Wrocławianie :))

DeJotka, Tak
[url=http://jakdojade.pl?fn=przyst.+PORT+LOTNICZY&fs=PORT+LOTNICZY&fc=51.1096:16.88136&tn=przyst.+DWORZEC+G%C5%81.+PKP&ts=DWORZEC+G%C5%81.+PKP&tc=51.09949:17.03524&d=28.03.14&h=01😲0&ia=false&t=0&n=0&ri=0&cid=2000&as=true]jak dojadę [/url]
Dzięki 😉
Znaleziono beagla (skrzyżowanie Prusa i Walecznych) - suczka trikolor. Może ktoś coś wie? Proszę o kontakt na priv lub pod numerem 603 247 750. "Powieszone" na beaglowym forum. Jakbyście mogły - udostępniajcie proszę!
Kto mi powie co się dzieje co niedzielę za CH Korona że jest tam jakiś milion samochodów i nie da się nigdzie dojechać? Widziałam jakieś stragany z ziemniakami ale to chyba nie przyciąga takich tłumów?
Tam jest co tydzień wielkie targowisko, coś takiego jak na Świebodzkim...
Ramires, swego czasu przenieśli tam targowiska, które były na Niskich Łąkach i Świebodzkim 🙂
i cos ciekawego tam mozna dostac? 👀
ovca   Per aspera donikąd
30 marca 2014 19:32
Ramires wszystko- meble, agd, lalki bez rączek, niemiecką chemię i słodycze, popsute maszynki do mięsa, lewy tytoń, antyki i "antyki", starą klatkę dla papugi i zakrwawiony dziecięcy wózeczek  😁 czyli jak na klasycznym targowisku- gratowisku- wszystko co sobie wymyślisz.
haha ok chyba sie wybiore za tydzien, moze upoluje jakies bezcenne graty 😁
Ramires - Ty mi lepiej powiedz, czy jeździcie już na dworze? :p  Pragnę nowych zdjęć!! Za dwa tygodnie (bo za tydzień hipponalia) mam zamiar zrobić tour po stajniach, żeby coś pofocić (JARA, rosek - pamiętam o Was!), więc może uda nam się coś porobić! 😉
No pewnie że jeździmy 😉 Wisznia mała zaprasza, tylko uprzedzam, że nie jesteśmy zbyt fotogeniczni
ovca a warto się tam wybrać? 🙂 nawet nie wiedziałam, że we Wroc też cos takiego funkcjonuje, a czasami naprawdę perełki można znaleźć. 
whitemoon071 wpadnij do Ozorowic 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 marca 2014 20:23
whitemoon071, pffff.. foch, my już terenujemy, ba do wody wchodzimy 😎 a oferujemy jeszcze stado arabów do focenia 😎
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
30 marca 2014 20:38
i do Mrozowa zapraszam  😎
jaki foch? Cały czas o Was pamiętam! Ba! w planach miała już 2 wypady do Was, ale... deszcz padał :/ Za 2 tygodnie jestem, jak pogoda dopisze! 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 marca 2014 07:52
whitemoon071, My w ten deszcz to w terenie byłyśmy :P
Za 3 tygodnie mamy w planie wjechać konno na Ślęże 💃
Ale Wam fajnie! Ja też chcę 🙁
A czy my się w sobotę widzimy na stadionie? ;>
ovca   Per aspera donikąd
31 marca 2014 09:26
ovca a warto się tam wybrać? 🙂 nawet nie wiedziałam, że we Wroc też cos takiego funkcjonuje, a czasami naprawdę perełki można znaleźć. 


zależy czego szukasz- mój tato zawsze z czymś wróci, czy to z nowymi drzwiczkami do pieca, czy jakąś 'zabytkową' chochlą do zupy 😉 z kolei moja siostra wygrzebuje designerskie pudła, plakaty i tkaniny, myślę że jeżeli masz odpowiedni dystans do grzebania w takich miejscach i umiesz się targować to na pewno coś znajdziesz 🙂 tylko najlepiej jechać rano, koło 8-9.
Ramires dostałaś ode mnie pw?
espana dostałam ale przeczytałam w samochodzie i zupełnie zapomniałam odpisać  🤦
Spoko, wysłałam informacyjnie, gdybyś nadal była zainteresowana 🙂
na mlynie mozna wygrzebac tez sprzet- ja oficerki cavallo za 80zl 😎
uprzedzam, że nie jesteśmy zbyt fotogeniczni

my za to jestesmy bardzo 😎 i kamien blisko niedaleko jest 😉
czy któraś z Was może polecić dobre studio, gdzie profesjonalnie przedłużają wlosy we Wrocku? chodzi o profi efekt  🙂
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
02 kwietnia 2014 12:13
Hej czy ktoś ma do polecenia niedrogiego, ale w miarę przyzwoitego fryzjera we Wro? Niedrogiego czyli do 40pln bez żadnej modelacji, po prostu końcówki i trochę roboty z grzywką, może też jakieś sugestie i rady dotyczące co dalej z włosami?

***

Przy okazji ja polecam pana taxówkarza Piotra 660 383 275
Jeździ bardzo (NAPRAWDĘ BARDZO) tanio, jest punktualny, słowny, sprawdzony.
okwiat, a ten pan taksówkarz to należy do jakiejś jak to się tam nazywa, korporacji taksówek czy coś takiego? Bo w piątek potrzebuję taksówki z dworca, ale mama mnie uczula, żeby jakąś "zrzeszoną" tą taksówkę wziąć, żeby nie było jak w Warszawie, gdzie przyjezdni są oszukiwani tak, że samo trzaśnięcie drzwiami kosztuje 50zł i potem zapłacić trzeba kupę kasy za kurs.

Znacie jakieś najtańsze taksówki może? 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 kwietnia 2014 20:51
Heval, najtańszy w mieście jest Wikary 713420777
okwiat, ja byłam u Agaty w Manufakturze Piękna na Kozanowie. Bardzo bardzo fajnie, pierwszy raz fryzjerka wysłuchała co chcę i zrobiła dokładnie to co miała. Zapłaciłam 50zł za skrócenie o 10cm włosów, mocno gęstych. Z myciem i układaniem.
Nigna   Warto mieć marzenia...
07 kwietnia 2014 22:04
Wątpię żeby ktoś to do rana doczytał ale może akurat ...
http://www.wykop.pl/link/1939910/wykop-effect-potrzebny-szukamy-karmiacej-suki-we-wroclawiu/
A może ktoś wie czy przypadkiem  dr. Andrzej Golachowski wrócił? Wiem, że wyjechał na stałe, ale może jednak wróci.  🙂
Wyjechał na stałe, raczej nie wróci, a przynajmniej nie prędko.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się