Wybory 2015 i to co po wyborach.

😁 Bywały już lepsze twory Niż Kukiz 15   [[a]]https://pl.wikipedia.org/wiki/Polska_Partia_Przyjaci%C3%B3%C5%82_Piwa[[a]]
Dla mnie to jednak "ta sama jakość".
tunrida, wiem, że tyś konkretna osoba, i sądzę, że faktycznie "zawsze tak", ale przecież nie wszyscy? A zjawisko jest powszechne.
Paranoicy rządzą, mówisz? Włącznie z Radziwiłłem???
Owszem, to jest istotne niebezpieczeństwo. Że różne gady będą pchać się, nawet nie tyle do żłoba co do władzy. Ale chyba jak świat światem nie ma takiego mądrego, co by wymyślił lekarstwo na to zjawisko.
Nie powiedziałam, że wszyscy, zależy ci na czepianiu się słówek? Muszę tłumaczyć, kto dla mnie w tej partii jest paranoikiem a kto nie?

Kolejna informacja. Sąd podjął decyzję o niedopuszczeniu ekstradycji Polańskiego, prokuratura NIE złożyła na to zażalenia ( Po analizie materiału dowodowego i pisemnego uzasadnienia decyzję sądu prokuratura określiła jako "słuszną". Nie znalazła podstaw do formułowania zarzutów w zakresie procedowania ani błędów w ustaleniach faktycznych sądu. Prokuratura podziela też argumenty sądu, że "poszukiwany na terenie USA zawarł skutecznie z tamtejszym wymiarem sprawiedliwości ugodę dotyczącą wymiaru kary i uzgodnioną karę odbył".)
Sprawa zamknięta, a Ziobro dalej - " Po połączeniu prokuratury z Ministerstwem Sprawiedliwości, co nastąpi w przyszłym roku, bardzo wnikliwie zbadamy zasadność tej decyzji". 
Bo tu nie chodzi oto czy sytuacja jest zgodna z prawem . Tu chodzi o to żeby kierować akty oskarżenia zgodnie z wolą rządzących. Jak słupki sondażowe będą lecieć bo ludzie zobaczą że to wielka ściema , to rzucamy im na pożarcie kogoś znanego jak Polański czy jakiś znany lekarz , po to żeby pokazać że dla nas nie ma równi i równiejsi ............. ( poza oczywiście ,,Nami Samymi'' ) ale o tym , csiiii  😁 Po to p. Ziobro został Min. Sp[rawiedliwości i po to powróci do startej formuły , żeby prokuratura straciła niezależność . Co to za śledztwo , którego wyniku nie można wykreować zgodnie z zapotrzebowaniem rządu  .  😎
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
28 listopada 2015 09:01
Polecam obejrzeć. Profesor ciekawe rzeczy mówił.
http://tvp.info/22541113/27112015-1910
Z Kukizem będzie jak z Palikotem. Szlag go trafi.
tunrida, cóż, fanką Ziobry to też nie jestem 🙁
tunrida, cóż, fanką Ziobry to też nie jestem 🙁


😲 No co ja słyszę !!! Nie jesteś fanką Ziobry ??? Przecież to jedna ze składowych tego rządu. Będzie trzymał za mordę tych co będą podskakiwać .  😎

No jest już projek 500 zł na dziecko. Kto skorzysta , zabiorą mu zasiłek .  😁  Bilans musi się zgadzać .
busch a propos linka,który podałaś.Kaczyński mówi tam wprawdzie o sędziach,którzy działali w PRL-u. A prokuratorzy? PIOTROWICZ - on nie działał?
Bea1, może posłuchasz, co sam Piotrowicz mówi na ten temat?
A Kaczyński mówi też, że na szczęście jest dużo uczciwych, porządnych sędziów.
Że nie wszyscy są nieskazitelni, to nikt mi nie musi mówić, to już wiem z własnych doświadczeń.
Bardzo ciekawy filmik. No i fajnie w końcu zobaczyć wywiad, w którym nikt się nie wcina nikomu w pół zdania.

KLIK
halo pochodzę z Krosna,spędziłam tam prawie 30 lat. Mój Tato był tam prokuratorem /w tej samej prokuraturze,co Piotrowicz/.
Pamiętam głośną sprawę z Tylawy,inne też....
ikarina, o, to może w PL przydałby się tłumacz z polskiego na polskie?

Bea1, dzięki za tego typu info. Piotrowicz zapewniał, że "był w strukturach, żeby pomagać". Jaki będzie teraz, to się okaże. Nie widzę opcji, żeby wszyscy byli nieskazitelni. W jakiejkolwiek opcji. Ani w polityce, ani w sądownictwie.
Bea1, może posłuchasz, co sam Piotrowicz mówi na ten temat?
A Kaczyński mówi też, że na szczęście jest dużo uczciwych, porządnych sędziów.



