Zdjęcia Naszych Koni

Brzask uwielbiam oglądać Twoje rudości! Nie dość że rudy sam w sobie obłędny, to jeszcze w moim ulubionym kolorze... Świetnie się prezentujecie  👍.
wątek zamknięty
Brzask, na ostatnim zdjęciu jakieś jasne plamki ma, a tu szyja, a tu coś... Cóż to? 👀
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
30 marca 2009 19:31
breakawayy , dziekuje  🙂  special for you one more




Gozya , chyba nie rozumiem o co ci chodzi. Jasna plamka na szyi to wicherek a reszta odrastające futerko po starych rankach po zabawie z kolegami.
wątek zamknięty
Ajj tylko schrupać 🙂.
A i ja dam coś od siebie :P. Z lata w lutym, ostatnie nasze zdjęcia, bo jak na razie nie ma mi kto ich porobić :P.
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
30 marca 2009 19:46
Pastela, bardzo urodziwy i taki 'ogierzy' w typie 🙂 mi sie podoba 🙂 tylko grzywa mowi 'zrob cos ze mna' 😉

ile ma lat i po jakich rodzicach?
wątek zamknięty
Ruda_H   Istanbul elinden öper
30 marca 2009 19:49
Pastela, muszę przyznać, że mnie też "kupił" swoim spojrzeniem a na dodatek gabarytowo mój typ 🙂

chętnie zobaczę go w ruchu jak już zacznie chodzić regularnie
wątek zamknięty
kpik   kpik bo kpi?
30 marca 2009 19:51
szafirowa,  o fajnie, że tu wpadłaś ;] mogłabym prosić o ocenę umiejętności aktorskich mojego kunia? - on chyba probuje naśladować Twojego Crossa :P
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
30 marca 2009 20:05
kpik, ooo,wlasnie zauwazylam 😁 nawet uszaty 'samolocik' sie zgadza 😉 hehe 'prawie jak' 😉 on musial gdzies fotki podejrzej i pokazywal innym 'a widzieliscie kiedys konia co ma taaaak o' 😉
wątek zamknięty
kpik   kpik bo kpi?
30 marca 2009 20:09
łał przekażę mu! ucieszy się chłopak. to potwierdza jeszcze bardziej słuszność jego ksywki :P "aktor" wpierw była od imienia, a teraz ma potwierdzenie praktyczne buahaha
wątek zamknięty
szafirowa - grzywa już przerwana  😁
ma 6,5 roku,
ojciec:  Apollo sp    po Caletto's Son hol.
matka: Ilona  wlkp  po Lemur wlkp

Dzień po przyjeździe pojechałam w teren z koleżankami, wałaszek jest chętny do przodu, fajnie pracuje w stępie, w kłusie wygodny, reszta za mną musiała galopować  🤣 po kłusie nie chcieli, abym zagalopowała, więc im odpuściłam  😉 a po 2 dniach pojawiło się pokasływanie, ale wet zbadał i stwierdził infekcję spowodowaną zmiana stajni, transportem itp. więc na razie delikatnie się ruszamy

Ruda_H
- już niebawem  się pokaże 😉 a i ja zobaczę co potrafi, choć juz wiem, że nie za wiele. Chodził w tereny i tyle, ale zwinny jest i gibki.
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
30 marca 2009 20:38
pastela ale paczus! uroczy jaki! bedziesz miala z czego miesnie budowac! super🙂

kpik u ciebie co kon to lepszy  😁
wątek zamknięty
Pursat

oj naprawdę  😡
bardzo mi miło

Alicja_8
dziękuję baardzo  :kwiatek:

wątek zamknięty
OT
caro Przepraszam, ale mnie od niejeżdżenia już odbija! Aktualnie Absolutnie Każdy Koń mnie wzrusza!  💘
wątek zamknięty
Gozya , chyba nie rozumiem o co ci chodzi. Jasna plamka na szyi to wicherek a reszta odrastające futerko po starych rankach po zabawie z kolegami.


Aha, no to już nic nie mówię 😉
wątek zamknięty
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
31 marca 2009 16:43
a to my z dzisiaj  po baaaardzo długiej nieobecności w stajni i na forum 😀iabeł:













i kilka innych stajennych potworow 😉










Kibirka i Manuela









wątek zamknięty
O jejku co się stało, to Nigeria prawda? Strasznie zmizerniała
wątek zamknięty
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
31 marca 2009 17:23
od listoada była koniem typowo podkowym, czyli średne jedzenie, brak treningu i odpowiedniej opieki dlategp tak wygląda... ale mam nadzieje że wszysko się zmieni 😉
wątek zamknięty
miała jakąś kontuzję, czy stała, bo nie miał kto jeździc? strasznie wygląda, pracuj z nią (nad nią), bo to piękny koń był  🤔

🚫
tu mojej kumpeli koń który chodzi na lekkie jazdy 1-2 razy w tyg (spacery, trochę kłusa - od 2 lat z przerwami na większy ruch w wakacje) ale tak nie wygląda, choc kiedyś w innej stajni marniała, jak właścicielka nie przyjeżdżała, bo prawie nic do żarcia nie dostawała...
dzisiaj




tu mój z dzisiaj




z Dolarem forumowej kaalarepy
wątek zamknięty
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
31 marca 2009 18:15
miała lekką kontuzje, plus brak jeźdzca i wyszło jak wyszło...

tak dla przypomnienia jak było kiedyś...













wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
31 marca 2009 18:24
Pinesska- uwielbiam patrzeć na Twojego koniowatego, a koń koleżanki ma cudowny ogon 😜
Nesta- Zdjęcia piękne, wreszcie się wybrałyście i mam nadzieję, że będziesz u niej częściej bo inaczej 🤬
wątek zamknięty
Slojma dziękuję ślicznie! bardzo mi miło  :kwiatek:

nesta w takim razie trzymam kciuki za was! będzie dobrze  😉
wątek zamknięty
Ach ta wiosna, aż sie życ chce 😀




wątek zamknięty
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
31 marca 2009 19:19
jumpgirl  jakie ciacha  😍
wątek zamknięty
ciach...

z takimi pytaniami proszę na priv / a.
wątek zamknięty
jumpgirl

żadam informacji na temat karego !!, prześwietny jest  😜 😍
wątek zamknięty
ciach...

takie teksty proszę trzymać przy sobie, ewentualnie pisać na priv. za próby wszczynania kłótni - ostrzeżenie na tydzień. / a.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] za próby wszczynania kłótni i brak kultury. wygasa 6 IV 09
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
31 marca 2009 20:09
ciach...

czy naprawdę ZNK są miejscem do tego typu tekstów? / a.
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
31 marca 2009 20:10
jumpgirl- co to za kare piękności
wątek zamknięty
Pinesska Uwielbiam twojego smoka  😜
wątek zamknięty
heh straszsznie mi miło to słyszec (swoją drogą, masz konia w podobnym typie  😉 też bardzo fajny)

to  jeszcze się pochwalę  😍

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.