Howrse gra :)

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 maja 2015 22:31
To ile płacisz za 300 koni?
Znajdzie się 😉
Nie wiem kiedy teraz termin ubijania, ale w przyszłym tygodniu jadę na wycieczkę to jak będę miała wifi to do nich zerkne 🙂


nie ubijałam koni od tego ostatniego razu przez Ciebie, teraz tylko jednego ubiłam jak miałam kupić konia za kupon do piniat, wiec 9 można ubić.
CzarownicaSa, lekcja, nakarm, spać - 45 eq za konia.
W promocji mi pomagał to za dwa dni dostał 40 tys eq bonusu.
Prysznice i poidła mu oddaję w formie bonusu bo z tego nie korzystam.
Teraz podwyższyłam stawkę do 55 eq i wrzuciłam ZHery jako prezent.

Mam chłopaka, który właśnie nie ma dużego stażu a mam tak super kontakt z nim, jest świetny po prostu i bardzo go doceniam.
Myślę o tym, żeby jakoś przelać mu większą ilość kasy w formie bonusu, niech ma i się cieszy bo jemu się zachciało araby rozpłodzić, co mu sypnę to zaraz nie ma  🍴
pfff 20 diamentów za takie gów**
Wygrywasz!
Ostatnim razem wygrałeś za pomocą Złotego Runa…

3*** klasyczne siodło 3*** Klasyczne siodło
punkt dorastania 10 punktów dorastania
pięta achillesa Pięta Achillesa
ja wygrałam 7 OMek, jakieś RO i pięty właśnie 😁 ale tylko 2 Grani. jeszcze o jednego się postaram i będę mieć komplet 🙂
Calore, ale Ci się poszczescilo.
no, na 14 zdrapek połowa się praktycznie zwróciła
szczesciara jestes w tej grze
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 maja 2015 15:16
Potrzebuję 4 koni na kupon, a finanse  i PD mi się kończą... :/ Mam 4 konie w wieku 19-22 lata. Czy któraś z Was nie chciałaby się zamienić? :kwiatek: Mogę w zamian dać CR(WM, OM, ŁA, ZH).
Ja otworzyłam 17, trafiłam 2 Grani, w tym jedną klacz, więc można powiedzieć, że 3. Poza tym 4 objęcia i 5 RO. Nie jest źle.
Ja na razie otworzyłam jedno i trafiłam na Graniegi i RO. Do kompletu, brakuje mi jeszcze jednego.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 maja 2015 15:30
Mnie gra zdecydowane nie lubi- otworzyłam 2 za diamenty i 2 za kupony.
Mam 1 OM, 1 RO i... 2 PA 😵
W dodatku zostało mi 180tys i szalone 89 PD 😎
Watrusia! Ty farciaro! 
dar,  no udało mi się fartem,  ale brakuje mi jeszcze jednego do kompletu, i zastanawiam się czy jeszcze otworzyć, czy nie, bo bidna jestem w kupony i diamenty przez te ostatnie  promocje, gdzie trzeba wydawać RO, diamenty i kupony, bez jakiegoś oddechu na zebranie nowych. Dziadki są w takich cenach, że klękajcie narody! Przedtem spokojnie kupowałam do 70 tyś dziadka powyżej 24 roku życia, a teraz mogę sonie tylko pomarzyć 🙁
też zastanawiam się, czy polować na ostatniego Graniego. powinien być w promocji na koniec roku, zawsze były, więc i tak go pewnie zdobędę. na razie wymyśliłam, że wydam tylko diamenty na te zdrapki, kuponów już nie ruszam.
No nie wierzę! pod wpływem impulsu, wydałam jeszcze 2 kupony i mam ostatniego Graniego  🙂 2 zdrapki i 2 Grani!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 maja 2015 22:36
Wartusia idź być farciarzem gdzie indziej 🤬
A serio to zazdraszam 😉 Ale Ci fajnie! 😀
100% skuteczności 😁
CzarownicaSa, dzięki 🙂   chyba u mnie nastał czas dni tłustych  😀 przy tych promocjach gdzie, potrzebne było WT, miałam dni chude 🤔. Ale fakt, że zostałam przy mizernych resztkach kuponów, o diamentach nie wspomnę, szczególnie że dzikusy poszły na emeryturę.
calore fuksło się  🙂
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
16 maja 2015 18:05
Dziewczyny.
Dostałam taką wiadomość od Kowelan.

"Witaj Temirha!

Zostałaś wybrany/a jako jedna z 5 graczy , którzy z okazji Powrotu Kowelana otrzymają nowego boskiego konia Granita!

Do tego celu potrzebne są nam tweoje dane :

Login:
Imię:
Hasło:
Staż:
Ranking:

Z poważaniem,
Zespół howrse"


Podanie HASŁA? Coś mi tu nie pasuje? Coś wiecie na ten temat?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 maja 2015 18:08
Spam 😉 Na 100%. Owlinet NIGDY nie żąda podania hasła. Najlepiej byłoby to do Ow zgłosić.
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
16 maja 2015 18:11
No właśnie. Sama byłam kiedyś moderatorem (fakt faktem gry), ale NIGDY nie żąda się HASŁA. Ktoś chce pokraść konta. Już to zgłaszam.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 maja 2015 14:38
Po ile kuponów chodzi teraz OM? Mam na zbyciu 6 sztuk i szukam nabywcy.
Dementek, 2 szt za 3k, wirek skupuje
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 maja 2015 17:21
Właśnie próbuję się z wirek dogadać, ale jakoś ciężko to idzie. Drugi dzień mi na wiadomości nie odpisuje, niby się dogadałyśmy co do ceny ale nie wiem, czy wystawiać. Promocja jutro się kończy, kuponów mi dziś potrzeba... :/
ode mnie zawsze kupowała bez wiadomości. Nikt nie siedzi 24h na howrse 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 maja 2015 17:24
No ja to rozumiem 😉 Tylko lubię mieć sprawy zamknięte do końca- zwłaszcza, że dogadywałyśmy się na 4 OM, a jednorazowo mogę wystawić tylko dwa. I teraz nie wiem, czy mam te dwa wystawiać tylko, czy przez kogoś kolejne dwa.
Ja do wirek też nigdy wiadomości nie piszę wystawiam 3om za 5 k i tyle.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 maja 2015 06:17
10ZR, wykićkałam się z kasy, OM, kuponow i koni na kupon...
Mam 3 OM. I tyle. Zero Graniego.
Ech...
Koń którego weźmiemy do labiryntu wróci?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się