Taj, a on się samymi takimi otacza.  😁 Np. Sędzia Kryże
Zwłaszcza że sam był niesamowitym bohaterem stanu wojennego  😁
"Piotrowicz zapewniał".....no jasne...a co ma mówić??
"Piotrowicz zapewniał".....no jasne...a co ma mówić??


Bo jak mówi to wie ,a jak wie to mówi  😂
Bea1, np. że to jego sprawa, i że, zaprawdę, jest w "doborowym" towarzystwie?
No cóż, jakoś się PIS-owi późno włącza niuansowanie historii, postaw ludzkich, Gierek był patriotą, mocarstwo komunistyczne nadaje się na przyjaciela, byli partyjniacy na wysokich stanowiskach są co najmniej w porządku  😁 Gdzie ten sławetny podział na czerń i biel?
Zmieszał się i wyszedł szary , jak ich rzeczywistość .  😁
Cały problem w sposobie mieszania tych szarości. Czy mamy szare-bo-szare, czy mamy optyczne zmieszanie czarnego i białego 🙂
halo,Jego sprawa,że uniewinnił księdza molestującego dzieci??? Jesteś tego pewna?
Chyba trochę przesadziłaś w tym momencie.Tu nie ma szarości,jest tylko i wyłącznie czerń.
Bea1, uniewinnił? Jest sędzią?
Ale wyrok pasował do koncepcji PIS ? Bo tak to zawsze mamy prezydenta który będzie ułaskawiał każdego kto będzie uważał że jest niewinny 😂 😁

W zasadzie to powinien anulować 90% wyroków , bo rzadko się zdarza żeby ten co dostanie wyrok uważał że jet winny  😁
Masz rację oczywiście,przejęzyczyłam się. Nie uniewinnił. On tylko stwierdził,że całowanie dzieci,głaskanie ich po brzuszkach,kąpiel jest leczeniem,bo ksiądz ma zdolności bioenergotarapeuty...
Bea1 nie uniewinnił, trzymajmy się faktów. Był szefem Prokuratury Rejonowej w Krośnie, sprawę księdza umorzył podlegający mu prokurator. Piotrowicz bronił decyzji o umorzeniu i szeroko uzasadniał jej słuszność.
Chce mi się wymiotować z obrzydzenia, jak czytam o tej sprawie i obrzydza mnie też ten człowiek. Oślizgły oportunista, obrońca pedofila. Szef komisji praw człowieka? To byłby ponury żart, gdyby to nie była prawda.

edit: Uprzedziłaś mnie. A te wszystkie teksty przecież tylko cytował i nie ma o co się czepiać.
Ok,nie będę się czepiać ale zdania na Jego temat nie zmienię.
No i mamy teorię wielkiego wybuchu  😁 😁 😁 http://www.tvn24.pl/sellin-tupolew-zaczal-rozpadac-sie-w-powietrzu-to-udowodnione,598722,s.html

Cały mój przedwyborczy scenariusz się sprawdza krok po kroku , tylko szybciej niż przewidziałem .  😵

Tylko obietnice wyborcze jakby zeszły na dalszy plan . 😂
Ja to juz mowilam kilka lat temu, ze tak bedzie. Tak myslalam, ze na scenie politycznej nie pojawi sie zaden powiew swiezosci, ktory by odsunal lesnych dziadkow.
W zwiazku z tym jedyna opcja byl powrot PiS.
Zanim sie to stalo, spakowalam manatki i sie zawinelam, zeby sie nie denerwowac 😁
Teraz obserwuje sobie z boku.
Tak jak dla mnie Macierewicz to czlowiek nienadajacy sie do polityki, a wybor doradcy conajmniej dziwaczny- to z drugiej strony te obrzydliwe memy na temat tego chlopaka swiadcza o tym jak bardzo Polacy sa niewrazliwi w stosunku do innych ludzi. Hejt rzadzi i ma sie dobrze- niszczenie zycia ludziom nie jest u nas problemem.
Kreatywna księgowość niewiele tu pomoże http://tvn24bis.pl/pieniadze,79/eksperci-dane-nie-wskazuja-na-koniecznosc-nowelizacji-budzetu,598696.html

A co do doradcy , to młody człowiek pomoże w komputerowych grach wojennych . Pewno jak to dzieci , lepiej posługuje się klawiaturą .  😁

halo , Tania i Murat  roztaczały nam tu takie wizje , że będziemy krainą miodem i mlekiem płynącą , że aż nie mogę się doczekać .  😁 Póki co raczej wychodzi na moje . 🙄

Choć jak patrzę ile energii wkładają w swoją krucjatę w tzw, skok na państwo , to może gdyby tą energię włożyli dla dobra kraju , to może i faktycznie żyło by się lepiej. Ale nie ! nie oni , oni będą wojować dopóki nie zajmą wszystkiego i nie rozłożą kraju na łopatki.  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się