Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 maja 2013 16:42
wątek zamknięty
Było  🙂
wątek zamknięty
hmmm... co o tym myślicie😉?
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
18 maja 2013 10:56
gustownie prezentuje się na tym kucorku  😀iabeł:
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
18 maja 2013 12:25
Ale kucyk ładny 🙂
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
18 maja 2013 12:45
Kwiatki z życia codziennego: http://piekielni.pl/49439
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
18 maja 2013 15:34
Ta dziewczyna tu trafiała parę razy, ale tego się po niej nie spodziewałam, chociaż zaraz = Z jednej strony idzie się cieszyć że koń się od tego dziecka uwolni, ale współczuję jego następcy, naprawdę. I ten komentarz, że nie chce jej męczyć, a potem link do słoTkiego karego kucysia.  🍴
klik
wątek zamknięty
villainGinger   is hiperexcitable
18 maja 2013 16:22
koniaraw, mnie przeraża wędzidło u tej Lalki x_x
wątek zamknięty
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 maja 2013 22:36
lacuna, no wiocha stulecia...
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
18 maja 2013 22:37
Jak ja się boje tych zawodów wracam dopier o 15 lub 16 ale skuterem puźniej z sis jade do lalki mamy i brata oraz przyszłego męża lalki Będom zdięcia new lalki chcecie jakieś zamowienia : Może jak siedzie na lalki mamie w siodełku
😵
wątek zamknięty
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
18 maja 2013 23:06
BASZNIA,no może nie stulecia 😉 ale jak dla mnie coś nie halo..tym bardziej,że jak się dowiedziałam sesja była dla Vivy a więc tak raczej pro zwierzęca a tu taki nieładny obrazek 🤔
Co do tej Lalki i jej super właścicielki to jestem w szoku..skąd się biorą takie dzieciaki 🤔
wątek zamknięty
mnie najbardziej rozwalają jej odpowiedzi na komentarze...;d
wątek zamknięty
LALKA - fanklub nIE SPRZEDAM JEJ ONA BĘDZIE HCODIZ W SZKÓŁCE A JA BĘDE ZARABIAMĆ
🙇
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
19 maja 2013 10:31
taki piękny koń, a tak się zmarnuje..
wątek zamknięty
matko te strzemiona  🤬  😤
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
19 maja 2013 10:46
Życie jest pokręcone, stać kogoś na fryza ale nie na ogłowie 🤔
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
19 maja 2013 10:46
Time i wędzidło wychodzące na pół metra z pyska od strony lonżującego...
wątek zamknięty
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
19 maja 2013 15:47


,,profesjonalne" siodłanie...  🏇
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
19 maja 2013 16:28
Kwiatkiem dla mnie jest może nie tyle to dziecko co ludzie, którzy jej tego kucyka dali.  😲
wątek zamknięty
taki piękny koń, a tak się zmarnuje..



jak po jednym zdjęciu można powiedzieć, że koń się zmarnuje?  🤔wirek:

wędzidło ok, ała...
ale patent z opuszczonymi strzemionami czasem się przecież stosuje np u młodych koni, żeby je przyzwyczajać, ja przynajmniej się z tym spotkałam
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
19 maja 2013 18:41
m2nika, widać jakie ten koń ma zapewnione np. treningi. Kto normalny lonżuje konia np. na takim wędzidle?
Hah, poobijane boki są super? Nigdy się z tym nie spotkałam. Można lonżować w stępie w opuszczonymi, ale w kłusie? Tobie tak przypiąć metalowe, ciężkie strzemiona do boków i biegaj, bo musisz się nauczyć, że coś z boku wyrządza Ci ból..logiczne 😉
Nie stwierdzam od razu, ze dosłownie się zmarnuje, ale fryz trafiający w ręce, które prawdopodobnie nic nie potrafią, ze lonżują ta jak na zdjęciu?Idzie podsumować.
[edit] jeszcze widać, jak koń je wodze, gdyż z kółkiem zniknęły w pysku przeciągnięte od strony lonzującego  😵
wątek zamknięty
 
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
19 maja 2013 20:43
Babi- Odlotowy koń!  😀
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
19 maja 2013 20:50
Nowy sposób 'poskramiania' konia?


Bo nie rozumiem, po co ten sznur, wpijający się w skórę na kości...
wątek zamknięty
m2nika, widać jakie ten koń ma zapewnione np. treningi. Kto normalny lonżuje konia np. na takim wędzidle?
Hah, poobijane boki są super? Nigdy się z tym nie spotkałam. Można lonżować w stępie w opuszczonymi, ale w kłusie? Tobie tak przypiąć metalowe, ciężkie strzemiona do boków i biegaj, bo musisz się nauczyć, że coś z boku wyrządza Ci ból..logiczne 😉
Nie stwierdzam od razu, ze dosłownie się zmarnuje, ale fryz trafiający w ręce, które prawdopodobnie nic nie potrafią, ze lonżują ta jak na zdjęciu?Idzie podsumować.
[edit] jeszcze widać, jak koń je wodze, gdyż z kółkiem zniknęły w pysku przeciągnięte od strony lonzującego  😵


dla mnie po prostu źle dopięta lonża do wędzidła i tyle tam kwiatka. po takim zdjęciu nie da się ocenić czy koń ma u kogoś dobrze, czy źle.
co do strzemion to mógł być lonżowany w stępie i wyrwać kłusem, nie da się ocenić po zdjęciu.
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
19 maja 2013 21:27
m2nika Może też spójrz jak to wędzidło wygląda w pysku konia.

edit; dopowiedzenie.
wątek zamknięty
Nowy sposób 'poskramiania' konia?


Bo nie rozumiem, po co ten sznur, wpijający się w skórę na kości...

Sznur jak sznur... ale wędzidło to do czegoś jest przymocowane oprócz wodzy? Do tego sznura? Bo ślepa jestem chyba :P
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
19 maja 2013 22:17
martrix, szczerze? Nie ogarniam tego wynalazku.. Na innych zdjęciach tez nie widać do czego to jest przymocowane, ale myślę że ma to powiązanie z tym sznurem. Od groma jest zdjęć z tym kiełznem.
wątek zamknięty
martrix, szczerze? Nie ogarniam tego wynalazku.. Na innych zdjęciach tez nie widać do czego to jest przymocowane, ale myślę że ma to powiązanie z tym sznurem. Od groma jest zdjęć z tym kiełznem.

A bo się kiełzna uczepiłaś :P ... ważne że czaprak i owijki pod kolor, a co!   🤬
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
19 maja 2013 22:22
Właśnie nie bardzo :/ Uważam, ze odcień owijek nie pasuje do odcienia czapraka. Wstyd wyjechać z takim czymś..  😀iabeł:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.