Zdjęcia Naszych Koni cz.V (sezon 2012)

mtl   I M Equestrian
19 listopada 2012 19:25
mtl, ciesz się,że chociaż jak ściągniesz derkę to można wsiadać.Mój koń 24h na wybiegu cały rok więc nie dość,że opanierkowany co chwila to jeszcze jeden wielki kurz 😵 nie wspomnę już o tym,że Malta ma na wszystkich 4 nogach wysokie białe skarpetki..


pod derka tez brudny (tyle ile da rade) 😁 do tego caaaalaaaa glowa, szyja, grzywa, brzuch ogon, nogi 10x gorzej... + on lezy 2 razy dziennie w boksie wiec do tego wszystkiego jeszcze zolty jest... ale kon mieszkajacy na wybiegu 24h to juz w ogole musi byc masakra, w lecie jest ok, ale potem ja osobiscie ograniczam padok bo nie dalabym rady  🤣
wątek zamknięty
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
19 listopada 2012 19:38
U mnie przyszła faza pogodzenia się z takim stanem rzeczy i mam ciągle brudnego konia po prostu 😁 Latem nie ma problemu,bo sierść krótka,wykąpać można no i aż tak się nie brudzi.A zimą niedźwiedzie futro i trudno,jesteśmy brudasy 😀
Będziesz miała eldorado jak siwek zrobi się bardziej..biały 😀iabeł:
wątek zamknięty
Lacuna moja podobnie malowana. 😀


Zdięcie takie sobie, ale coś...
wątek zamknięty
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
19 listopada 2012 19:51
Zuzu. Ale ładna! Faktycznie podobne 😀
Chociaż Malta bezczelnie podszywa się pod malowanego kasztana a tu psikus!
  🏇

Swoją drogą Twoja ma ładniejszy odcień brązu,taka złocista bardziej 🙂
wątek zamknięty
To ja nieśmiało przedstawię Wam futrzaka Lakiego..  :przytul:
najaktualniejsze co mamy, kiepskie jakościowo, ale ważne, że są! 🙂
I w końcu pierwszy raz możemy się tu pokazać!


zdjęć z jazd nie wrzucam, bo mi wstyd za siebie  😡
wątek zamknięty
Pialotta Śliczny siwusek !  💘
wątek zamknięty
Pampera dziękuje w jego imieniu  :kwiatek:
A tak naprawdę to brzydka gruba kulka  😀 serio!
wątek zamknięty
Pialotta Chcesz zobaczyć grubą kulkę ? Wejdź na poprzednią stronę... takie małe srokate  😂
wątek zamknięty
Pialotta, piękny jest 🙂
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
21 listopada 2012 17:13
wooooooooodne fotki  😁
wątek zamknięty
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
21 listopada 2012 19:55
Takie jedno.. Gniade z chrapką 🙂



mtl, ładnie wam teren podlało 😉 strasznie lubię takie zdjęcia za "efekt lustra"  💘
wątek zamknięty
dudus0952   "Trudny koń przekazuje najwięcej"
22 listopada 2012 19:05
A ja pochwale się swoją śląska klaczką 😀 Zdjęcie robione w niedziele 🙂
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
22 listopada 2012 19:11
mtl, ładnie wam teren podlało 😉 strasznie lubię takie zdjęcia za "efekt lustra"  💘


dzisiaj wyschlo (znaczy manez...), ale znowu pada...
PS. czemu nie widze twojego zdjecia?!  🙁 musze ogarnac to wszystko bo mi sie zdjecia czasami nie wyswietlaja...
wątek zamknięty
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
22 listopada 2012 19:25
mtl, mojego czy zdjęć dudus0952? U mnie wszystko się wyświetla.. może image coś znowu kombinuje  🤬
U nas jak już napada to woda potrafi długo stać w niektórych miejscach, a w innych idzie się zaryć po kostki w błocie 😵
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
22 listopada 2012 19:28
chyba wszystkich z image  🤬
wątek zamknięty
mtl, pięknie się prezentuje Twój siwy  😀
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
22 listopada 2012 21:11
Maria89  :kwiatek:

jeszcze jedno ostatnie które uwielbiam i obiecuje ze przymkne sie na kilka dni  😁
wątek zamknięty
mtl, pozazdrościłam Ci padokowych zdjęć i poprosiłam koleżankę o parę zdjęć mojego Kluska

wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
23 listopada 2012 09:14
kare_szczescie Klusek tez daje czadu  🏇
wątek zamknięty
Esme po Lake Bid od Effi/Coronado hol
3 latka i 4 miesiące ;-)
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] jedna z rekordowo wielkich fot
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
23 listopada 2012 22:25
Ewuś dopadła dzisiaj mnie i Starego Dziada 🙂










wątek zamknięty
Ten Stary Dziad wygląda z roku na rok co raz lepiej.  😎
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
23 listopada 2012 22:48
Koniczka a ileż to Wam wiosenek stuknęło? Ja tam uważam, że konie jak dobre wino- im starsze tym lepsze 😉
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
23 listopada 2012 22:49
bjooork, właśnie miałam pisać, że on jak wino zdaje się być 🙂 Stary Dziad 1 kwietnia skończy 16. A w maju nam stuknie 10 rocznica 🙂
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
23 listopada 2012 22:51
Koniczka świetnie wygląda ! 🙂 a i rocznica zacna !
wątek zamknięty
Koniczka, kiedy on naprawdę wygląda coraz fajniej. Podnosi plecki, zmienia równowagę - ja mam wrażenie, że ma też mniej brzuszka. Nijak nie chce się wpasować w stereotyp nastoletniego konia 🙂 Fajnie!
wątek zamknięty
Koniczka, super się na Was patrzy. Pamiętam starą Voltę 10 lat temu 🙂 i waszą historię od samego początku.

P.S. "Starego Dziada" Bandos sobie wyprasza. On od lipca jest już poważnym, dostojnym 17-letnim Panem Bandosem.
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
24 listopada 2012 09:42
ad vocem nastoletnich konia - jak ostatnio forumowa -Agi- powiedziała do swej nastoletniej kobyły per 'stara babo' oburzyłam się i zapytałam jak w takim razie mam mówić do mojego 20+  - z nóg zwaliła mnie cięta riposta - usłyszałam że to 'obiekt muzealny' 😉
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
24 listopada 2012 18:56
quantanamera, Bandos, bardzo miło mi to słyszeć  :kwiatek: Chyba w końcu udało nam się dopasować odpowiedniego trenera, paszę i sprzęt. Uf!

bjooork, Twój "obiekt muzealny" utrzymuje w mnie nadzieję, że jeszcze dociągnę Groma do GP 🏇
wątek zamknięty
mtl - ohhh, zazdroszczę tych zdjęć! Chciałabym by u nas tak napadało by zamiast błota były tak piękne kałuże. I do tego Twój siwy, w którym się zakochałam  😍
Koniczka - śledzą Was od dłuższego czasu i strasznie Wam zazdroszczę Waszego poziomu jazdy!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.