moda, ciuchy etc...

Pursat, dlaczego pierwsza nie na studniówkę? Ja szukam i celowałabym właśnie w coś takiego.. Swoją drogą- dziewczyny, help! Szukam, szukam i nic  😵 Na dodatek jestem chora i w najbliższym czasie po sklepach nie pobiegam. Może ktoś coś ładnego widział?  👀
A ja dokładnie wiem, jaką sukienkę chcę na studniówkę i nigdzie nie mogę znaleźć nawet podobnej, żeby zobaczyć, czy krój pasuje do mojej sylwetki 🙁
Jaką wymyśliłaś? 🙂 Ja nie mam koncepcji, chociaż podoba mi się bardzo ta klik, ale wolałabym ją przymierzyć..
Chcę coś takiego. Te falbany wzdłuż szwu bocznego mają być z szyfonu. Mam bluzkę z czymś takim i świetnie równoważy to moje szerokie biodra.
Z niebieskich: pierwsza to oryginał, druga i trzecia to moje przeróbki. Najbardziej podoba mi się wersja druga, więc zrobiłam jeszcze 2 wersje kolorystyczne, które do mnie przemawiają 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
27 listopada 2012 22:18
Kampari, napisałam, że z tych dwóch JA wybrałabym drugą. Nie mówię, że nie można iść w takiej. 😉 Jak ktoś będzie chciał, to przecież nie zabronię mu iść nawet w prześcieradle. 😉 Może coś się zmieniło przez kilka lat od mojej studniówki, ale dla mnie to specjalna okazja, wolałabym mieć (i na swojej miałam) coś eleganckiego i dlatego krój drugiej sukienki bardziej mi się podoba. Pierwsza jest śliczna, ale raczej nie założyłabym jej na studniówkę. Ale to jest tylko wyłącznie i moje zdanie. 😉
kujka   new better life mode: on
27 listopada 2012 22:20
cavaletti, imo w 2 bedziesz wygladac potezniej niz w 1. 3 wydaje mi sie z kolei taka bardziej szkolno-biurowa. dla mnie wygrywa 1!
kujka, mówisz? hmmm, muszę to przemyśleć 🙂 :kwiatek:
Pursat, tylko pytam 🙂 Nie znam się na tym, a nie chcę się ubrać ani zbyt 'normalnie', ani 'balowo'. Ah te dramaty  😂
Btw może i skończę w prześcieradle, jak nic nie znajdę. Byle czarnym, bo musimy być ubrane w ciemne kolory  😁
robakt   Liczy się jutro.
28 listopada 2012 17:41
Właśnie czekam na trochę wolnego czasu i szaleństwo po sklepach. Po głębszym przemyśleniu przekonałam się do takich z małym, ujmijmy to, "trenem"  💘
Pursat   Абсолют чистой крови
28 listopada 2012 17:48
Kampari, a ja tylko odpowiadam. 😉 Jaki jest powód takiego ograniczenia kolorystycznego? 😉
Dyrektor. Ale powody sa blizej nieznane 😉
Jeju, jutro mam pójść do Galerii Bałtyckiej kupić sobie sukienkę i do nich buty.. Załamałam się, bo przeszukałam strony moich zaufanych sklepów i nic nie znalazłam jeszcze dla siebie, a siedzę w internecie chyba z 4 godziny  🤔
Oby na żywo było wszystko prostsze  😵
ja właśnie wznowiłam poszukiwania sukienki i butów na bal gimnazjalny, coś mi średnio idzie jak narazie  😵 przymierzałam parę, ale jak na razie nic mi sie nie podoba, a czas zaczyna gonić  😵 szukam czegoś co mi "zmniejszy" bary, bo wyglądam jak szafa  🤣 nie widziałyście może czegoś sensownego?  :kwiatek:
Czy ktoś ma doświadczenia z szyciem sukienki u projektanta?
wilczyk, szukaj dopasowanej góry i rozkloszowanego dołu, żeby zmienić proporcje sylwetki 🙂
pony   inspired by pony
30 listopada 2012 13:38
Czy ktoś ma doświadczenia z szyciem sukienki u projektanta?

