Forumowe koszulki - lista

🙂 na Bezczelnego Re-voltowicza mam za krótki i zbyt słaby staż na forum🙂 Ale na jednorożca bym się chętnie pisała  😜 Świetny pomysł katija! Szkoda, że wektorów tez za bardzo nie ogarniam...
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
23 marca 2013 15:02
Wiesz co, Milenka?
Kto jak kto ale Ty, to na bezczelnego revoltowicza  zasłużyłaś bez dwóch zdań! 😀
asds   Life goes on...
23 marca 2013 22:15
Ja na bezczelna koszulkę byłabym chętna 🙂
Ja niestety po przeprawach z programem skapitulowałam, ale Nuavar dzielnie walczy z bezczelnymi wektorkami  🙂
ja mam jeszcze taka propozycje "SMIERDZE KONIEM" 😉
Ja bym proponowała, żeby jednak było logo re-volty. Moim zdaniem to ma znaczenie.
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
24 marca 2013 22:20
katija tego nie trzeba opisywać..  😎  to czuć...  😁
JARA
Mi się marzy, ale bluza z kapturem  i na plecach ten motyw. Ale bluza taka porządna, a nie jakiś łach niewymiarowy.


to było do mnie??????



ceffyl-  tylko bez oferty na łachy proszę 🙂  🤬
oooo panterka-23, jest! ogarniesz nam zamowienie??? :kwiatek: zeszloroczne ciuchy byly super!
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
25 marca 2013 23:13
panterka ale ja była pierwsza :P

ja nie muszę 😉 odezwalam się bo nikt nie chciał :P

EDIT: a lanie to się Tobie należy i nie omieszkam przy najbliższym spotkaniu :P
Zeszłoroczne ciuchy były świetnej jakości, ale damska polówka mogłaby być  dłuższa. A z pomysłów to najbardziej podoba mi się ta ze szkieletem 🙂
ceffyl weź to na klatę ja nie staję na przeszkodzie - chętnie popatrzę z boku  🙂  😅
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 marca 2013 12:44
A czy przewidujemy też tworzenie normalnych koszulek? Tzn chodzi mi o logo- nie jednorożce, nie bezczelne, tylko takie po prostu logo i ewentualnie jakiś konik jak w zeszłym roku? Czy aktualnie tylko bezczelne?  😉
robie właśnie wektorowy  znaczek - bezczely revoltowicz - jakie chceciekolory napisów i gwiazdek?
napis może czerwony a gwiazdki zółte ? będzie widoczne na każdym kolorze koszulki  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 marca 2013 14:30
[quote author=panterka-23 link=topic=48646.msg1727723#msg1727723 date=1364245746]
JARA
Mi się marzy, ale bluza z kapturem  i na plecach ten motyw. Ale bluza taka porządna, a nie jakiś łach niewymiarowy.


to było do mnie??????

[/quote]

Nie, przecież mam bluzę od Ciebie i w nich chodzę 😉 Chodzi mi o to, że niektóre firmy, które robią takie nadruki oferują szmaty, a nie ubrania 😉
Wyszło to mniej więcej tak 🙂
niestety nie potrafie odwzorować tych taich zanieczyszceń ala pieczątka 🙁

Nuavar jest  świetnie  😅 😅
Sama męczyłabym się z tym dniami i nocami, dziękuję Ci bardzo  💘
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
26 marca 2013 15:51
Nuavar po prostu są mega ! szczególnie ten wzór na czarnym 
hehehe  proszę bardzo :P wisicie mi dużą czekoladę :P
Ja oczywiście też sie piszę, ale może jakiś taki spokojny nadruk, bardzo chętnie podobny do zeszłorocznego
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
27 marca 2013 11:37
ceffyl,
to co?
Będziesz ogarniać?
Jakieś ustalenia już są?
Podejrzewam, że Panterka to się już nie da wmanewrować 😉 w realizację,
po ostatniej edycji, hihihi.
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
27 marca 2013 12:28
ms_konik my się z panterką znamy "face to face" więc co nieco już wiem na temat re-voltowych zamówień  😵  😁

wieczorkiem rozpiszę co i jak potrzebuję żeby wszystko ogarnąć 🙂
póki co proszę o info kto jest wstępnie zdecydowany, jaki wzór i na czym (wzory poszczególnej odzieży też przedstawię)
poprosiłabym o PRIV z tymi informacjami i błagam..  🙇  wpiszcie w tytule koszulka czy cokolwiek 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 marca 2013 15:48
Ja się będę deklarować po poznaniu ciuchów i ich cen 😉
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
27 marca 2013 20:51
JARA to nie deklaracja, to ocena wstepnego zinteresowania, bez tego niestety nie jestem w stanie zrobić realnej wyceny, bo co innego 10 szt. a co innego 30 😉
liczę się z tym, że coś może nie podpasować np. cena, albo krój 🙂  narazie chętnych jest garść a to trochę mało  😉
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
27 marca 2013 20:58
Bordowego bezczelnego bym chciała 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 marca 2013 21:14
No ok, ok.


1. Jara
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 marca 2013 21:16
No ok, ok.


1. Jara


2. safie
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
27 marca 2013 21:21
[quote author=JARA link=topic=48646.msg1729902#msg1729902 date=1364418887]
No ok, ok.


1. Jara


2. safie
[/quote]

3.lizzy
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
27 marca 2013 21:24
4 zabeczka17
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się