, tak jak  i z Greya wyszli w trakcie...
www.filmweb.pl/Wygnanie
napaliłam się na ten film jak szczerbaty na suchar i nigdzie nie mogę znaleźć go online  😵 ktoś coś?  😉
Moje córki krowy baaardzo polecam, świetna rola Kuleszy i jak zawsze rewelacyjny Dziędziel 🙂 warto, piękna historia, z życia wzięta.
czerwony pajak ktos widzial?  doczytalam, ze gniot - to nie ide 😀


Marsjanin - ciekawy, mnie wciagnal

W nowym zwierciadle  - Wakacje - ale sie usmialismy, ogladalismy z ekipa 🙂😉 polecam

wygralam 2 podwojne wejsciowki do kina, teraz tylko wybraz film. Chyba bedzie to Zjawa, choc mam na dysku z napisami to wybiore sie do kina.
I na jaki drugi??? Nie mam pojecia

smartini   fb & insta: dokłaczone
27 stycznia 2016 22:56
Ja czerwonego pająka widziałam - jak dla mnie przerost formy nad treścią - filmowa, mroczna wydmuszka. Lubię dziwne filmy ale tu nie wyszło, przysypiałam i gdyby nie towarzystwo które miałam to bym wyszła

Zjawa obowiązkowo do obejrzenia w kinie. Nad czym się zastanawiasz z repertuaru?
Z mojej listy styczniowych premier -
8. Sekret w ich oczach
Joy
Moje córki krowy
Point break – na fali
Swobodne opadanie
Las samobójców
15. Nienawistna ósemka
22. Dziewczyna z portretu
Syn Szawła
Co Ty wiesz o swoim dziadku?
Labirynt kłamstw
29. Zjawa
Czas próby
Pięćdziesiąt twarzy Blacka
The boy

Na Twoim miejscu wzięłabym Nienawistną ósemkę (jeśli lubisz tarantino), Dziewczynę z portretu, Moje córki Krowy albo Pitbulla - powinny jeszcze lecieć w kinach :P
Myslalam o Lesie samobojcow, maz chce na Nienawistną ósemkę, bo lubi Django i reszte filmow Tarantino)
zastanawialam sie nad Pit Bullem.

Moze teraz pojde na Zjawe, a 2 bilety zostawie na pozniej.
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 stycznia 2016 11:03
Lasu samobójców jeszcze nie widziałam ale i Hatefull Eight i Pitbull są świetne, warto obejrzeć
no to chyba wybiore tego Pit Bulla, bo i dla mnie i dla meza bedzie ok 🙂


Dzis w 13 rocznice lawiny pod Rysami polecam wam film "Cisza" ku pamieci.
http://player.pl/filmy-online/cisza,3254.html
smartini   fb & insta: dokłaczone
31 stycznia 2016 00:32
własnie wróciłam ze Zjawy

szczena opadła mi gdzieś na początku, została na podłodze, nie pozbierałam  😵
Jest może któraś z Was zarejestrowana na VOD? To prawda, że jeden sms za 1 zł z hakiem aktywuje konto na cały rok? I drugie prytanie nie będą mi przychodzić o chwila jakies smsy z reklamami? 😉
hanexxx, http://www.primewire.ag/watch-535566-Izgnanie-online-free  to chyba to, co chciałaś obejrzeć.
szam dokładnie to 😉 ale tu chyba nie ma napisów ani lektora a to rosyjski film 😉 ale dzięki 🙂 na vod jest ten film i jestem w stanie się tam dla niego zarejestrować tylko boje się że co potem będę dostawała smsy z reklamami 5 razy dziennie, a nie cierpię tego  😵 jak to wygląda, korzystacie z vod?
Scottie   Cicha obserwatorka
03 lutego 2016 10:59
A na kinoman.tv jest już Chemia. Ale takie g**** dawno nie oglądałam 😉
Na zalukaj też. Wieczorem będę oglądać
hanexxx, napisy są angielskie z tego co podpatrzyłam.
Na darkwarezie i chomiku na pewno do ściągnięcia są z napisami PL bo mi gdzieś mignęły.

Kurcze oglądałam promo do Chemii jakiś czas temu i wydawało się zacne a tu taki klops.
Scottie   Cicha obserwatorka
04 lutego 2016 11:42
Też się spodziewałam czegoś lepszego po trailerze, a komentarze na kinomanie były wręcz zachwycające. Obejrzałam film ciurkiem do 54 minuty, a później przeleciałam po łebkach do końca.
Zjawa - ciezki. ale zjawiskowo zagrany, przepiekne zdjecia i montaz, absolutnie wylacznie w kinie do obejrzenia albo na super telewizorze, bo zal byloby ujac!

Room kawal dobrego scenariusza! niesztampowy, dobrze zagrany, zaskakujaco cieply przy tej tematyce, polecam!
Faith w pierwszej chwili myślałam ze piszesz o tym http://m.filmweb.pl/film/The+Room-2003-252299  😜  👀
Niekoniecznie 😉
[[a]]http://www.filmweb.pl/film/Pok%C3%B3j-2015-731541[[a]]
No wiesz... Domyslilam sie 😉
Ale żeby oceniać najlepsze filmy trzeba poznać tez najgorsze! The Room jest kultowy 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
07 lutego 2016 14:35
o kurcze, na 2,4 na filmwebie to trzeba sobie porządnie zapracować xD
ja właśnie dziś obejrzałam The Room (ten z 2003). To jest po części fantastyczny film  😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
07 lutego 2016 15:32
a ja przefiltrowałam bazę filmów na filmwebie z kluczem oceny 1-3
I już planuję imprezę tamatyczną/maraton. To będzie czad!!
"Zemsta Niedźwiedzicy", "100 stopni poniżej zera", "Megaszczęki kontra megamacki" czy "Maglownica - odrodzenie".
Abo Birdemic: Shock and Terror(2010)
Agresywne i bezwzględne orły chore na ptasią grypę mordują ludzi, pustosząc zachodnie wybrzeże Stanów.
ocena 1.8

😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się