Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

No tak, w sumie ja mam kasztana, to innych mogę nie rozpoznać prawidłowo.  😁
[quote author=Andaluzja link=topic=190.msg2157802#msg2157802 date=1407699452]
[quote author=czesio link=topic=190.msg2157800#msg2157800 date=1407699359]
Gdybym miała choć jeden wolny boks to uwierz koń by już u mnie stał. Zajął go inny koń z tablicy🙂
   tak, na pewno🙂
[/quote]

[quote author=Retna link=topic=190.msg2158383#msg2158383 date=1407771069]
A to nie Armas był wystawiony wcześniej?

Zbieram 150 tysięcy i biorę! 😀
   Dobry zart🙂
[/quote]

Andaluzja,a co Ty tak pyskujesz?Okres dojrzewania czy może podpaska Ci się przesunęła?Zachowuj się bo to nie kącik rozkapryszonych małolat  🤔wirek:
[/quote]  Nie tampona nie moge wyjac,dla gwoli twojej wiadomosci🙂 🤣
emptyline   Big Milk Straciatella
13 sierpnia 2014 17:37
Andaluzja, gwoli to jasności, a wiadomości "dla twojej".
Andaluzja, gwoli to jasności, a wiadomości "dla twojej".
  napisalam specjalnie gwoli twojej wiadomosci...🙂 🤣  Widze,ze gleboko to cie razi🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
13 sierpnia 2014 17:41
Bolą mnie błędy językowe.
[quote author=Murat-Gazon link=topic=190.msg2159948#msg2159948 date=1407929495]
Karosrokata, ooooczywiście.  🤣
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/14030

(poza tym całkiem ładna)
[/quote]   Moze komus chodzilo o masc gniadosrokata...i sie po prostu pomylil...,ale klaczka jest ladna🙂
Andaluzjato zgodnie z instrukcją pociąg za ten wystający sznureczek.Tłumaczyła Wam to przecież w ubiegłym roku w gimnazjum położna na WDŻ  😀iabeł:
Retna   nic nie zmieniać
13 sierpnia 2014 17:46
Andaluzja... wyłącz re-voltę i już jej więcej nie włączaj, proszę.

orjentica, takie rzeczy to już się w 6 klasie podstawówki tłumaczy!
Ale dziewczynki z podstawówki są jeszcze słodkie i grzeczne a pyskata się dopiero robi gimbaza  🤣
Więc obstawiam gimnazjum
orjentico, nie byłabym taka pewna. Teraz to widzę w szkole w gimnazjum mniej przeklinających i pyskujących niż w podstawówce. Dobrze, że jeszcze tylko rok xD.
Andaluzjato zgodnie z instrukcją pociąg za ten wystający sznureczek.Tłumaczyła Wam to przecież w ubiegłym roku w gimnazjum położna na WDŻ   😀iabeł:
  Naprawde...,kurcze widzisz jakos bym sie nie domyslila 🤣  A co zrobic,gdy sznureczek sie urwie? 😎  Moze zaloz osobny watek na temat przesuwajacych sie podpasek itd🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
14 sierpnia 2014 09:40
Andaluzja za 2 tyg. początek roku szkolnego, znowu będziesz mogła sobie na przerwach rozmawiać z "psiapsiółami" o różnych ciekawych sprawach, także o sznureczkach od tamponów.
Jednak wstrzymaj się ten czas i oszczędź sobie i nam  😲
Wybaczcie offtop.
Po cóż reagujecie na jej posty, skoro są dla Was takie rażące? Jeśli by to jeszcze miało jakiś sens, że napisałaby coś wybitnie głupiego albo Was obrażała, to ok, ale po co lecieć na nią i jeszcze staczać się do ubliżania z hasłami o przesuwających się podpaskach... Wasze zachowanie wygląda na mniej dojrzałe od niej, skoro tak reagujecie, sami nakręcacie dyskusję. Chcecie, żeby było tutaj przyzwoicie, to i takoż się zachowujcie, hm?
pozomeczka1   jazda w harmonii z koniem jest sztuką
14 sierpnia 2014 10:30
A propos nietypowych ogłoszen,

ostatnio podczas mojej nieobecnosci drzwi z mojej paki zostaly wyważone a zawartosc skradziona, jadna derke eskadrona udało mi sie odzyskac. Nadal jednak poszukuje derki która WYGRAŁAM NA HPP W JASZKOWIE. to jest juz po prostu szczyt, jak mozna ukrasc tak charakterystyczną derke? nie ma drugiej takiej.

Jesli ktos widział albo wie o niebieskiej derce za pierwsze miejsce w E grupie z HPP 2014, miałabym prośbe o napisanie do mnie. Derka ma przede wszystkim wartosc sentymentalną.

