Ksiazka: Praktyka kliniczna:KONIE

proszę bardzo, reszta sie jeszcze ładuje

Revolta rulez 😅
Już zamówiłam, gdyby nie Wy - nawet bym nie wiedziała o książce!
alona Link super! :kwiatek:
no kurcze, wytłumaczcie mi, bo nie kumam... skąd różnica w cenie??? 300zł!?!?!?!? Ktoś chyba nieźle wała tnie 🤦
mnie interesuje
Korekcja kopyt niepodkuwanych
Natural Balance Shoeing and
Trimming System (NBS)..
sznurka poczekaj az ksiazka do mnie przyjdzie to sobie obejrzysz
A mnie niezmiernie intryguje to o czym juz wspomnial wawrek. Skad taka roznica w cenie??
odpowiedz na wasze pytanie...
Szanowni Państwo!

Z przykrością zawiadamiamy, iż w dniach 24.02.2009 - 28.02.2009 roku,
włącznie, w naszym systemie wystąpił błąd w wyniku którego ceny
niektórych produktów były nieprawidłowe. Dotyczy to pozycji Wydawnictwa Galaktyka.
Prosimy o weryfikację swoich zamówień, aktualne ceny widoczne są już na
Naszej stronie www.polnet-wet.pl, pod kątem ceny. W tej chwili realizacja
Państwa zamówień została wstrzymana. Wznowiona zostanie po pisemnym
potwierdzeniu przez Państwa chęci ich kontynuowania po prawidłowych cenach.
Przepraszamy za powstałe trudności, jednak nie były one od nas zależne.

Pozdrawiam,
lek.wet. Marta Krupa
Specjalista d/s Sprzedaży
POLnet Sp. z o.o.
[quote author=Karla🙂 link=topic=3150.msg188808#msg188808 date=1235853847]
odpowiedz na wasze pytanie...
Szanowni Państwo!

Z przykrością zawiadamiamy, iż w dniach 24.02.2009 - 28.02.2009 roku,
włącznie, w naszym systemie wystąpił błąd w wyniku którego ceny
niektórych produktów były nieprawidłowe. Dotyczy to pozycji Wydawnictwa Galaktyka.
Prosimy o weryfikację swoich zamówień, aktualne ceny widoczne są już na
Naszej stronie www.polnet-wet.pl, pod kątem ceny. W tej chwili realizacja
Państwa zamówień została wstrzymana. Wznowiona zostanie po pisemnym
potwierdzeniu przez Państwa chęci ich kontynuowania po prawidłowych cenach.
Przepraszamy za powstałe trudności, jednak nie były one od nas zależne.

Pozdrawiam,
lek.wet. Marta Krupa
Specjalista d/s Sprzedaży
POLnet Sp. z o.o.

[/quote]

Przepraszam, a jakie pytanie zadałaś?
Naciagacze. 🙄

Szczególnie, że orginał kosztuje tylko 170
euro  🙄
nie na moje tylko to co tu padlo skad roznica cenowa...
No i po radości 😕
No i po radości 😕


Co za ludzie.... Brak słów....
ktos mi kiedys mowil ze wedlug prawa powinni sprzedac po tej cenie co byla..ale procesowac sie o ksiazke..to tak glupio..ja zamowilam za 320zl, w reszcie ksiegarni ceny od 340 do 380:/
Jesli nie jest to zastrzezone w regulaminie sklepu to ceny w sklepie stanowily wazna oferte. Jesli ktos w tym czasie zamowil to powinien dostac po tamtej cenie.
(Wiem, ze niektore sklepy maja zapis w regulaminie, ze ceny podane na stronie nie stanowia ostatecznej oferty czy cos takiego. Nie do konca fair, ale coz.)
Pytanie czy jest cos takiego w tym sklepie. Jesli nie, to moznaby sie w sumie nawet procesowac. Koszt ksiazki przekracza odpowiednia kwote. 
§2. Wszystkie ceny podane na stronie sklepu internetowego www.polnet-wet.pl są wartościami netto i nie zawierają podatku VAT. Nie mają charakteru wiążącego. Promocje nie łączą się.

