Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

U nas dzisiaj była taka mgła że można było ją kroić. Zdjęcia takie terenowo łąkowe robione tel. co przy takiej mgle, efekty wyszły trochę dziwnie, ale całkiem fajnie 🙂
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
14 grudnia 2013 22:49
Ostatnie niesamowite. 💘 O której byłaś?
Tak po 13 - tej. 
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
15 grudnia 2013 12:56
Pierwszy teren w ręku po długiej przerwie z przewodnikiem🙂




zaliczony xD
Livia   ...z innego świata
15 grudnia 2013 13:54
lussi, Cricetidae, u nas tylko takie drobne gałęzie leżą na ścieżkach, większych ani całych pni nie ma - no chyba że czasem takie ścięte przez leśniczego, nie Ksawerego 😉

Zorilla, jaki klimacik tego kamieniołomu 😉

DeJotka, jaka czapa 😜 I ja cię przepraszam, ale sobie mocno życzę, żeby śniegu jak najdłużej nie było - przynajmniej u nas w mieście 😁

Watrusia, łał, bardzo fajne zdjęcia!
PumCass   zachowaj zimną krew!
15 grudnia 2013 17:23
Watrusia jest klimat  😀

My dziś zaliczyliśmy mini wypad w nieco innym zestawieniu  😉

Livia, PumCass,  dziękuję, fakt, mgła była obłędna. Fajne zestawienie, ja z chęcią bym tak swoją zaprzęgła, ale nie mam do czego, tylko w zimie ciągnie sanki 🙂
Mnie prognoza pogody zachęciła do tego, żeby jutro jechać sobie w teren 🙂
Dzisiaj było paskudnie, jutro ma nawet jakieś słońce wyjść.


DeJotka, jaka czapa 😜 I ja cię przepraszam, ale sobie mocno życzę, żeby śniegu jak najdłużej nie było - przynajmniej u nas w mieście 😁




Ja chętnie przejmę każdą ilość śniegu 😉
PumCass, musimy w końcu siwego zaprzęgnąć na taką wyprawę 😉 szkoda tylko, że tak wiało...
Watrusia, genialna mgła!
derby, kary ma świetny zadek a kasztanka 😉 jakąż to prezencje hehe
tylko teraz nie krzycz bo krzyków to mam już dość...
PumCass   zachowaj zimną krew!
15 grudnia 2013 19:21
harja wtedy to nas od wariatów powyzywasz  🤣
q   oto akcja promocyjna potwornego zakłamania
16 grudnia 2013 19:23
Kastorkowa, para na ostatnim zdjęciu to Alicja i Fawor?
Muszę się niedługo wybrać do was na zimowy teren, bo jestem oczarowana! 😍

Przepraszam za mały offtop :kwiatek:
PumCass jaaaki ogon 😍
ja za to się od jakiegoś tygodnia jak nie dłużej w teren wybieram i wybrać nie mogę :/



nie wiem jak u was ale dziś małopolska ( Tarnów ) była rozpieszczana słońcem 🙂
i jak tu nie pojechać w teren w taka pogodę?  😀
Livia   ...z innego świata
18 grudnia 2013 16:42
wiosenna, u nas tak było wczoraj i mam nadzieję, że będzie jutro 🙂

Ja się terenuję dalej 2-3 razy w tygodniu, w większości zdecydowanej sama, i pomału przyzwyczajam się do szybszego tempa mojego konia w zimie, już nie czuję się tym taka zaniepokojona, po prostu daję mu iść szybciej 🙂. Tylko zdjęć nie ma za bardzo komu robić, więc żadnych nowych nie mam 😉.
jak na połowę grudnia to jest pięknie 😀
trzeba korzystać !
A my śmigamy sobie tak  😉
Bardzo fajne zdjęcie 🙂
Livia   ...z innego świata
19 grudnia 2013 10:51
Nocte, super zdjęcie!

U nas dziś piękna pogoda, a ja siedzę w pracy 🙂 Ale jutro, jeśli będzie w miarę, to się znów wybieram, całe święta zresztą chyba przeterenuję 🙂
Livia   ...z innego świata
21 grudnia 2013 14:25
Korzystacie z pięknego słoneczka? 🙂

Ja sie chyba wybiore jutro albo w poniedziałek to moze jakies zdjecie w koncu wkleje 🙂
Ostatnio wsiadlam sobie tak na chwile po lonzowaniu i skonczylam 1,5h w terenie na oklep.  Niestety tylko kłus bo znajac mojego dzikusa w czasie zimowym to po galopie z uskokami co 5 sekund i checia do scigania sie z wiatrem to skonczylabym na ziemi 😉 Ale nawet mi sie spodobalo, chyba powtorze w lecie kiedy kon spokojniejszy 🙂
Livia korzystam, ale przez okno. Sprzątać trzeba, choinkę ubierać, a obowiązków nie maleje tylko przybywa. Odbije sobie jak odetchnę.
A mnie wcoraj w lesie przestraszył jakis stary facet z maczetą :O i sie bałam potem wracać tą droga, ale na szczęście juz go nie bylo. Pocieszał mnie fakt, ze pewnie bym dała rade mu uciec w razie czego 😉
Livia   ...z innego świata
22 grudnia 2013 11:22
Fisia, ale fajnie! Oklepowe tereny w zimie są super, bo w tyłek ciepło 😂

Być, no to życzę chwili wytchnienia 🙂

Cricetidae, jak to facet z maczetą? 😲 Choinkę sobie chyba chciał ściąć 😁

Ja dzisiaj pojechałam sobie sama do lasu, pogoda była przepiękna. Wybrałam się wcześnie, żeby zdążyć, zanim się zrobi tłoczno. Pojechałam na bosalu (zamiast na wędzidle, jak to robię od początku grudnia) i muszę powiedzieć, że koń spisał się super - owszem, był do przodu, ale spokojnie dawał się opanować 💘
Jak taka pogoda się u nas utrzyma, to wrócę do jazd na bosalu normalnie 🙂
Ja nie wiem czy to nie był bezdomny który ścinał sobie gałęzie czy drzewka. I krzyczał cos do mnie o koniu, więc mnie przestraszył 😉
Te meczety to jakas plaga, ludziom cos odbija 🤔 Tez kiedys spotkalysmy faceta z maczeta, ale chodzil wsrod choinek wiec stwierdzilysmy, ze przyszedl po drzewka. Ale i tak kazda miala serce pod gardlem i nogi gotowe do ucieczki.

Livia, rzeczywiscie cieplej, w siodle czlowiek marznie, a tak to mi grzalo od spodu 😉
Livia po świtach, po świętach...
filmiki z dzisiejszego terenu

i galop

Grubasy miały energię dzisiaj, jutro powtórka 😀
Ja właśnie wracam do domu po ok. dwugodzinnym terenie z koleżanką. Nie byłam ok ok. 1,5 mies.w lesie, koń też nie. Na początku klasycznie - wielkie oczy i olaboga, bo coś się pewnie czai 😉 Na szczęście po 20 minutach był luz, po pierwsym, krótkim galopie emocje zostały całkowicie okiełznane i zostało tylko zerkanie czy aby napewno jest bezpiecznie 😁

Uwielbiam tego konia! Ale zdjęć dziś nie mamy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się