Wiec jesli ktos zobaczy aukcje/ogłoszenie o takiej derce, bardzo prosiłabym o skontaktowanie sie ze mną
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
14 sierpnia 2014 10:33
poziomeczka1 powstał nawet wątek o takich kradzieżach http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,95723.0.html
Wybaczcie offtop.
Po cóż reagujecie na jej posty, skoro są dla Was takie rażące? Jeśli by to jeszcze miało jakiś sens, że napisałaby coś wybitnie głupiego albo Was obrażała, to ok, ale po co lecieć na nią i jeszcze staczać się do ubliżania z hasłami o przesuwających się podpaskach... Wasze zachowanie wygląda na mniej dojrzałe od niej, skoro tak reagujecie, sami nakręcacie dyskusję. Chcecie, żeby było tutaj przyzwoicie, to i takoż się zachowujcie, hm?


Dokładnie, poziom tej "dyskusji" jest żenujący.


Andaluzjato zgodnie z instrukcją pociąg za ten wystający sznureczek.

Pociąg to według definicji "skład sprzęgniętych ze sobą wagonów lub innych pojazdów kolejowych", natomiast prawidłowa forma trybu rozkazującego od "pociągnąć" to "pociągnij". Piszę to, bo też mnie bolą błędy językowe.
Olivio 7,za błąd oczywiście przepraszam,nie odczytałam postu przed wysłaniem a brzmi to faktycznie źle.
Ale co do mojej uwagi odnośnie Andaluzji to wybacz ale nie będę się biernie przyglądać,kiedy jakaś pyskata małolata bezczelnie ośmieszająco komentuje wypowiedzi wartościowych użytkowników podważając ich wiarygodność odzywkami typu ,,tak,na pewno''w kontekście rzeczywistych działań w sprawie ratowania koni ,tak samo jak i nie odwróciłabym się,gdyby kogoś obcego poniewierano na ulicy.
To tyle ode mnie w tym temacie.

http://konskijarmark.pl/konie/kupie-konia/kupie-fanabella-s2457.html

a tu ktoś szuka fanabelli, nie wiem czy to nie fanaberia ;-]

Aż musiałam konto założyć (bo do tej pory byłam tylko chłonnym czytelnikiem), tak się zagotowalam.Z ogłoszenia wynika, że jakieś dziecko będzie na tym koniku jeździć.Mam nadzieję,że to będzie bardzo, bardzo małe dziecko.Falabella to właściwie miniaturowy koń, a nie kuc.Te "falabelle", które widnieją w ogłoszeniach typu"Sprzedam Byka" to są skarłowaciałe i krzywe nibyszetlandy.I mam na sprzedaż dwie dwuletnie falabelki, wzrost poniżej 70 cm.Cena 3000.Euro. Dowiozę pod wskazany adres i jeszcze w rękę pocałuję.
Wałach na prawdę chętnie idący do przodu...  😵 A zdjęcie aż boli http://konskijarmark.pl/konie/sprzedam-konia/walach-s1683.html
Jeździec bez głowy. Legendy mówią prawdę... Jednak istnieje...
AlmostDiver To dziecko to chyba baaaaaaaaaaaaaaardzo małe bo przecież ma jeździć na źrebaku. A sam ogłoszeniodawca też chyba mikry, bo przecież zamierza osobiście zwierzątko ujeździć. 🙂
wróze pełne oblozenie z takim zywieniem...  🤔 http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/33557?
siana mało, ale za to owsa dla moich byłoby za dużo 🙂 może działa to wymiennie 😉
orjentica,  ale Andaluzja to raczej nie gimbaza. tak przynajmniej pisała...
Pani Moniko
Pragnę poinformować, że zablokowałam Pani adres w mojej skrzynce. Rozumiem Pani cierpienie po tej wymuszonej przez Policję incydentalnej uczciwości.
Z wykształcenia jestem psychologiem pracującym w obszarze klinicznym i różne formy patologii, w tym zaburzenia dyssocjalne są dla mnie zawodową codziennością.
Jednak ostrzegam, że kolejne maile i inne formy kontaktowania się uznam za przejawy stalkingu i również zgłoszę na POLICJĘ.
Myślę, że Społeczność Forum nie będzie miała mi za złe, że upubliczniam w gruncie rzeczy prywatne maile jednak w obliczu patolgii antyspołecznej trzeba podejmować działania radykalne.

Isabelle to pisała Anadalazja
Isabelle to pisała Anadalazja
  No wlasnie,bo juz sie wystraszylam ze cytujecie tu cos czego ja nie pisalam...🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
16 sierpnia 2014 08:05
siana mało, ale za to owsa dla moich byłoby za dużo 🙂 może działa to wymiennie 😉

ale na padoku stały dostęp do siana/trawy wiec jak dla mnie, jesli konie wiekszość czasu spedzają na padokach z dostępem do jedzenia, to w boksach moze byc te 6-7 😉 tylko balabym sie tych 7 kg owsa 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
16 sierpnia 2014 09:57
Ale dziewczyny, to jest stajnia za 450(!)zł - myślę, że jak się dorzuci stówkę to i więcej siana będzie. Za taką kwotę ciężko, tak szczerze, żeby oferowali większą ilość żarcia.
Jestem w stajni gdzie płace 400zl w okresie zima/jesień a wiosna/lato 350. I nie ma żadnego przedziału na jedzenie. Nie ma zadnego problemu jak powiem, że trzeba zwiększyć dawkę czegoś.

Także jest to możliwe jak jest normalny właściciel 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się