Młode Konie

Wojenka, brawo, gratulacje i respekt dla Ciebie za Twoją pracę 🙂
I wszystkiego najlepszego dla Muja!
Wojenka, gratulacje! I dawaj znać, co u niego w nowym miejscu!
Wojenka, gratuluję 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
11 marca 2015 21:48
Katharina   "Be patient and trust in the process"
11 marca 2015 23:30
galopada gratulacje!  Gdzie Jula wyjeżdża ? Jakie przeznaczenie?  😅  🏇

wojenka gratuluję!  Niech się Muja dobrze rozwija i pokazuje na co go stać  👍
Wojenka o nie, moje ulubione voltowe arabiszcze. Życzę mu powodzenia w nowym domu i mam nadzieję, że będziesz się dzielić zdjęciami jak coś dostaniesz :kwiatek:
Wojenka Gratuluję  😀 
deborah jak miło znowu widzieć Twojego cudownego CB! Zazdroszczę możliwości jazdy, nawet krótkiej  :kwiatek:
Wojenka wielkie gratulacje! Oby się dalej rozwijał  🙂

Już nie mogę się doczekać, za tydzień znowu zobaczę młodego. Podobno nareszcie się wybiera na zawody - do Szarych. Mam nadzieję, że dojdzie do skutku. Trochę szkoda, że koń zdrowy, w formie a nigdzie się nie pokazuje.
Na szczęście sezon wakacyjny już zaplanowałam więc nie ma zmiłuj, co drugi weekend zawody  😍 Obym tylko wróciła do jako takiej formy po tylu miesiącach bez siodła  😵
Wiecie gdzie mogę zobaczyć listę klaczy zakwalifikowanych na ZT Bielice 27. lutego tego roku?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
14 marca 2015 18:18
Na stronie PZHK w zakładce Zakłady Treningowe Klaczy.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
14 marca 2015 19:11
Wojenka, cudny. Naprawdę.

Moje szare z L: klik

I z pierwszego w życiu P: klik

(P jest od 2, bo po skoczeniu 1 miałam zatrzymany czas, bo zawodniczka, która była oprócz mnie na parkurze rozbudowała niechcący piątkę, zahaczyła ją z koniem, i trzeba było ją odbudować 😉)
anai, ja niezmiennie będę zachwycać się szarakiem.Widać, że jest mega zrównoważony 🙂 i progresujecie w tempie ekspresowym, co to dla niego taka Ptka 😉
aniaagre, dzięki!

Nie mam siły pisać, padam dziś na twarz. Wrzucam tylko film z całego weekendu:

JEstem mega z szaraka zadowolona 🙂
Przedstawiam moją 3-latkę Bella Luna G, właśnie zaczęła pracę na lonży.
monia, napisz coś więcej o niej 🙂
Moje dziecię końskie wczoraj skończyło 5 lat..
Klacz moje hodowli, ojciec to mój Bajdar, matka Carmen. Ona jest pół siostrą mojego rudego. 


Foto. Rudy 4-latek , może dziś mi się uda zrobić foty klaczy jak chodzi 6 raz na lonży .

aniaagre To Wszystkiego Najlepszego dla twojego dzieciaka, dawaj foty .
anai, piękny ten Twój siwy i widać, że silny! Można wiedzieć skąd go wyczarowałaś 🙂? Z Polski?

suwi, dzięki. Papier ma niemiecki, ale kupiłam go w Pl.
aniaagre, sto lat w zdrowiu dla ogona!!!
monia, ależ okrąglinek z młodej 🙂 Fajna. A jak rudy i przygotowania do debiutu?
anai Nie mam pojęcia kiedy debiut, planowałam w ten weekend ale mając 2 ogiery na zawodach to za dużo stresu .
dziękuję w imieniu młodej. Życzenia zdrowia się przydadzą.. zdjęcia to co najwyżej padokowe mogę wstawić.. może jutro coś słonecznego uchwycę 🙂
aniaagre, zdrowie zawsze i każdemu się przydaje 🙂 Dziś żałowałam, że aparatu nie było komu dać, bo taką piękną mieliśmy pogodę. 
galopada_   małoPolskie ;)
21 marca 2015 16:19
Katharina, przepraszam, że dopiero teraz. Prawdopodobnie pod Rzeszów. Nie ma jeszcze podpisanej umowy 😉 za tydzień będzie wszystko wiadomo 😉

