Forumowe koszulki - lista

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
14 lipca 2013 21:10
safie
O widzisz, nie zauważyłam 😉

W razie czego (jeśli cena będzie rozsądna), na torbę też bym się skusiła.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
16 lipca 2013 15:16
panterka-23, hoop, hooop, łeraaaarjuuuu?
Będzie jedno zbiorcze zamówienie? I jedna osoba płaci? (wysyłka może być w różne miejsca)
A nie lepiej zrobić tak jak w zeszłym roku? Jak będzie jedno duże to spóźnialscy nie będą mieli szansy na koszulki, a tak każdy kupi sobie sam osobno.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
16 lipca 2013 19:51
No! W zeszłym roku to super szło, każdy sobie kliknął, kiedy kasę miał a tak, zanim zbierzemy, to miną wieki 🙁.
to zróbcie tak z kimś innym ja odpadam - nie mam czasu
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
16 lipca 2013 22:49
Moja cierpliwość niestety skończyła się 🙁.

Zamówiłam 2 koszulki lady fit z nadrukami każdego z wzorków.
Jak szczęśliwie do mnie dotrą i wszystko będzie okej, to dam cynę.
Niestety są tylko białe i w cenie 25 pln z nadrukiem tylko z tyłu (albo przodu).
Może uda mi się jakoś porozumieć w sprawie innych kolorów
ale nie przyczepiam się do tej myśli.
panterka- ja bym się podjęła jeśli re-voltowicze by mi zaufali. Tylko jaka jest minimalna ilość sztuk i pi razy oko jakie ceny? Bo jeśli zgłosi się przykładowo 10 osób na koszulkę polo a zapłaci tylko 5? Czy wtedy cena nie ulegnie zmianie?
Jeżeli wysyłka może być w różne miejsca to jaki to problem żeby każdy kupił sobie sam? No ale skoro jest i mamy chętną która to ogarnie, to można zrobić zamówienie grupowe. Mnie to rybka jakie będzie. Dla sprzedawcy to chyba lepiej jak więcej osób kupi koszulki, a wątpię że wszyscy zdecydują się na zakup w ciemno, nie znając nawet opinii np. o jakości.  Tylko mam nadzieje że z zamówieniem nie będzie tak jak z wyceną, która podobno miała być w jeden dzień, a nadal nie znamy nawet orientacyjnych cen.
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
16 lipca 2013 23:36
ludziska ja wiem, że nawaliłam i posłuch pewnie mam marny, ale skoro potrafiliście się zebrać i podać mi w 2 tygodnie listę wstępną to co za problem powtórzyć takie zamówienie jeszcze raz ale już realnie? 🙂 daliście radę raz to dacie i drugi!  🏇  :kwiatek:
Ja na pewno chcę coś wziąć, ale jednak nim zdecyduję się na więcej rzeczy chcę poznać ceny.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
17 lipca 2013 11:05
ludziska ja wiem, że nawaliłam i posłuch pewnie mam marny, ale skoro potrafiliście się zebrać i podać mi w 2 tygodnie listę wstępną to co za problem powtórzyć takie zamówienie jeszcze raz ale już realnie? 🙂 daliście radę raz to dacie i drugi!  🏇   :kwiatek:


Problemem jest brak oferty. Żeby coś zamówić to trzeba wiedzieć co i za ile.
Dokładnie tak jak pisze safie ciężko się określić nie znając cen. Lista wstępna jest już zebrana od dłuższego czasu. To w jaki sposób będzie przeprowadzone zamówienie to też praktycznie obojętne. Przy wspólnym zamówieniu można po prostu dać czas np. dwa tygodnie na zbieranie przelewów żeby każdy zdążył wpłacić.
Tylko w końcu fajnie byłoby wiedzieć co jest do kupienia i za ile. Jedyny problem jaki jest to terminowość potencjalnych sprzedawców, nawet z głupią wyceną 😵
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
17 lipca 2013 14:09
Dostałam wycenę:
lady fit, dostępne w różnych kolorach i rozmiarach  (nadruk z tyłu) 39,99 brutto
polo lady fit 49,99 brutto.
Na razie walczę z projektami, bo jednoróg nie całkiem wygląda jak powinien
ale jak już będzie ok  to jest opcja zamawiania na hasło RE-VOLTA koszulek
na chcekoszulki.pl.
Mam kontynuować dogadywanie?
dla mnie 4 dychy za koszulke to absolutnie za duzo.
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
17 lipca 2013 15:14
Ehh... Szkoda, bo mi koszulka to średnio potrzebna. Polówek mam dużo, bluzę chciałam, taką dużą z kapturem przez głowę 😀
ms_konik 40 złotych za koszulkę to stanowczo za dużo. Taka cena ewentulanie by przeszła przy zamawianiu pojedyńczej sztuki.

Znalazłam w internecie taką KLIK! firmę. Myślę, że u nas wyszłoby więcej niż te 50 sztuk + cena koszulki+ VAT z tego co widze. Nie  wychodzi tak dużo.