Uwaga!
Oferta handlowa  zawarta na stronie www.polnet-wet.pl nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych
to wycinek z ich regulaminu
Czyli tak generalnie moga robic co chca. Nie jest to fair, no i takie posuniecie (taki zapis w regulaminie) nie jest tak do konca ok z punktu widzenia prawa. Mozna by sie czepic paru rzeczy. Tak samo jak slynne dopiski w sklepach, ze np. "towar nie podlega zwrotowi, bo cos tam''. Nie jest to zgodne z prawem, ale wykorzystuje luki. No i w sumie nikt nie bedzie sie procesowal z duza firma o takie cos. Za male kwoty. Jednak na upartego moznaby im krwi napsuc, jak to mowia.
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
02 marca 2009 08:54
Hej,

no wlasnie tez przeczytalam tego maila i wrrr... jestem strasznie zla!!! 😤 😤 😤 I zastanawiam sie co z tym zrobic...
Byc moze uda mi sie dzisiaj porozmawiac z moja zaprzyjazniona prawniczka... to zapytam sie jak ona to widzi!
A&A - to tak jak każdy czytający książki bije się w piersi,że "Ulissesa" czy "W poszukiwaniu straconego czasu" przeczytał.  😁 😁
Nie są na pewno. Ja nie potępiam zakupu tej książki.Tylko ze względu na cenę może rozczarować.

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,3343.0.html
w sumie dobra ilustracja do tej dyskusji.
Jeśli ten podręcznik ma Ci dodać pewności siebie- to oczywiście go kup.
Ale idę o zakład,że nie przeczytasz go w całości,ani nie przyswoisz.
Mnie tylko o to chodziło,że nie spełni oczekiwań .W zestawieniu z ceną.
Kiedyś były takie MERCK Manuale - chyba nawet wersja w necie jest też do dziś. Były znacznie lepsze bo praktyczne.
O! Jest nadal:
http://www.merckvetmanual.com/mvm/index.jsp

Kompendium wygodne.
Dzięki za link!  :kwiatek: Ma jedną wadę - nie jest po polsku! Co prawda z angielskim sobie przyzwoicie radzę, ale problemu prawidłowego nazewnictwa to nie rozwiązuje 🙁
I z wyszukaniem o co chodzi może być kłopot (co innego obrazki :kocham🙂.
Szkoda, że jak dotąd nie ma polskiego praktycznego treściwego podręcznika dla koniarzy nie po łebkach i bez błędów.
Co do książki to IMO nie ma powodów do niepokoju. Dla większości barierą będzie cena. U wielu ludzi będzie po prostu stała na półce (taki szpan), niektórzy ją przejrzą, czasem zajrzą. Ja akurat przeczytałabym od deski do deski, ale ja nawet instrukcje i składy na proszkach do prania czytam 🍴! Kiedyś przestudiowałam dokładnie całą ludzką neurologię i psychiatrię, i żałuję, że nie wcześniej, bo prawdopodobnie mój ojciec nadal by żył (ale to OT).
edit: Tania, może chcesz, żeby Ci jakiś fragment (Twojego linka) przetłumaczyć? Tylko napisz konkretnie - który 🏇 Informacji na świecie jest masa - problem jak znaleźć tę właściwą. I tu książka w rodzimym języku jest dużo łatwiejsza w obsłudze.
Jaki link? Nie znam niemieckiego-to może kiedyś poproszę.
Z angielskim fachowym mam do czynienia raczej. Dzięki.
ROZWAZANIA NT. KUPOWANIA KSIĄŻEK I CHECI BYCIA WETEM WEEKEND ZOSTAŁY PRZENIESIONE TUTAJ : http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,5191.msg190403.html#msg190403
PROSZĘ O NADANIE MU SENSOWNIEJSZEGO TYTUŁU.
Ja tez niedawno nabyłam tę książke ale jestem studentką wety więc bedzie mi potrzebna 🙂 Jestem nią zachwycona (choc calej jeszcze nie przyjrzałam) chocby dlatego ze jest to JEDYNA na polskim rynku taka ksiązka o chorobach koni, pierwsza i jedyna. Pokłony dla wydawnictwa. Na cene nie narzekam bo wiem ze praktyka kliniczna PSY lub KOTY jest jeszcze droższa 🙂
Ksiązka jest naprawde świetna.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się