Howrse gra :)

TheWunia, tak, jaką cenę dasz, to kupię  :kwiatek:
Mógłby mi ktoś przetrzymać kasę na pl? 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
30 maja 2015 10:01
Do osób oszukanych przez Benq - wrócił do gry.
Libeerte, jeżeli to aktualne, to mogę ci przetrzymać.
Watrusia, 870tys jak byś mogła :kwiatek:
ok. zaraz wystawiam konia
Watrusia, dziękuję :kwiatek:
pomoże ktoś przerzucić fanty na com? :kwiatek: odwdzięczę się na pl piętą ahillesa/muśnięciem/KM/puszką pandory.
calore,  ja mogę, ale nic nie chcę za to 🙂
Watrusia, pw :kwiatek:
calore, ja też mogę jak coś 🙂
Libeerte, dzięki, ale Watrusia już mnie poratowała 😉

edit. o lol, dostałam ostrzeżenie od Howrse, że reklamuję się imieniem konia  😤 miałam wystawionego na sprzedaż z imieniem chyba "sprzedam OM i pieczęć" i zmienili mi to imię  😵 a fanty i tak sprzedałam  😁
calore,  pogięło ich?? Przecież dużo koni ma imię coś tam reklamujące, jak się wejdzie na sprzedaże to jest tego zatrzęsienie, ja bym napisała do moda jakiegoś.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
31 maja 2015 19:21
Na rosyjskim serwerze, na polu P17 znalazłam karego perszerona. Na pl i com nic..
Dzieciaki już poobniżały ceny Perszów do 35 tys  👿
Watrusia, wolę nie pisać, to było na com, nie chcę żeby mnie jakoś ukarali :/ cholera ich wie, co za przepisy mają na taką okoliczność.
calore, aha rozumiem, bo na pl, to pełno jest takich imion, reklamujących coś tam.
ale zasady powinny być takie same chyba. w takim razie powinni karać za pisanie, że się ma wolne pokrycia, jak się ich nie ma 😁
Mnie mówiąc szczerze to najbardziej wkurza, to jest zwykłe oszustwo. Pewnie że trzeba sprawdzać, ale kurcze, w życiu realnym ludzie oszukują, ale żeby w grze? Przecież gra ma bawić, odprężać, a nie wkurzać. A co do imion-ogłoszeń, kiedyś były takie ogłoszenia, ale zostały zlikwidowane, to ludzie muszą sobie jakoś radzić. Na pl, pełno jest takich "imion" i chyba nikt za to nie kara.
za uciułane diamenty otworzyłam WT

You've won!

You've chosen to claim your gifts on level 3...
Level 1

    argent
    10 000 Equus
    aging point
    4 aging points
    carrot
    80 x Carrot

Level 2

    argent
    15 000 Equus

Level 3

    friandise
    9 x Treat

i brakło mi jednego ruchu do boskiego 😁 o 13 będzie mój 🏇

edit. mam boskiego, a zwykły koń wrócił na swoje miejsce w odpowiednim gospodarstwie 😉
przetrzymałby mi ktoś kasę na pl?  :kwiatek:
Wadera, jaki nick i ile kasy? 🙂
Morwa 870 tys
🙂
Wadera, koń wystawiony 🙂
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
02 czerwca 2015 08:49
Pilnie sprzedam 2xnyx za 6 kuponów  🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇
Brakuje mi do zakończenia promocji.  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
No zaraz się wścieknę, sprzedałam OM od Czarownicy  :kwiatek: i kupiłam za to dwa wyzwania.. i nie było przekąsek! Rozumiecie to  😵  zabraknie mi jakieś 9-10 ruchów jak dobrze liczę, no co za pech, i to nie to, że szłam dalej, a na drugim poziomie mnie wywaliło 😤
[s]znalazłam perszerona w labiryncie, iedy powinien się pojawić wsrod moich koni?[/s]

juz jest 🙂
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
03 czerwca 2015 10:03
wracają do was konie po labiryncie?  👀
Miyako, na tej samej stronie


i brakło mi jednego ruchu do boskiego 😁 o 13 będzie mój 🏇

edit. mam boskiego, a zwykły koń wrócił na swoje miejsce w odpowiednim gospodarstwie 😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
03 czerwca 2015 15:13
Dzięki.  😂
ślepa jestem, starość nie radość :P

następną promocję sobię odpuszczam. przy ruchomych piaskach szczęścia nie miałam  😜


edit: secret rainbow spodziwałam się lepszego wykonania  😎

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się