u projektantki, ale nie pokroju Karla czy innego światowego😉
😁 a to szkoda, ja właśnie u niego chciałam.
A tak serio, opłacało się? Byłaś zadowolona? Moja mama właśnie wpadła na taki pomysł. 
Ma któraś z Was dres jednoczęściowy ? Ja jestem na TAK jeśli o nie chodzi i myślę czy by nie kupić.

http://shop.ziperall.com/en/artiklar/jumpsuit/penguin.html
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 listopada 2012 17:33
Ja bym w takim na ulicy się nie pokazała, ale do biegania po domu super, na pewno mega wygodny  😉 Tylko cena nie adekwatna jak na coś do niszczenia w domu  😁
Kurde, a ja własnie bym chodziła :P
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 listopada 2012 18:08
No to kupuj, jest fajny  😉
dziś zakupiłam na allegro tą sukienkę: http://allegro.pl/ds-3286s-elegancka-modna-sukienka-do-pracy-midi-36-i2830527205.html
[img]http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/28/30/52/72/2830527205[/img]

jestem ciekawa jak będzie leżała, mam nadzieję, że będzie nadawała się na mniej oficjalne spotkania biznesowe...
20% rabatu na akcesoria damskie oraz biżuterię w CUBUS jak się wyśle sms o treści GRAZIA na numer 7043 (koszt 0,63zł z vat)
Co do "misiów", bo ja właśnie tak nazywam moje dresiki, to są super. Tyle, że moje są polarowe. W UK jest ich pełno, nawet na ulicach ludzie w takich chodzą, podobno w Skandynawii także to noszą 🙂.
Ja w domu praktycznie ich nie zdejmuję, śpię w nich, chodzę prawie cały czas... Fajnie by było, gdyby wyjście w czymś takim na ulicę nie budziło śmiechu 😉.
Ej, a widziałyście gdzieś może w sklepach stacjonarnych takie dresy ze ściągaczami na dole nogawki? [url=http://www.google.pl/imgres?hl=pl&tbo=d&tbm=isch&tbnid=tuUQQyn3G4eV1M:&imgrefurl=[[a]]http://moda.allegro.pl/spodnie-dresowe-damskie-sciagacz-r-m-fitness-club1-i2690002933.html%3Fap%3D2%26aid%3D224833%26bid%3D927&docid=JfkqfxgUM4QlFM&imgurl=http[[a]]://atlantex.home.pl/Bluzki_Jesien/spodnie-dresowe-damskie-sciagacz.jpg&w=698&h=596&ei=kyu5UL2NFcbb4QS664DgCw&zoom=1&iact=hc&vpx=811&vpy=120&dur=2725&hovh=207&hovw=243&tx=61&ty=93&sig=102677434323443242833&page=1&tbnh=142&tbnw=167&start=0&ndsp=26&ved=1t:429,r:6,s😲,i:101&biw=1367&bih=602]Coś w tym stylu[/url]

Albo ze zwykłą szeroką nogawką, coś jak te.

Te albo te i to w cenie, która nie zabija? 🙂 Bo w sumie, to nie wiem gdzie takie dresy kupić jakieś fajne, bo nigdy nie kupowałam, a do chodzenia po domu by się przydały 🙂
takie pierwsze to chyba nawet identyczne mam - allegro niestety, ale wczoraj widziałam na ryneczku podobne, jedynie jakieś diamenciki miały przy kieszeni, może bez też były.
Scottie   Cicha obserwatorka
30 listopada 2012 23:09
Heval, h&m, butik w podziemiach dworca centralnego (mają serię fitness, można obczaić w necie) 🙂

edit: jeszcze Decathlon mi przychodzi na myśl, ale nie pamiętam, jak z ceną dresów.
Heval mam bardzo podobne do tych pierwszych, z New Yorkera 🙂 w ogóle dużo tam takich teraz - ceny 59-69zł

a ja poszukuję bluzy adidasa, ten model co na zdjęciu ale grafitowej/ciemnoszarej z takimi zgniłozielonymi paskami, nie wpadła komuś gdzieś w oko?
widziałam wczoraj dziewczynę w takiej, przejrzałam mnóstwo stron i nic  🙁  👀
Jak kupię to w dupie - będę chodziła po mieście 😀
Co do dresów to faktycznie, pełno w New Yorkerze. Ostatnio kupiłam za 39 zł bo była przecena 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się