Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

asds   Life goes on...
31 marca 2009 19:04
Grrr...Nie odbieraja telefonow w zadnym mustangu :P
asds,  ja mam z mustanga owijki polarowe, wygrane na zawodach. Osobiście bym ich nie kupiła. Kolor niby biały, tak naprawdę ecru, polarem tego też bym nie nazwała (no i dziwnie pachną  :icon_rolleyes🙂. Wolałabym wydać 10 zł więcej i kupić np z jumpteca.
Tu widać ich cudowny biały kolor
asds   Life goes on...
31 marca 2009 21:48
Suma sumarum zaopatrzam sie w JArpole forumowej Deborah
Hmmm ja tez mam dwa komplety wygrane i oba są białe, białe. Może trafiły Ci się jakieś wybrakowane? Albo po prostu ecri (calkiem mozliwe ze maja taki kolor dostepny..) Jeśli o jakość polaru chodzi to na mój gust jest w porządku. Ot normalny  🙂

Żeby nie być gołosłownym, białe?
Dziewczyna Szamana   Prawdziwa Świętokrzyska Wiedźma
31 marca 2009 22:35
Sorry za  🚫 ale... Jak zawijacie Wasze owije lidlowe? same czy z podkładkami?
amazonka*, u moich jest taki bardzo cienki polar (w zestawieniu z wszystkimi moimi pozostałymi polarkami widać różnicę ogromną) , jak szmatka trochę i są obszyte białą nitką. Więc może rzeczywiście trafiły mi się wybrakowane. W sumie nie ma znaczenia, bo wygrane i tak cieszą 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
01 kwietnia 2009 08:52
Lidlowe bez podkładek.


A wygląda to tak:



deborah   koń by się uśmiał...
01 kwietnia 2009 09:07
martva, a dlaczego tylko na przody?
półlans ;P
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
01 kwietnia 2009 09:09
Na Diablosie na przody bo w sumie mialy byc zalozone tylko do zdjęcia 😉 A na Rywalu nigdy nie umiem mu zawijac tylow - i tak tez bylo na tamtym treningu :P Zawinelam, a te mu zjechaly! 😀 Nie wiem jak mogły! 😉
deborah   koń by się uśmiał...
01 kwietnia 2009 09:10
za nisko zawijasz ;]

lidlowe z podkladkami

i bez:
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
01 kwietnia 2009 09:16
Zawsze z podkładkami:
deborah   koń by się uśmiał...
01 kwietnia 2009 09:19
dla lansu czy z konieczności te podkładki? u mnie zdecydowanie lans 😉
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
01 kwietnia 2009 09:27
Konieczność:
- w owijkach jest elastyk, a ja w kwestiach nóg Kulesława jestem "na wyrost przeczulona" 😉
- jak się wałkoń leni, to strychuje

Dla lansu i efektu smukłych nóżek używamy czasem cieńszych podkładek, ale tylko przy określonych założeniach (koń regularnie wsiadany, rozruszany i powyginany)
z innej beczki ..

Wiecie może czy w decathlonie istnieje możlwiości "zamówienia" jakiegoś produktu , w sensie wyrażenia ogromnej potrzeby posiadania czegoś czeo nie ma na sklepie ale jest na ich stronce?? bo we Wrocku cos krucho ostatnio ze sprzętem i tak sie zastanwiałam czy moze zasugerowac im delikatnie zeby cosik rzucili 🙂

i wciąz czekam na koniec remontu w go sport z marzeniem ze w koncu bedzie to porządny dział jeździecki 🙂

[quote author=ona_mala_mi link=topic=485.msg218921#msg218921 date=1238619316]
z innej beczki ..

Wiecie może czy w decathlonie istnieje możlwiości "zamówienia" jakiegoś produktu , w sensie wyrażenia ogromnej potrzeby posiadania czegoś czeo nie ma na sklepie ale jest na ich stronce??
[/quote]

jest taka możliwośc bo sama tak zamawiałam  😉
[font=Verdana]z innej beczki ..

Wiecie może czy w decathlonie istnieje możlwiości "zamówienia" jakiegoś produktu , w sensie wyrażenia ogromnej potrzeby posiadania czegoś czeo nie ma na sklepie ale jest na ich stronce??[/font]



z doświadczenia wiem że zamawiać można ale nie ma co liczyć, że zamawiany sprzętu w końcu trafi do sklepu :-(
Manta   Tyłkoklep leśny =)
02 kwietnia 2009 10:55
Zamówić można, z tego co wiem, oni sporej ilości artykułów do sklepów nie biorą ot tak tylko właśnie na zamówienie. Więc próbuj =)
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
02 kwietnia 2009 10:59
w niemcolandii juz jest w sklepach wiec niedługo u nas.

Nie mogę dogrzebać się oferty na ich stronie lidl.de
Napiszesz cóż takiego się pokazało?  :kwiatek:
właśnie, bo też ciekawa jestem i zastanawqiam się czy zbierać kase na wyprawe do Lildla :PPPPa powiedzcie mi, w lidlu były czapraki? jesli tak, czy ma ktoś? jak sie sprawują??
W lidlu obok mnie nie było  😤
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
02 kwietnia 2009 11:57
Nirv, nie, w lidlu czapraków nie było nigdy 😉
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:

Chyba były: granatowe z alcantry, dość porządne, ale cena nie powalająca (no chyba, że to netto było).
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
02 kwietnia 2009 12:12
halo, to netto było 😉

A właśnie, kiedy było netto?
No niestety - w marcu było  🤔
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
02 kwietnia 2009 13:07
Żartujesz!?
i nikt nic nie pisał...  🤔
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 kwietnia 2009 15:45
U mnie w marcu w netto nic nie bylo 😉
W zeszłym roku!!!  🤣
W tym ciągle cisza. Dlatego to "niestety" było - boję się, że nie będzie - a koniecznie potrzebuję butków, bo latam w nich rok okrągły (wszędzie poza tańcami etc.) i pomału zaczynają wyglądać jakby... do stajni i na konie były przeznaczone  🤣
a ja potrzebuje wędzidła!  😫 nie wiecie jaki to był rozmiar? bo ja jak byłam to były resztki ale o rozmiarze nic nie było ;/
13,5, jak chcesz to u mnie leży jedno lidlowskie nie potrzebne :P xD
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się