Przykładowo : 5.59 ---> nadruk (mój projekt ma dwa kolory, szkieletor chyba też)
                      8.61 ---> koszulka Lady Valueweight T
                      1.28---> VAT z nadruku*
                    + 1.98---> VAT z koszulki*
                  ---------------------
                      17,64 za jedną koszulkę + koszt przesyłki Z firmy, czyli grosze i koszt wysyłki do Waszych domów (jakieś 3-4 złote)

*Przy założeniu, że VAT to 23%, nie znam się na tym 😉


Wydaje mi się, że ta oferta wygląda trochę lepiej. Ja mogę się zająć zebraniem całości do kupy, z firmą rozmawiac musi ktoś pełnoletni 😉
   
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
17 lipca 2013 16:01
katija, Plackowata
no właśnie sporo 🙁.
Nie rozumiem tej różnicy, bo biała z nadrukiem to 24,99 (bez różnicy czy t-shirt czy lady fit).
Między ceną białej a innych kolorów jest jakaś nieduża różnica a tutaj w cenie końcowej 15 pln.

Czekam sobie na moje białe, mam nadzieję, że wyjdą fajnie.
Ja uderzyłam do pewnej firmy . Czekam aktualnie na projekt. Muszę wiedzieć ile rok temu było zamówień i ile mniej więcej by nas się zgłosiło bo to ma wpływ na wycenę. T-shirty z nadrukiem po jednej stronie po 20 zł ale trzymając się szkieltora albo bezczelnego z tyłu i logo z przodu musimy czekać na wycenę która zależna będzie od ilości jakie chcemy. Jest też możliwość zrobienia polo i bluz. Aha i jakie kolory najbardziej by nas interesowały (narazie mówimy o T-shirtach).

Są jeszcze kubki 12zł podkładki pod myszkę 15 zł torby szmaciane zakupowe cena zależy od nakładu i poduszki poszewka i poduszka za 25 zł  Ja bym widziała te rzeczy z tymi projektami Nuavar

Pisać co o tym sądzicie  🏇
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
17 lipca 2013 20:17
Ja bym chciała czarną koszulkę i granatową bluzę. Taka torba szmaciana też by była fajna 🙂
dOSTAŁAM WYCENĘ
koszulki polo po 48zł(z nadrukiem) haft (60zł) KOLORY;biały, czarny, czerowny, popielaty, pomarańczowy, żółty, niebieski, zielony, lazurowy, turkus, różowy, brązowy
t-shirt po 30 zł KOLORY; pełna gama kolorystyczna
bluza wciągana po 80 zł KOLORY; biały, czarny, czerwony, żółty, granatowy, zielony
torba po 10zł (cena przy 10 szt)
bluza (taka przylegająca do ciała ) po 58zł KOLORY; biały, czarny, popielaty, zielony, niebieski, czerwony
kubki po 8zł (do mysia ręcznego) 12zł do mycia w zmywarce ale te po 8 zł też przeżyją w zmywarce
podkładki pod myszkę po 15 zł
Potrzebuję te wszystkie projekty zrobione w programie graficznym w pliku (nie jpg.)
Cenowo jak ? NA realizację potrzebują kilka dni . Jeśli macie jakieś pomysły to piszcie
Jesteśmy wgl. zainteresowane ?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 lipca 2013 09:57
Jestesmy i ceny bardo dobre a wiadomo jakiej jkosci to ciuchy?
Póki co dostałam info o polo garmatura 200g, ale myślę ,że jakiegoś syfu nie sprzedadzą zaraz się spróbuję zorientować co  i jak. Dostałam wstępne projekty ale potrzebuje te loga w pliku żeby można było coś z tym zrobić.
A jest ktoś za opcją loga z przodu i projektu Nuavar z tyłu ?
Są jeszcze kurtki softszelowe 160zł bez nadruku.
I jak z tymi kubkami torbami podkładkami ? Chcemy i jeśli tak jaki motyw ?
Ja bym jednak była zainteresowana tylko torba i koszulka ewentualnie 🙂
Bernadeta, ale super że udało Ci się to ogarnąć :kwiatek: robimy jedno duże zamówienie czy każdy będzie mógł sobie kliknąć sam? Torby i kubki super sprawa.
Zaraz zapytam ale chyba najlepiej byłoby sobie na allegro pozamawiać. Tylko mówię muszę wiedzieć ile osób i co mniej więcej to może coś z ceną zrobimy jeszcze. Potrzebuje jeszcze te loga do projektu  😉
A potrzebujesz wektorka czy w png ? Jeśli w png to mogę Ci podesłac, ale do wektora przerabiała Nuavar 😉
Nie wiem facet powiedział ,że w potrzebuje loga w programie graficznym  😉 ja się nie znam
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
18 lipca 2013 11:05
Bernardeta,
już wrzucam Ci na mejla, co zgromadziłam.
Bernadetta- nie chcę być upierdliwa, ale czy jest możliwość koszulkę taliowaną?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się