Howrse gra :)

julka177,  konkretnie na 30 dni.
Tak 10 🙂 Bardzo chętnie, piszę już Ci pw  :kwiatek:
Dunkaa, ja również mogę, jeżeli nadal potrzebujesz 🙂
Tak chętnie!  :kwiatek: Tylko możemy dogadać się jutro?  :kwiatek:
dunkaa zrobione 😉 :kwiatek:
przygarnę wszystkie niechciane puszki pandory na rosolowa 🙂
wystawione 🙂
I to po tej akcji był tu taki ponury nastrój, że zawsze revoltowicze sie wspierali, a teraz jest wyzysk 😉 i wtedy ja podarowałam kilka rzeczy, wiec w sumie na dziś moge komus podrzucić zestaw harmonii 🙂


Dziwisz się jak są takie osoby, RV dużo pomaga ale są też naciagacze którzy szukają naiwnych, albo wykorzystują tych którzy jeszcze nie ogarniają całej gry...
wystawione 🙂


dziękuję!

Czarownica - również dziękuję 🙂😉

Schodzą mi 9 szt na miesiąc
Sprzedam paczkę 10 kuponów!
Wystawione na allegro, w atrakcyjnej cenie 😉
Cierp1enie, wystawiłam 4 puszki.

Słuchajcie dziewczyny, bardzo mi przykro, że moje ceny są specyficzne ale właśnie za tyle udaje mi się sprzedawać/kupować przedmioty.
To nie jest moja wina, że pewna laska zaoferowała mi kiedyś 1 kupon i 25 tys za RO a ja chętnie skorzystam bo czemu by nie.
Zobaczcie sobie po ile chodzą na wymianach, czy wszystkie tam są za 100 tys ?

To nie jest bycie naiwnym, dużo osób ma samochód, dajmy na to warty 100 tys.
Ale potrzebuje na cito pieniędzy i okazuje się, że sprzedają za ok. 60 !


O graczce wirek też Wam ja napisałam.
Napisałam Wam ostatnio podpowiedź jak sprzedawać KM żeby uzyskać więcej kasy, może powtórzę:
KM --> PA
PA --> 2 X KM

Kurcze, chociażby sytuacja z Zestawem Hery, jest wart wg. Czarnego Rynku 3 kupony jak OM.
Sprzedać OM za jeden kupon nie jest w ogóle problemem, a kto chce kupić Zestaw Hery za kupon ? Nikt, maksymalne oferty na prezentacjach widziałam za 80 tys. I teraz nagle mam dziewczynę, która też kupi za jeden kupon jeden zestaw hery i co, mam z tego nie korzystać ?
Proszę  4 osoby o podesłanie znajomej na pl pd (nick ravechic), oddam od siebie, poniewaz jak wiadomo bezpośrednio nie mogę wysłać.
[s]niech odbierze zaproszenie.. [/s]  poleciał, nawet dwa. 🏇

ktoś coś, jeszcze by chciał ?  🙄
"wszystko za darmo najlepiej"  🙄
Punkt oddany i dziękuję w imieniu znajomej i swoim 🙂
Ja bym jeszcze chciała troche pozytywnego nastawienia, a nie dawania czegoś z wielka łaską  :kwiatek:
Szukam osoby do uśmiercenia 10 konia na kupon! Konie w wieku 30 lat. Zapłata do ustalenia, eq, cr(omki, itp) czy kupon
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
19 września 2014 18:36
W jakim wieku konie?
Sprzedam Złote Jabłko za Equus. Propozycje?
Znacie kogoś kto kupi 2x OM za 3 kupony ? Najchętniej sprzedam od razu 4 OM.
[s]niech odbierze zaproszenie.. [/s]  poleciał, nawet dwa. 🏇

ktoś coś, jeszcze by chciał ?  🙄
"wszystko za darmo najlepiej"  🙄


trochę głupio mi teraz przyjąć te puszki
Przyjmuj sobie, tekst był do osoby, która skomentowała ze nie chce kupić chmurek za kupony (taniej na wymianach nawet).

Koka,  możesz wystawić na mnie (kuciaczek) na pl.
Chętnie kupię te OMki.
dar wystawione. Mogę sprzedać Ci jeszcze dwa jak chcesz. Innych też chętnie oczywiście obdaruje bo trochę tego mam
Ktoś mógłby dzisiaj pożyczyć mi 3 kupony? Jutro oddam dwa, w poniedziałek trzeci, chyba, że ktoś mi jutro ubije konia
Nancy - jak 3 to ja mogę wystaw konia na rosolowa
Wystawiony  :kwiatek:
Koka, chętnie kupię kolejne dwa w następnym tygodniu, chyba, że mogłabyś wystawić na inne konto to nawet jutro (na pw podam login).
Przyjmuj sobie, tekst był do osoby, która skomentowała ze nie chce kupić chmurek za kupony (taniej na wymianach nawet).

Koka,  możesz wystawić na mnie (kuciaczek) na pl.
Chętnie kupię te OMki.


Nie potrafisz wprost napisać? Popatrz może na siebie jak naciągasz, przykłady są wyżej. Re-Voltowicze powinni trzymać się razem jak było kiedyś że każdy tu sobie pomagał a nie żerował na innych, wystawiając cenę nawet wyższa niż na Howrse. Z reguły rzeczy z CR sprzedawane są o połowę taniej niż w Howrse dzieląc chmurki na pół wychodzi kupon za dwie, spotkałam bardzo dużo ludzi kupujących tak. Mówisz że cena z kosmosu... mniej z kosmosu niż Twoje RO za kupon i 25 000

Sorry za 🚫 ale działa mi to bardzo na nerwy. I nie nie mam problemu ze sprzedaniem czegoś taniej niż nawet są ceny u graczy czy wystawieniem czegoś za darmo, ale nie zrobię tego osobie która patrzy by zarobić na innych lub ciągle zrzędzi i marudzi...

Cierp1enie zobacz na wymiany 🙂
przygarnę wszystkie niechciane puszki pandory na rosolowa 🙂

Będę Ci wystawiać co tydzień, bo mam mnóstwo, a potrzebuję tylko jednej miesięcznie - zacznę od poniedziałku, jak będą nowe wymiany 😉
Na czym teraz najlepiej zarabiać jak rzep niema w OJ?
ChemiK,  kolejny problem bo kupię od Koki OM za cenę,  którą podała? Na tej samej stronie pisałam o wirek, sądzę, że wie za ile ona sprzedaje.
Nie wiem, może baner powinnam zrobić lub plakat na pierwszej stronie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się