ZABAWA URODZINOWA edycja V ROK 2014

opolanka   psychologiem przez przeszkody
25 czerwca 2014 06:38
Ja III i IV ratę puszczę w piątek, przepraszam, że na ostatnią chwilę.
Ja III i IV ratę puszczę w piątek, przepraszam, że na ostatnią chwilę.


Przecież jest ustalone, że wpłacamy III do końca czerwca, nie przepraszaj, bo niema za co...
Jutro powinna byc III rata i ode mnie, wlasnie kliknelam przelew.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
27 czerwca 2014 21:07
Melduję wykonanie przelewu!
opolanka   psychologiem przez przeszkody
27 czerwca 2014 21:53
Thymos, termin terminem, ale ja nie lubię tak na ostatnią chwilę, gdy wiem, że ktoś czeka.
Niemniej przelew poszedł 🙂 Czekam na nastepną edycję 😉
Ja przelew puszczę jutro, więc w poniedziałek powinien być już zaksięgowany. Przepraszam za zwłokę, ale wcześniej nie miałam jak tego zrobić 😡
Gillian   four letter word
28 czerwca 2014 20:08
ja też dopiero jutro :kwiatek:
A ja właśnie zaraz, więc pewnie na jutro już będzie🙂 3 i 4
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 czerwca 2014 08:20
Ode mnie dzis wieczorem (najpozniej jutro rano 😡 ) pojdzie juz calosc, 3 do koncs I 4 :kwiatek:
Gillian   four letter word
01 lipca 2014 14:42
poszła 3 i  rata.
Uwaga Uwaga zaraz zrobię aktualizacje wpłat :>

edit:
Osoby które nie wpłaciły:
Hiacynta
Thymos


Jest nieźle 🙂
Eeeee ciska, sprawdź jeszcze raz. Wplacilam juz dawno, ze 3tyg temu, 3 i 4...
oooooo przepraszam !  mam !  😉
Spoko  😉
No dobra, Thymos gdzie kasa...?
na koncie ciski 😎
Tak cisnełam, a teraz sama się spóźniłam  😡
wpłaciłam 90pln, bo musiałam śmigać do oddziału, a nie pamiętałam ile wychodzi za 3 i 4 ratę, mam nadzieję, że dobrze pamiętałam
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 lipca 2014 09:40
85zł dwie ostatnie raty :P
CO jest, nikt nie ma urodzin?  😎
Ja miałam, ale od dwóch tygodni myślę nad prezentem 🤔
Gillian   four letter word
07 lipca 2014 10:45
ja też miałam, ale jeszcze się namyślam 🙂
Ja mam we wrzesniu, ale prezent juz jest, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!😀 Jak sie ciesze!!!
DZIEKUJE DZIEWCZYNY BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO!!!  💃 😅
Fajne🙂 też by mi się chraniacze przydały..  😎
Ja już sporo po urodzinach, ale nie mogłam się zdecydować na prezent. Ze względu na chwilowy i nie wiadomo jak długo trwający, brak konia - decyzja była trudna. A kosmetyków, książek i innych pierdół za bardzo nie lubię. Miała być kosiarka elektryczna, później stajenny zestaw do sprzątania kup przyszedł mi na myśl, aż w końcu stanęło na listwach i kłódkach do przeszkód. No i jest, wczoraj przyszła paczka, a w niej zestaw na dwa komplety przeszkód  😅 Listew nie będę wstawiać, bo każdy wie jak wyglądają, ale za to wstawię efekt końcowy, razem z przeszkodami.

Bardzo bardzo dziękuję, bo to akurat coś, co bardzo mi się przyda i posłuży przez lata  :kwiatek:
Moje urodziny dopiero w sierpniu, ale prezent już zamówiony,co abym zdążyła go odebrać przed urlopem. Wybrałam sobie kilka rzeczy z zalando (moja mama mogła mi nie pokazywać tej strony, od tego czasu niemal codziennie zaglądam i myślę, co by tam sobie kupić... 🙂😉




Moje urodziny były dwa dni temu, ale nie mam pojęcia co wybrać! Chyba poczekam aż mnie natchnie 🙂
Ircia   Olsztyn Różnowo
30 lipca 2014 10:18
Dotarł mój prezent  💃
Dla kucki
http://animalia.pl/produkt,27878,523,waldhausen-kantar-z-uwiazem-dla-kucyka-princess.html
I dla Stefana
http://animalia.pl/produkt,27539,525,horze-oglowie-novara-czarne.html
Zdęcia na modelach wstawię za parę dni.
Dziewczyny Bardzo  Dziękuje  :kwiatek:
Cisko a to dla Ciebie  :kwiatek:
Dzionka, ja miałam urodziny miesiąc temu i nadal czekam na natchnienie 😁
A ja właśnie kupiłam sobie czaprak, i teraz myślę, czy można sobie samemu zrobić prezent? Ja mam niby jeszcze miesiąc, ale akurat tyle rzeczy potrzebnych...  😎

Tak więc, melduję, że urodzinowy prezent już jest - eskadron baltic i nici starlight 😍

Obiecałam, że wstawię prezent urodzinowy już w całej okazałości, no to jest. Powstała dziś pierwsza przeszkoda, która będzie główną przeszkodą w potędze skoku na moich zawodach.

[img]https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10533387_554639241328580_2764073519539107000_n.jpg?oh=9d5356a84184bc6fb587f8c86ab64090&oe=546CD9E2[/img]
Ja tak tylko z przypomnieniem.
Mamy dwa zaległe prezenty:
Gillian i Gabb.

Ostatnia rata do końca września, całe 20 zł i ma ją do zapłaty tylko 10 osób 😉
Więc wszystko idzie sprawnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się