Howrse gra :)

Magwis, A co jest w hera pack?

W HP jest Fertility Wand (bliźniacza ciąża), Hera's Privilege (mozna zmienic płeć i maść źrebaków), Aphrodite Tears (źrebak dziedziczy 50% skills klaczy) i Artemis Arrow (a to przespiesza ciąże chyba 😉 )
wątek zamknięty
jak ktoś chce się jeszcze dołączyć do gry to zapraszaaaam  😁
[[a]]http://www.howrse.com/?parrain=maaad%C5%BA[[a]]

edit: robię 4 level, i tam potrzeba 8 urodzin i 100% w dwóch kategoriach. myslicie, że mi to zaliczy, skoro nagle kupiłam klacz, która ma to wszystko?
wątek zamknięty
Mam na zamianę:
Black orchid : 1
Fertility wand : 1
Medusa's blood : 1

Chętnie się wymienię na Chronos Timer lub Golden Apple lub Eoulos Wind lub Water of youth 🙂
wątek zamknięty
Magwis za 3 dni będę w stanie Ci przesłać eolus wind - dasz w zamian fertility wand?
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 kwietnia 2009 15:38
W HP jest Fertility Wand (bliźniacza ciąża), Hera's Privilege (mozna zmienic płeć i maść źrebaków), Aphrodite Tears (źrebak dziedziczy 50% skills klaczy) i Artemis Arrow (a to przespiesza ciąże chyba)
odrobinke pokrecilas 😉
hera's privilege pozwala wybrac masc, plec zostaje systemowa
teras: nie 50% skills klaczy, tylko o 50% wiecej niz normlanie dostalby zrebak (np zrebak urodzilby sie z 100 IBS, przy tears bedzie mial ich 150). wniosek jest taki, ze tears warto uzyc tylko w przypadku krzyzowania rodzicow z 100 BLUP
Artemis Arrow nie przyspiesza ciazy jak takiej, dziala w przypadku uzycia aging points. jezeli postarzamy klacz punktami, to nie starzeje sie ona o 2 miesiace, a o 4
to takie drobne sprostowanie. generalnie Hera's pack jest niesmowicie fajnym produktem z BM, ale ze wzgledu na swoja wartosc dobrze ja uzywac naprawde niezlych klaczach 🙂
wątek zamknięty
Szepcik, nie ma sprawy 🙂
wątek zamknięty
ok, to ja jak już będę mogła to prześlę eolus wind (z konta: szepcik) a jak będziesz wysyłać fertility wand to na konto: maaadź poproszę  😎
wątek zamknięty
Szepcik - do poziomu i tych zadań musi być koń własnej hodowli.

A w ogóle to złapałam dzisiaj coś czekoladowego (chyba żółwia) z HOPem, a tam same turnipy, jabłka i różne takie nieciekawe rzeczy  🙁
wątek zamknięty
patataj   tyle smaku - we fraku
16 kwietnia 2009 16:57
ja mam tylko jedno jajko, bo mimo, że sporo siedzę na howrse mało mi się pokazuje... Kiedyś jeszcze jakieś czekoladowego kurczaka złapałam, ale tam tylko 2 turnipy były...


Właśnie złapałam drugie jajko 😲 ! Mam jeszcze pytanie... Mam kilak mashów, ale nie wiem jak je dać koniowi. Konik niedawno miał kolkę i ma mało HEALTH . Czy taki mash pomoże odzyskać te punkty? Jak podać mash?
wątek zamknięty
Bardzo chętnie przyjęłabym od kogoś ZŁOTE JABŁKO na moje konto "jorybak"
Odwdzięczę się, jak tylko będę miała coś fajnego  :kwiatek:
wątek zamknięty
Właśnie złapałam drugie jajko 😲 ! Mam jeszcze pytanie... Mam kilak mashów, ale nie wiem jak je dać koniowi. Konik niedawno miał kolkę i ma mało HEALTH . Czy taki mash pomoże odzyskać te punkty? Jak podać mash?

