moda, ciuchy etc...

Kajula właśnie dotarła  💃


i jak?? tez Ci sie tak podoba jak mi?  🏇
noo  😀 Bardzo fajna. Na codzień do pracy na pewno nie będę nosić- żeby się nie zniszczyła za szybko  😁
moja juz byla dzisiaj ze mna w pracy, pomiescilam w niej wszystko, sniadanie, kremy, notes, kalendarz, umowy, pierdol mnostwo i jeszcze duzo miejsca 🙂 wygodna, pojemna, baaardzo mi sluzy 🙂
kurde czy to normalne czy tylko ja mam taki problem z zakupami online w pull and bear?  🤔 przy płatności cały czas mi wyskakuje "ostrzeżenie TRANSACTION_DECLINED", a na obsługę klienta (pominę że automat mówił do mnie po angielsku) oczywiście nie mogę się dodzwonić....

wcześniej zapomniałam hasła i mimo zmiany dalej nie mogę się zalogować, więc musiałam założyć nowe konto....
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 stycznia 2013 15:35
Zakupiłam dzisiaj spódniczkę ze stradivariusa, ale nie umiem skrócić linku więc go usunęłam  😉
Jeszcze dwie mi się spodobały na stronie ale nie było ich w sklepie 🙁


edit: usunęłam link  😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 stycznia 2013 16:24
smarcik, skróć z łaski link swojej spódniczki,bo po raz kolejny(!!!!!) rozjeżdżasz forum.
a jak nie umiesz skracać to się powstrzymaj od wstawiania,proste....

czy moderatorzy mogą zacząć za to dawać ostrzeżenia? bo ludzie bezczelnie mają w d*** to że utrudniają czytanie innym!
i jestem na normalnym komputerze,nie telefonie.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 stycznia 2013 16:42
Ktoś powiedz mi proszę z łaski swojej ale dla odmiany bez krzyczenia kiedy rozjechałam forum skoro uważasz, że robię to po raz kolejny  😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 stycznia 2013 17:28
jakoś Twój nick wybitnie mi się kojarzy z rozjeżdżaniem forum. i nie krzyczę,gdybym chciała krzyczeć użyłabym caps locka.
ale to,że skasowałaś link,jakoś utwierdza mnie w przekonaniu,że jeżeli linkujesz,to krótkie one nie są...jak się mylę,to sorry,ale ostatnio strasznie często się to zdarza,a ja ostatnio głównie z telefonu przeglądam forum.

btw - [ url = link w całości] nazwa linku [/ url ] tylko usunąć spacje.... 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 stycznia 2013 17:51
Ktoś, popieram. sama już zwracałam na to uwagę kilka razy. i chyba raz dostałam ochrzan, ale przyznam, że nie pamiętam czy to była smarcik, czy ktoś inny.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 stycznia 2013 18:10
Bardzo rzadko wrzucam jakiekolwiek linki, nawet specjalnie przejrzałam 10 ostatnich stron moich postów i nie widzę tam nic rozjeżdżającego forum  🙄

edit: tak, skasowałam link kiedy zwróciłaś mi uwagę, bo nie chciałam żeby forum się rozjeżdżało, to chyba oczywiste, nie wiem w czym to ma utwierdzać bądź nie..
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 stycznia 2013 18:13
smarcik, no cóż,sorry,ze akurat na Ciebie wypadło,ale to jakaś plaga ostatnio 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 stycznia 2013 18:16
To ja mam chyba jakieś wyjątkowo tolerancyjne komputery bo zarówno na normalnym jak i na notebooku dzieli mi linki wrzucane przez forumowiczów na kilka linijek, forum rozjeżdża się tylko przy dużych zdjęciach  😉
Elena   emocjonalnie elastyczna
25 stycznia 2013 19:15
Ja właśnie nabyłam taką sukienkę jak ta http://style4you.pl/product/image/961/ZD200013.JPG  😍  i jestem nią absolutnie oczarowana  😅 mimo iż zazwyczaj nie ubieram się w rzeczy tego typu, to chyba zmienię zdanie 😀
czy zamszowe czarne szpilki będą mi do niej pasować  ❓

edit: poprawiłam link bo nie działał 😉
zobaczymy jak będzie z trwałością tej za 89zł  😁
ja akurat należe do tych osób którym żal kupować ciuchy, buty, torebki za grube pieniądze  😉
ubieram się dużo taniej w małych,lokalnych sklepikach i u chińczyka  😂

:pijacy:
dodałabym jeszcze lumpka 😉
jak idę na 'przeszpiegi' do sieciówek i widzę (owszem, śliczną) bluzeczkę, koszulkę, sweterek za 80zł to jestem chora  🤔wirek:
Widziałam, dotykałam, nie kupiłam, bom głupia.... http://www.reserved.com/pl/collection/woman/jackets/V1385

Wrócę po nią, piękna miętowa.... 
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 stycznia 2013 20:38
CuLuLa, też mi wpadła w oko ostatnio  😍
i jeszcze jedna,ale nie mogę teraz na stronie znaleźć...w kolorze zupy pomidorowej,chociaż w zasadzie bardziej czerwona,do kompletu były piękne spodnie... 😜
Ponia   Szefowa forever.
26 stycznia 2013 23:59
To ja w reserved ostatnio zakupiłam turkusową marynarkę, różową koszulę w paski, i sukienkę z łososiową górą i czarnym dołem  😍
Ktoś, czyli nie tylko mnie wpadła w oko. Tej pomidorowej nie widziałam.
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
27 stycznia 2013 10:56
Ponia, mogłabyś wstawić zdjęcia sukienki? Szukam czegoś w tym stylu. 🙂
kiedy będzie nowa kolekcja w zarze?
Pursat   Абсолют чистой крови
27 stycznia 2013 12:57
Już jest. 😉
a kolekcja wiosenna?
bo z tej nic mnie nie zachwyca  🤔
Pursat   Абсолют чистой крови
27 stycznia 2013 13:08
Jak tylko skończą się wyprzedaże powinni już normalnie dorzucać nowe rzeczy co tydzień. Jakoś w połowie lutego? Nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie.
dzięki  :kwiatek:

chociaż zara mnie ostatnio wkurza, strasznie ceny podnieśli  😵 bluzka, za którą płaciłam jeszcze niedawno 30 zł teraz kosztuje 50  😵
mam, mam, kupiłam ją 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
27 stycznia 2013 16:45
dzięki  :kwiatek:

chociaż zara mnie ostatnio wkurza, strasznie ceny podnieśli  😵 bluzka, za którą płaciłam jeszcze niedawno 30 zł teraz kosztuje 50  😵

Kombinują na przecenach czy podnoszą ceny regularne? Masz linka do tej bluzki?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 stycznia 2013 21:11
Dziewczyny, jak nazywa się krój/rodzaj takiej sukienki?



i taka?


Mi pokazały się one w googlach pod hasłem "sukienki retro", ale to dość obszerne określenie, a może mają one jakieś swoje "fachowe" nazwy? 😁
Pursat   Абсолют чистой крови
27 stycznia 2013 21:42
Pierwsza to "skater". Możesz też po prostu poszukać jako "rozkloszowana".
Pursat, regularnie. Chodzi mi o tą: [url=[[a]]http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-W2012-s/329016/1117172/T-SHIRT%20Z%20BUFKAMI%20PRZY%20R[[a]]ĘKAWACH]klik[/url], mam takie 2 w różnych kolorach, kupione niedawno (w drugiej połowie zeszłego roku) za 29zł  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się