Tylko teraz mam braki w młodzieży - nie mam czego jezdzić ani zajezdżać. Przyjdzie mi chyba czekac do małych Juśków za 2 lata, bo Destino po Dionizosie zrobił się takim cukiereczkiem, że na pewno się szybko sprzeda. Zdjęcia wkrótce 😉
Wpadam do tego wątku w poszukiwaniu młodej klaczy, nie wiem zbytnio do jakiego wątku dodać tego posta, a że młoda to spróbuję tutaj. Właściwie to szukam osoby, która zna klacz Mexika - 4-latka, niezajeżdżona, 4 białe nogi, łysinka, wzrost ok. 165. Właścicielem jest chyba p. Z. Brzozowski (nie wiem teraz czy nie pomyliłam z kimś innym). Ktoś ma jakieś zdjęcia albo chociaż kontakt na codzień z tym koniem?
Obecnie szukam konia i trenerka powiedziała, że ona może być całkiem fajna (widziałam ją jako źrebaka, ale średnio pamiętam). Młoda jest gdzieś w kuj-pom., a przynajmniej tak mi się wydaje.
Czy może iść do wątku lokalnego? Sama już nei wiem :/.


Jeśli są jakieś błędy, to przepraszam, ale komputer mi zwariował i podkreśla wszystko na czerwono.
Katharina   "Be patient and trust in the process"
21 marca 2015 19:00
galopada_ sorry ale u Was to same cukiereczki więc nie dziwota, że wszystko sprzedaje się w super tempie  🙂 Pochwal się jak już będzie wiadomo na 100% jaka przyszłość ją czeka  🏇  🙂
Znowu długo nas nie było, mega dużo działo się tutaj pod naszą nieobecność... Mój młody już prawie miesiąc po kastracji, dzisiaj pierwszy raz wsiadłam i muszę się pochwalić - widać już pierwsze efekty, po raz pierwszy jeździło mi się dobrze, bez ciągłego chodzenia w pionie.  😀 Udało mi się złapać kamerzystę więc dorzucam filmik z moimi dzieciakami. Drugi chłop kończy w tym roku 9 latek, więc do wątku chyba nijak nie pasuje ale doczepię go w ramach gratisu.  😁



Czy spotkaliście się kiedyś z lenistwem u młodziaków? Mój niespełna czterolatek to największy leniuch jakiego kiedykolwiek spotkałam. Do tej pory wszystkie młode z jakimi miałam doczynienia były bardzo do przodu, a temu gówniarzowi się po prostu nie chce. Wykluczam problemy zdrowotne, badania wyszły bardzo dobrze. Na padoku się nie męczy, bo aktualnie chodzi na małym kółku, więc nie ma miejsca.
Trening ma urozmaicony, przemyślany. Pod siodłem pracuje od miesiąca, wcześniej pracował na lonży i skakał w korytarzu, problem był ten sam.
Dostaje ok. 2 kg owsa dziennie (szacuję, bo nie wiem ile dokładnie ma u nas miarka)
+ ok. 1 kg paszy Hilight Improver i witaminy. Może to trochę za mało?
Koń mojej trenerki jest też takim leniuchem, ale powoli z tego wyrasta (6 latek 😀).
Pialotta, mój  miał  lenia  latem,  kiedy  wychodził  na cały  dzień  na trawę i dostawał  wtedy  mniej  jeść  niż  w domu. Problem  zniknął  po wakacjach,  kiedy  wrócił do kilku  godzin  na padoku i do jedzenia  ok 4,5 kg  owsa  (plus  dodatki ) dziennie.

Byliśmy  dziś  na ostatnich  halowych zawodach w tym  sezonie.  W L było  super.  W P byłoby  rewelacyjnie  (prowadzenie  w dystansie  w końcu  po mojemu,  skoki  miód malina ) gdyby  szarak  nie zobaczył  ducha  w postaci  beżowej  deski  na przeszkodzie. Pokonała  nas dziś.
Lka: 

Ptka :

I pierwszy  z hitów  dzisiejszego  dnia,  czyli  spragniony  konik :


Drugim hitem  jest to, że  młody  sam się  pakuje  i wypakowuje z trailera. Nie miałam  nikogo  do pomocy  więc  musiałam  sama go wyciągnąć, potem wsadzić  i znów wyciągnąć  z przyczepy,  okazało  się  że  nie stanowi  to problemu  dla dzieciaka  🙂
Pialotta Mój młodziak (3,5) to ogromny leń. Je dużo, powiedziałabym, że nawet bardzo dużo, z padoku nie korzysta - notorycznie wyskakuje, z karuzeli również - biega pod bramkami. Większość dnia spędza w boksie a i tak nigdy 'nie ma siły'. Wyniki badań bez zarzutu, dostaje dziennie 9 miarek owsa do tego pasza i otręby. Myślę, że po prostu taki typ. Koń to koń, a każdy koń jest inny, zdarzają się i lenie także u młodziaków.  😉

anai Po czym jest Twój młodziak? Ile ma w kłębie? I spragniony siwy genialny  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się