Musisz mieć Health Mash, dodaje do zdrowia konia 10 punktów. Jak masz po lewej stronie panel do karmienia konia,  to normalnie tam klikasz i jest Mash, wybierasz sobie z listy Health Mash 🙂
wątek zamknięty
patataj mash możesz dawać jak koń skończy 3 lata co kilka dni, w zakładce "Feed my horse" jest opcja podania mashu. Health oczywiście podniesie health mash, ale nie możesz go kupić, musi być w EC w którym stoi Twój konik. Health trochę podnosi pobyt na czystym padoku i po nocy, chyba że zmarznie.
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 kwietnia 2009 18:00
http://www.howrse.com/marche/enchereVoir?id=3051815&message=vente

Na sprzedaż!
Reorganizuję hodowlę na inną rasę...
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 kwietnia 2009 18:39
Wistra a ja Ci mam w koncu wysyalc te 2 x piece of cloud wzamian za medusa's blood i golden apple?
wątek zamknięty
martva, mam zablokowane na razie wysyłanie do znajomych  😵
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 kwietnia 2009 18:41
Hehe ok, ale,ze tak powiem masz dla mnie "zarezerwowane" te dwa produkty?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Mogę, tylko w sumie wolałabym coś innego niż chmurkę :P
Za ten czas nauczyłam się blup'ować 🙂
wątek zamknięty
kto mnie zaprosił?
wątek zamknięty
Sznurka ja 😉 Na poprzedniej stronie napisałam, że chce się z Tobą wymienić 😉 Ty mi pandorę, a ja Tobie Fertility wand.
wątek zamknięty
Carmen, jak tylko sie stronka naprawi wysyłam

edit
musisz chyba byc 10 dni zaraejestrowana by dostac "cos" więc musimy zaczekac
wątek zamknięty
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
17 kwietnia 2009 10:03
już tylko dwa jajka!!!
aaaa!!!!!!
miło by było jakby mi się trafiły... xD


czy ktoś chce się wymienić ?
poszukuję orchidei a w zamian oferuję medusę
wątek zamknięty
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
17 kwietnia 2009 10:23
Wymienię za passa, chrono's timer, piece of cloud (KONIECZNIE, w każdej ilości!) albo zobaczymy, proszę o propozycje Smile

Medusa's blood x4
Golden apple x2
Horseshoes forged by Hephaestus x1
Centaur's saddle x1
Fertility wand x1
Morpheus' arms x1
Pandora's box x2
Black orchid x2


wistra, masz jeszcze black orchid?

mogę w zamian zaoferować medusę lub coś w przyszłości jak złapię 🙂
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 kwietnia 2009 10:25
Dzisiaj mija 30 dni mojej gry i mam już 1 pkt karmy 🙂
wątek zamknięty
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
17 kwietnia 2009 11:27
gratulacje i życzymy dalszej cierpliwości mi mija 70 ;p
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 kwietnia 2009 11:46
Kolejne jajo 😅
Jeszcze tylko 2 🙂

I urodziło mi się coś takiego 🙂
http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=6536266
wątek zamknięty
aleqstandra mam, ale medusy za nią nie chcę...
wątek zamknięty
jak zapisać konia na competition?  😡

// już sobie poradziłam  😉
wątek zamknięty
co to są te jajka i jak ich szukać ??

ktoś poszukuje instruktoraa ?? ;D
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 kwietnia 2009 13:45
Miss-iakowa, Wyskakuje ci takie latające 'ufo' a ekranie i trzeba w to kliknąć.

fin, P prawej stronie na dole masz zakładkę COMPETITION i 4 rodzaje zawodów. Wchodzisz w któryś z nich i wybierasz zawody
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
17 kwietnia 2009 15:06
Miss-iakowa - JA POTRZEBUJE INSTR! Ja! Daj na jaki nick mam Ci zarezerowac prace!  😅 :kwiatek: 😅
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.